*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 46 views - Yorum : 0

Güvenlik Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , İş bulmak konusunda çaresiz kalan eski bir özel hizmet uzmanı kasabanın zorlu bir bölgesinde bulunan bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. İş başındaki ilk gecesinde kapıyı çaresiz bir genç kıza açar. Genç kız önemli bir duruşmada tanıktır. Peşinde ise tanıkları ortadan kaldırmak için hiçbir şeyden kaçınmayacak olan ve becerikli adamlara sahip psikopat bir hırsız (Ben Kingsley) vardır…

Gösterim : 02 Haziran 2017
IMDB Puanı : 5.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.5/10
Yapım : 2017
Tür : Aksiyon
Yönetmen : Alain Desrochers
Senaryo : John Sullivan, Tony Mosher
Oyuncular : Antonio Banderas, Ben Kingsley, Chad Lindberg
Orijinal İsim : Security

İzlenme : 221 views - Yorum : 0

Hapishane Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Bir hapishanede mahkumlar geceleri kusursuz suçlar işlemek üzere hapishaneden çıkarlar. Ik Ho (Han Suk Kyu) hapishaneye adeta bir kral gibi hükmeden bir suçludur. Yoo Gun (Kim Rae Won) ise vur-kaç, delil karartma ve rüşvetten hapse düşer. Ayrıca yüksek başarı oranına sahip eski bir dedektiftir. Güçlü bir irade ve asabi bir mizaca sahip Yoo Gun, Ik Ho’nun dikkatini çeker.

Gösterim Tarihi : 02 Mart 2017
IMDB Puanı : 6.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.9/10
Yapım : 2017
Tür : Aksiyon, Suç
Yönetmen : Hyeon Na
Senaryo : Hyeon Na
Oyuncular : Kyeong-yeong Lee, Rae-won Kim, Suk-kyu Han
Orijinal İsim : The Prison

Diário de um Exorcista Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Gizemli bir trajedi ailesini travmatize ettiğinde genç Lucas Vidal, Tanrı’nın ve insanlığın en büyük düşmanına karşı savaşmak için zorlu bir misyonla uyanıyor: Devil’in kendisi. Latin Amerika’nın en deneyimli soyguncularından biri olan Peder Lucas Vidal’in hikayesi (gerçeklere dayanılarak), en korkunç ayrıntılarıyla anlatılıyor. Exorcists ile bu gücün ve gücün her geçen gün artan bu korkunç varlıklar arasındaki savaşı öğrenin. Kötü serbest bırakıldı ve kimse bir erkeğin ve bir iblisin kim olduğunu bilmiyor. Exorcists bu karanlığın düşünülemez gücü ile nasıl yüzleşebilir?

Gösterim Tarihi : 25 Mayıs 2016
IMDB Puanı : 5.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.3/10
Yapım : 2016
Tür : Gerilim
Yönetmen : Renato Siqueira
Senaryo : Luciano Milici, Renato Siqueira
Oyuncular : Diego Andrade, Fabio Tomasini, Renato Siqueira
Orijinal İsim : Diary of an Exoscist Zero

İzlenme : 265 views - Yorum : 0

Chuck Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Rocky, muhteşem öyküsü ve başarılı karkaterleri sayesinde tüm zamanların en sevilen filmlerinden biri olmayı başarmıştı. Peki Rocky karkaterinin pek kimsenin tanımadğı bir boksörün gerçek yaşamından esinlenilerek yaratıldığını biliyor muydunuz? New Jersey’de yaşayan sıradan bir esnaf olan Chuck Wepner’ın hikayesi bir sinema efsanesine elbette boş yere ilham vermedi. Will Wepner, 1975 yılında Muhammed Ali ile dövüşen ve neredeyse 15 raunt boyunca ayakta kalmayı başarabilen ender boksörlerdendir. Film, Chuck Wepner’ın bu dövüşten sonra ünlenmesiyle başlıyor ve Sylvester Stallone‘un kendisiyle tanışıp Rocky projesini kabul ettirdiği güne kadar geçen süreyi konu ediniyor.

Gösterim : 01 Şubat 2017
IMDB Puanı : 6.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2016
Tür : Biyografi, Dram, Spor
Yönetmen : Philippe Falardeau
Senaryo : Jeff Feuerzeig, Jerry Stahl
Oyuncular : Philippe Falardeau
Orijinal İsim : The Bleeder

Ölüm Anahtarı Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Gelecekte geçen, bilgisayar oyunu tarzı hikayede; sınırsız enerji için paralel evrenleri harekete geçiren bir deney yapılır. Ancak işler planladıkları gibi gitmez. Pilot ve fizikçi Will Porter, robot uçaklar ve askerler tarafından takip edilir. Yok olmaya başlayan dünyada Porter, gerçek dünyayı, insanlığı, ailesini kurtarmak için Redivider kutusunu bir kuleye yetiştirmeye çalışmaktadır.

Gösterim : 01 Haziran 2017
IMDB Puanı : 5.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.8/10
Yapım : 2017
Tür : Bilim Kurgu, Gizem
Yönetmen : Tim Smit
Senaryo : Charlie Kindinger
Oyuncular : Bérénice Marlohe, Dan Stevens, Tygo Gernandt
Orijinal İsim : Redivider

Toplam 292 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler