*/ ?>

İzlenme : 87 views - Yorum : 0

Tadeo Jones 2 Film izle 2017 , Dünya’nın en tuhaf kaşiflerinden biri olan Tad efsanesi 2017 yapımı bir macera ile devam ediyor. Tad bu eğlenceli animasyonda, Sara’yı, Kral Midas’ın kolyesini arayan bir milyonerden kurtarmalıdır.
Las Vegas’a giden Tad, arkeolog Sara Lavroff’un son keşfiyle ilgili sunuma katılacaktır: dokunduğu her şeyi altına çeviren mitolojik figür Kral Midas’a ait olan kolyenin varlığını kanıtlayan bir papirüs. Fakat kötü niyetli zengin bir adam, muskayı bulup sonsuz zenginliklere ulaşmak için Sara’yı kaçırınca mutlu birliktelik bozulur. Arkadaşları papağan Belzoni ve köpek Jeff ile yola koyulan Tad, dünyanın dört bir yanına giderek yeni dostlar ve yeni düşmanlar edineceği bir macerada Sara’yı kurtarmak için kıvrak zekâsını kullanacaktır!

Tür : Animasyon, Macera, Komedi, Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 02 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 6.2
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Enrique Gato
Senaryo : Javier López Barreira, Jordi Gasull, Neil Landau
Oyuncular : Adriana Ugarte, José Corbacho, Michelle Jenner, Óscar Barberán
Orijinal İsim : Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas , Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı

İzlenme : 457 views - Yorum : 0

My Little Pony Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Karanlık bir güç Ponyville ve arkadaşlarını tehdit eder. Bu güç onları Equestria dışında yeni arkadaşlıklar edinecekleri, yeni zorluklarla karşılaşacakları; arkadaşlığın sihrini kullanarak evlerini kurtarmaya çalışacakları bir maceraya sürükler.

Tür : Animasyon, Macera, Komedi , Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 06 Ekim 2017
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Jayson Thiessen
Senaryo : Joe Ballarini, Meghan McCarthy, Rita Hsiao
Oyuncular : Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber
Orijinal İsim : My Little Pony: The Movie

İzlenme : 268 views - Yorum : 0

Kocaayak ve Oğlu Film izle Türkçe Dublaj 2017 , 13 yaşındaki Adam çok uzun süredir kayıp olan gizemli babasının peşinden bir yolculuğa çıkar. Bir süre sonra Adam babasının ünlü Kocaayak efsanesinden başkası olmadığını anlar. Babası yıllardır ormanda saklanmaktadır, böylece kendisini ve ailesini DNA’sının peşinde olan Hair Co. Adındaki şirketten koruyacaktır. Baba oğul kaybettikleri zamanı telafi etmeye çalışırlarken, Adam kendisinde de gizli güçler olduğunu keşfeder. Ancak babasını ararken Hair Co. yetkililerinin de peşinde olduğunu fark ettiğinde çok geç olacaktır.

Tür : Animasyon , Komedi , Aile , Fantastik , Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 15 Eylül 2017
IMDB Puanı : 6.1/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Ben Stassen, Jeremy Degruson
Senaryo : Bob Barlen, Callan Brunker
Oyuncular : Cinda Adams, George Babbit, Jeff Doucette, Laila Berzins
Orijinal İsim : Bigfoot Junior – The Son of Bigfoot

İzlenme : 219 views - Yorum : 0

Lego Ninjago Filmi izle Türkçe Altyazılı 2017 , Bir seriye dönüşen Lego filmlerinin yenisi Lego Ninjago Filmi, Lego Batman Filmin den sonra Ninjago’yu ele geçirmeye çalışan Garmadon’a karşı koymaya çalışan Yeşil Ninja ve arkadaşlarının mücadelesini ele alıyor.Ninjago’nun macerası sizi Ninjago şehrindeki genç Lloyd namı değer Yeşil Ninja’yı, gizli savaşçı ve Usta LEGO yaratıcı arkadaşlarıyla birlikte aksiyon dolu bir mücadeleye çağırıyor. Esprili ve esprili olduğu kadar zeki Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu aynı zamanda Lloyd’un babası olan Garmadon’a karşı savaşmak zorundalar. Mekanikler mekaniklere , babalar oğullara karşı savaşıyor. Bu destansı mücadele onların kızgınlıklarını test edecek ama modern zamanın disiplinsiz ninjaları da bu sırada egolarından uzaklaşıp birlikte hareket etmeyi ve içlerindeki gerçek gücü ortaya çıkarmayı öğrenmelidirler.

Tür : Animasyon, Aksiyon, Macera, Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 29 Eylül 2017
IMDB Puanı : 6.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Bob Logan, Charlie Bean, Paul Fisher
Senaryo : Bob Logan, Paul Fisher, William Wheeler
Oyuncular : Dave Franco, Fred Armisen, Jackie Chan, Michael Peña
Orijinal İsim : THE LEGO Ninjago Movie: La película

İzlenme : 761 views - Yorum : 0

Loving Vincent Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Sanat dünyasında önemli bir yere sahip 1853 – 1890 yılları arasında yaşamış Hollandalı ünlü ressam Vincent Willem van Gogh’un hayatı ve gizemli ölümünün biyografik hikayesi anlatılıyor.Van Gogh gençliğini bir sanat simsarlığı firmasında çalışarak geçirmiş, kısa süren bir öğretmenlik deneyiminden sonra da Belçika’da fakir bir madenci kasabasında misyoner olmuştur. Resim kariyerine 1880’den sonra başlamıştır. Başlangıçta koyu ve kasvetli renklerle çalışan Van Gogh, Paris’te tanıştığı izlenimcilik ve yeni izlenimcilik akımlarının etkisiyle canlı renklere geçmiş; Güney Fransa’da geçirdiği süre zarfında da bugün yaygın olarak tanınan kendine özgü resim tarzını geliştirmiştir.
Van Gogh, ömrünün son on yılı boyunca yaklaşık 900 suluboya/yağlıboya resmi ve 1100 karakalem çalışma üretmiş, en meşhur eserlerini ise ömrünün son iki yılında yapmıştır. Eserleri arasında Dr. Gachet’nin Portesi ($ 82,54 milyon), Sakalsız Otoportre ($ 71,5 milyon), L’Allée des Alyscamps ($ 66,3 milyon) gibi fiyatlara alıcı bulabilmiştir. 1888’de ressam Paul Gauguin ile arkadaşlığının bozulması üzerine sol kulağının bir kısmını kesmiş, giderek kötüleşen gizemli ruhsal hastalığı sonucunda kendini göğsünden vurarak intihar etmiştir.

Tür : Animasyon,Biyografi,Suç,Dram
Gösterim Tarihi : 29 Aralık 2017 Türkiye
IMDB Puanı : 7.9/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.2/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Dorota Kobiela, Hugh Welchman
Senaryo : Dorota Kobiela, Hugh Welchman, Jacek Dehnel
Oyuncular : Chris O’Dowd, Douglas Booth, Holly Earl, Jerome Flynn, Robert Gulaczyk
Orijinal İsim : A Paixão de Van Gogh – Vincent’ı Sevmek

Toplam 54 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler