*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 219 views - Yorum : 0

Neruda Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Şili’nin önde gelen yazar ve şairlerinden, aynı zaman da Şili Komünist Partisi senatörü olan Pablo Neruda (Asıl adı “Ricardo Eliezer Neftalí Reyes Basoalto” olan Canlandıran; Luis Gnecco), 1945’te devlet başkanı Gabriel González Videla’nın (Alfredo Castro) ülkedeki komünist faaliyetleri yasaklaması üzerine mecliste sert bir konuşma yaparak yasayı protesto eder. Bunun üzerine Neruda’yı grevdeki madencilere dönük baskıcı politikalarını protesto ettiği için ve komünizm etkisinin güçlenmesinden korkanlar tarafından vatan haini olarak ilan edilip, yakalama emri çıkarılır ve arama ekibinin başına Oscar Peluchonneau (Gael García Bernal) getirilir. Peluchonneau, kendi ülkesinde kaçak durumuna düşen ve tam bir cadı avının hedefi haline gelen Neruda’yı Şili’nin her yerinde çılgın gibi arasa da arkadaşlarının desteğiyle sürekli izini kaybettiren Neruda’yı bulması hiç kolay olmayacaktır.
Şilili yönetmen Pablo Larraín, aynı yıl çektiği Jackie’de olduğu gibi yine sıradışı bir biyografik filme imza atıyor.

Tür : Biyografi, Suç, Dram
Gösterim Tarihi : 10 Mart 2017
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Pablo Larraín
Senaryo : Guillermo Calderón
Oyuncular : Alejandro Goic, Emilio Gutiérrez Caba, Gael García Bernal, Luis Gnecco, Mercedes Morán
Orijinal İsim : Neruda

İzlenme : 190 views - Yorum : 0

Ah Bu Şeker! Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Market raflarını süsleyen çoğu yiyeceğin içinde bulunan şekere dair şahane bir belgesel.
Damon Gameau, şekerin yaşamlarımız üzerindeki etkisini göstermek amacıyla inanılmaz bir deneye imza atıyor. Şekeri hayatından çıkararak, toplumda sadece sağlıklı algısı olan yiyeceklerle besleniyor. Bu eğlenceli ve bilgilendirici yolculuk sırasında Damon, şekerin sağlığımıza nasıl etkileri olacağı konusunda da ilginç yorumlar yapıyor.

Tür : Belgesel
Gösterim Tarihi : 20 Nisan 2017
IMDB Puanı : 7.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.6/10
Yapım : 2014
Yönetmen : Damon Gameau
Senaryo : Damon Gameau
Oyuncular : Christina Evans, Damon Gameau, Hugh Jackman, Milla Bakaitis, Stephen Fry
Orijinal İsim : That Sugar Film

İzlenme : 306 views - Yorum : 0

Tam Gaz Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Baby isminde banka soyguncuları için sürücülük yapan genç bir adamın maceraları hikaye ediliyor. Hırsızlık çetelerinin suç mahallinden kaçışını sağlayan yetenekli genç bir sürücü olan Baby (Ansel Elgort), yaptığı işte en iyi olabilmek için kişisel şarkı listesinden güç almaktadır. Rüyalarının kızına (Lily James) rasladığındaysa, suç batağındaki hayatından temiz bir kaçış için, bir fırsat görür. Ancak onu bu işlere zorlayan ve de tehdit eden suçlu patronundan (Kevin Spacey), aşk ve özgürlüğe kaçabilmesi için müzikle de yüzleşmesi gerekecektir…

Tür : Aksiyon, Suç, Müzik
Gösterim : 30 Haziran 2017
IMDB Puanı : 8.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Edgar Wright
Senaryo : Edgar Wright
Oyuncular : Ansel Elgort, Eiza González, Jon Bernthal, Jon Hamm, Lily James, Micah Howard
Orijinal İsim : Baby Driver

İzlenme : 178 views - Yorum : 0

Çin’de Dogdum Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Disneynature yapımı belgesel türü Born in China 3 farklı hayvanın aile hayatını temel alarak Çin’de vahşi doğanın güzelliklerini gözler önüne seriyor. Bebeklerinin üzerine titreyen panda anne çocuklarını yetiştirirken bir yandan da bağımsızlığını ve güvenliği arıyor. Yeni bebek kız kardeşi yüzünden dışlanmış hisseden 2 yaşındaki altın maymun özgür ruhlu serserilerle bir olarak dışlanmış bir gruba dahil oluyor. Nadiren görüntüsü alınabilen anne kar leoparı gezegendeki en sert ve acımasız ortamlarından birinde yavrularını yetiştirmenin zorluklarıyla boğuşuyor. 3 farklı hayvanın vahşi doğada verdiği annelik mücadelesi seyircileri Çin’in gizli kalmış doğasına sokuyor.
Belgeselin yönetmen koltuğunda Chuan Lu yer alıyor.

Tür : Belgesel
Gösterim Tarihi : 02 Nisan 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Chuan Lu
Senaryo : Brian Leith, David Fowler, Phil Chapman
Oyuncular : Claire Keim, John Krasinski, Xun Zhou
Orijinal İsim : Born in China – Nacidos en China

Bizim Krallığımız Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Onun karanlık bir ruh hâline girdiğini göremediler. Şimdi ailesi cevapların ve kaybettikleri huzurun peşinde.
Bu dokunaklı belgesel, bir babanın intiharı sonrası sekiz kişilik ailesinin çocukluk anılarına ve tehlikeli bir duygu denizine doğru yaptığı yolculuğu anlatıyor.

Tür : Belgesel, Dram
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2017
IMDB Puanı : 7.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.7/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Lucy Cohen
Senaryo : Lucy Cohen
Oyuncular : Belirtilmemiş kişiler
Orijinal İsim : Kingdom of Us

Toplam 234 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler