Constantine İblisler Şehri dizisi çok konuşulan ve popüler bir hal almıştır.Dizinin filmi de izleyiciler tarafından beğeni alarak bugüne gelmektedir.Constantine arkadaşı Chas’la görüşür ve kızı için istenen yardıma cevap verecektir.Düşünemediği bir durum da geçmişte yaşadıkları çıktıkları macera yolunda kendisine karışacaktır.

Tür : Animasyon, Fantastik, Korku
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2018
IMDB Puanı : 7.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.0/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Doug Murphy
Senaryo : Alan Moore, Jamie Delano, Steve Bissette
Oyuncular : Damian O’Hare, Laura Bailey, Matt Ryan
Orijinal İsim : Constantine: City of Demons

Eski macera devam ediyor.İnanılmaz bir aile ile serüven devam ediyor.Tek sıkıntıları suçlular ile mücadele ederken kahraman olmanın yasal olmaması.Tek dayanakları anneleri Elastigirl kahramanı anneleri Helen.Süper kahramanların ne kadar önemli olduğunu vurgulamak için mücadele ederken ev hayatı babalarına kalmıştır.Küçük bir bebek dünyaya gelir.Onunla ev ortamında kalmak o kadar kolay değildir.Çok kötü birileri ortaya çıkmıştır ve tehdit diğerleri gibi küçük olmayacaktır.İnanılmaz aile bu durumla başa çıkmak için yeni doğan bebeğin güçlerini keşfetmeye başlayacaktır.Bütün süper kahramanlar bir araya gelmelidir.

Tür : Macera, Animasyon, Komedi, Fantastik,Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 22 Ağustos 2018
IMDB Puanı : 8.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.4/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Brad Bird
Senaryo : Brad Bird
Oyuncular : Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell
Orijinal İsim : The Incredibles 2

İzlenme : 136 views - Yorum : 0

Genç bir çocuğun en büyük uğraşı ve hobisi bilgisayar oyunlarıdır.Müze müdürlüğü yapan babasının kukla müzesinin yıkılacağını öğrenince arkadaşlarını toplayarak müdahale etmek isterler. Bilmedikleri bir şey vardır.Müzede geceleri bir anda her şey canlanmaya başlar. Müzede oyun oynarlarken sihirli dünyanın perde arkasında kuklalar her yeri ele geçirmeye çalışırlar.

Tür : Animasyon, Macera, Komedi, Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 08 Haziran 2018
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Martin Kotík
Senaryo : Martin Kotík
Oyuncular : Martin Dejdar, Martin Klásek, Ota Jirák
Orijinal İsim : Harvie and the Magic Museum

Transilvanya 3. filmde ailece çıktıkları yaz tatilinde başlarından geçen maceralar konu alınıyor. Draculaya tatil sürprizi onu heyecanlandıracak mı? Ona iyi geleceğini düşünürken arkadaşları da peşinden bu tatil fırsatını kaçırmak istemeyecektir.Canavarlar artık renkli günler geçirmeye başlamıştır.Bütün aktivitelere katılarak eğlencelerini son safhada yaşamaktadırlar.Bir süre sonra geminin hem güzel hemde korkutucu kaptanına aşkını ilan eden Dracula artık onun peşinden gitme eğilimi gösterir.Ancak ona ve arkadaşlarına mükemmel gezilerinde biraz taşkala olarak geçecektir.

Tür : Animasyon, Macera, Komedi, Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 13 Temmuz 2018
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Genndy Tartakovsky
Senaryo : Genndy Tartakovsky, Michael McCullers, Todd Durham
Oyuncular : Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez
Orijinal İsim : Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

İzlenme : 137 views - Yorum : 0

Yönetmenliğini Nora Twomey’in üstlendiği animasyon film, Deborah Ellis’in 2000 yılında yayımlanan aynı isimli eserinin uyarlaması. Ellis’in bizzat kendisinin de senaryo yazım sürecine dahil olduğu The Breadwinner, 2001 yılındaki Taliban Afganistan’ında geçiyor. Geçerli bir sebep olmaksızın babasının tutuklanmasının ardından ailesine destek olmak için bir erkek çocuk gibi davranmaya başlayan Parvana’nın gücünü babasının anlattığı hikayelerden alarak onu kurtarma çabasını anlatıyor.İlk bakışta akla İran sineması harikası Persepolis’i getiren The Breadwinner, bir yandan bize çok ihtiyacımız olan umudu aşılarken diğer yandan geçen yıllara rağmen insan ve özellikle de kadın hakları konusunda ilerlemekte ısrarcı insanlığı yeniden sorgulamamıza neden oluyor.

Tür : Animasyon, Dram, Aile
Gösterim Tarihi : 01 Kasım 2017
IMDB Puanı : 7.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.9/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Nora Twomey
Senaryo : Anita Doron, Deborah Ellis
Oyuncular : Laara Sadiq, Noorin Gulamgaus, Saara Chaudry, Soma Chhaya
Orijinal İsim : Naan-avar – The Breadwinner

Toplam 65 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler