İzlenme : 73 views - Yorum : 0

The Heiresses – Mirasçılar, hayatın zorlukları ile mücadele etmeye çalışan iki kadının hikayesini konu ediyor. Chela ve Chiquita uzun yıllar birlikte olan bir çifttir. Yıllar geçtikçe artık yaşantılarında belirli bir rol dağılımı olmuştur. Dışa dönük bir yapıya sahip olan Chiquita, hayatlarını yönetmekten sorumludur. Chela ise evden dışarı çıkmayı pek hevesli olmayan, tüm zamanını resim yaparak geçiren biridir. Maddi zorluk yaşayan çift, her birinin birçok anısı olan eşyalarını satmaya başlar. Fakat işler daha da kötüye gidip borçlar ödenemediğinde Chiquita hapishaneye girmek zorunda kalır. Chela, artık yapayalnızdır ve hayatını kendi geçindirmek zorundadır. Para kazanmak için şoförlük yapmaya başlar. Bu sırada tanıştığı Angy, onun kendisini yeniden tanımasına neden olur.

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 12 Ekim 2018
IMDB Puanı : 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Marcelo Martinessi
Senaryo : Marcelo Martinessi
Oyuncular : Alicia Guerra, Ana Brun, Ana Ivanova, Margarita Irun, María Martins, Nilda Gonzalez
Orijinal İsim : Las herederas

İzlenme : 164 views - Yorum : 0

Siyasi kavgaların hüküm sürdüğü dönemler 1970.Genç bir kadın o dönemlerde bir evde hizmetçilik yaparken yanında yetişen dört çocukla da ilgilenmektedir.Bütün gününü çocuklara bakmak ve ev işlerini yapmakla geçiren güzel kadın aslında diğer taraftan kendi yaşadığı özel hayatını da devam ettirmektedir.Kargaşa döneminde asi bir adamla aşk yaşamaya başlamıştır.Ancak bu ilişki onun beklediği gibi sonuçlanmayacağını tahmin bile edemez.Ev sahibi genç bir kadın kocasının ölümünün ardından çocuklarına beraber baktığı hizmetçiyle hayatı baş etmeye çalışır.Aslında iki kadının hayatları birbirinden çok uzak olsa da çocuklar için birbirlerine tutunmak zoruna kalırlar.Film birden çok ödüllere sahip olmuş iddaalı bir yapımdır.İyi seyirler dileriz.Aile ortamında izlenmeyecek sahneler mevcuttur.

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 14 Aralık 2018
IMDB Puanı : 8.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.9/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Alfonso Cuarón
Senaryo : Alfonso Cuarón
Oyuncular : Carlos Peralta, Daniela Demesa, Diego Cortina Autrey, Fernando Grediaga, Jorge Antonio Guerrero, Marco Graf, Marina de Tavira, Nancy García García, Verónica García, Yalitza Aparicio
Orijinal İsim : Roma

İzlenme : 127 views - Yorum : 0

Birkaç Hava Kuvvetleri pilotuna, Sky Hunter adı verilen gizli bir Hava Kuvvetleri üssüne seçilmek için ani bir test düzenlenir. Wu Di ve Ling Weifeng testi geçer fakat Hao Chen başarısız olur. Wu Di ve diğer dört asker, bir dizi eğitimden sonra üsse giden tek grup ünvanına kavuşur. Bir gün, Hao Chen’in başka bir ülkenin asi ordusu tarafından yakalandığı haberi alınır. Eski takım arkadaşını kurtarmaya kararlı olan Wu Di, Hao Chen’in kurtarmak için ekibini kurar.

Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2017
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Chen Li
Senaryo : Chen Li, Li Zhang
Oyuncular : Bingbing Fan, Chen Li, Paul Allica, Qianyuan Wang, Tomer Oz
Orijinal İsim : Sky Hunter

İzlenme : 106 views - Yorum : 0

Üniversitedeki işinden ayrılıp, karısı ve çocuğu ile birlikte şehirden uzakta bir köyde balık yetiştiriciliği yaparak sakin bir hayat sürmeye çalışan Reza ile çiftliğinin hemen yanındaki ‘şirket’ arasında sorun vardır. Şirket, balıklarının yaşaması için gerekli temiz suyu keser ve Reza’nın balıklarını ölüme terk eder. Borçlarının ödeme tarihi gelen ve köyün tüm kirli adamlarına karşı tek başına mücadele vermeye çalışan Reza, hakkını aramak için değerlerinden vazgeçebilecek midir?

Tür : Gerilim, Dram
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.6/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Mohammad Rasoulof
Senaryo : Mohammad Rasoulof
Oyuncular : Nasim Adabi, Reza Akhlaghirad, Soudabeh Beizaee
Orijinal İsim : A Man of Integrity

İzlenme : 145 views - Yorum : 0

Doo-Sik dolandırıcılıktan dolayı hapistedir. Üvey kardeşi Doo-Young geleceği parlak bir judocudur ama bir rekabet maçı sırasında aldığı bir yaradan dolayı görme yeteneğini kaybeder. Doo-Sik tahliye kurulunun önüne çıkar ve üvey kardeşinin yarasını hapisten çıkmak için kullanır. Soo-Sik, Doo-Young’a 1 sene göz kulak olma şartıyla hapisten çıkar. Doo-Young ailesinin evinde tek başına yaşıyordur. Anne babasının ikisi de ölmüştür. Doo-Young görme yeteneğini kaybettiği için kendisini dünyadan soyutlamıştır. Eski judo koçu Soo-Hyun, Doo-Young ile hala iletişime geçen tek kişidir. 15 seneden sonra Doo-Sik aniden eve gelir ve iki kardeş tekrar birlikte yaşamaya başlar.. birbirlerinden nefret etmelerine rağmen.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Aralık 2016
IMDB Puanı : 7.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Soo-Kyung Kwon
Senaryo : Soo-Kyung Kwon
Oyuncular : Dae-han Ji, Ek Harris, Kyung-soo Do, Shin-Hye Park
Orijinal İsim : My Annoying Brother


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18 film, erotik film izle hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret