Sonbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte, henüz uçmayı dahi öğrenememiş olan yağmur kuşu Ploey’i, Ailesi arkasında yalnız bırakarak sıcak iklimlere göç eder. Kutup soğuğu ve orada yaşamakta olan hain düşmanlarına karşı kendisini koruması gereken Ploey’in; ailesi ve sevdikleri için burada yaşamayı başarması gerekmektedir. Bu durum onun için büyük bir zorluk anlamına gelse de, başka bir çıkış yolu yoktur. Gelecek yıl ailesine kavuşması; bu zorlu dondurucu kış koşullarına dayanmasına ve hain düşmanlarına karşı kendisini koruma görevini başarı ile tamamlamasına bağlıdır.

Tür : Animasyon, Macera, Aile, Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 09 Şubat 2018
IMDB Puanı : 5.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Árni Ásgeirsson
Senaryo : Friðrik Erlingsson
Oyuncular : Harriet Perring, Iain Stuart Robertson, Jamie Oram
Orijinal İsim : PLOEY – You Never Fly Alone

Noel arifesinde ailesiyle kiliseye giden Angela’nın aklına olağanüstü bir fikir gelir. Frank McCourt’un öyküsünden uyarlanan, yürekleri ısıtacak 30 dakikalık muhteşem bir hikâye.

Tür : Animasyon, Aile, Çizgi Film
Gösterim : 30 Kasım 2018
IMDB Puanı : 8.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.4/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Damien O’Connor
Senaryo : Damien O’Connor, Will Collins
Oyuncular : Lucy O’Connell, Ruth Negga
Orijinal İsim : Angela’s Christmas

The Christmas Chronicle, gizlice Noel Baba’nın kızağına binen iki kardeşin macera dolu yolculuğunu konu ediyor. Tüm çocukların heyecanla beklediği güne az bir zaman kalmıştır. Kate ve ağabeyi Teddy’nin de en büyük hayali Noel Baba’yı görebilmektir. Kardeşler Noel Baba’yı görmenin yanı sıra onu kameraya çekmeyi planlar. Noel arifesinde Noel Baba’nın gelişini gözetleyen Kate ve Teddy gizlice kızağa biner. Çoğu çocuğun hayalini yaşayan kardeşler oldukça heyecanlıdır. Fakat bu macera dolu yolculuk birçok soruna neden olur. Noel Baba’nın kaza yapmasına neden olan kardeşler Noel’i büyük bir tehlikeye atar. Onlar ne yapıp edip her şeyi yoluna koymalı, Noel’i kurtarmalıdır. Kate ve Teddt, Noel Baba ve sadık cinleri ile birlikte Noel’i kurtarmak için zorlu bir maceraya atılır.

Tür : Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Gösterim Tarihi : 22 Kasım 2018
IMDB Puanı : 7.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.0/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Clay Kaytis
Senaryo : Matt Lieberman
Oyuncular : Darby Camp, Judah Lewis, Kimberly Williams-Paisley, Kurt Russell, Oliver Hudson
Orijinal İsim : 12/24

İzlenme : 307 views - Yorum : 0

Motor tutkunu Miles normal hayatına devam ederken askeri ordunun geliştirdiği robotik köpeği ile tanışması ile farklı bir hal almaya başlar.Yapay zeka ile geliştirilen köpek sadece robot değildir.Onun ruh yapısı tamamen bir dost köpekten alınmıştır.Sahtekar bilim adamlarının artık onu alması için elinden geleni yapmaları dost olduğu robotun alınmasını engeller.A-X-L.’in korumaya çalışan genç adam güzel kız arkadaşı Sara ile elinden gelen bütün çılgınlıkları yapacaklardır.

Tür : Aksiyon, Fantastik, Aile
Gösterim Tarihi : 02 Ağustos 2018
IMDB Puanı : 5.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.2/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Oliver Daly
Senaryo : Oliver Daly
Oyuncular : Alex Neustaedter, Becky G, Dominic Rains, Lou Taylor Pucci, Ted McGinley, Thomas Jane
Orijinal İsim : A-X-L

İzlenme : 1.219 views - Yorum : 0

Alpha, artık yalnız başınadır.Çünkü sürüden ayrılmış bir kurt ile tanışır ve birlikte maceralara katılacaklardır.Bin yıllar önce kabilesi ile av sırasında kendisini bir şekilde yaralayan bir adamın uyandığında terk edilmiş bir halde bulacaktır.O artık ölüme terk edilmiştir.Ormanda yaşadıkları sıkıntılı acımasız günleri onun için hayatta kalma mücadelesine dönüşecektir.Ama onunla aynı durumu yaşayan bir kurt ile çok iyi arkadaş olmaya başlamıştır.Sürü olmasa da iki kişi olduklarını hissetmeye başlamışlardır.Artık kış gelmesiyle olumsuz hava şartları ve hayatta kalma sıkıntıları ile evine ulaşmaya çalışan bir adamın mükemmel öyküsünü izleyeceksiniz.İyi seyirler dileriz…

Tür : Macera, Dram, Aile
Gösterim Tarihi : 07 Eylül 2018
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Albert Hughes
Senaryo : Albert Hughes, Dan Wiedenhaupt
Oyuncular : Jens Hultén, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Kodi Smit-McPhee, Leonor Varela, Marcin Kowalczyk, Mercedes de la Zerda, Natassia Malthe, Spencer Bogaert
Orijinal İsim : Alpha


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler