*/ ?>
KAPAT

David Lynch: Yaşam Sanatı Belgesel Film izle Türkçe Dublaj 2017 , David Lynch, hayatının yaratıcı yıllarına samimi bir yolculuğa çıkıyor. Amerika’daki küçük kasabada pastoral yetiştirmeden Philadelphia’nın karanlık caddelerine kadar, Lynch’i takip ederek sinemanın en gizemli yönetmenlerinden birinin şekillendirilmesine yardımcı olan olayları izliyoruz. Film, Lynch’in kendi sanatının, müziğinin ve erken dönem filmlerinin içine giriyor, benzersiz dünyasının karanlık köşelerine ışık tutuyor ve izleyicilerin onu daha iyi anlamasını sağlıyor.

Tür : Belgesel, Biyografi
Gösterim Tarihi : 02 Mart 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Jon Nguyen, Olivia Neergaard-Holm, Rick Barnes
Senaryo : Belirtilmemiş
Oyuncular : David Lynch
Orijinal İsim : David Lynch The Art Life

The Last Man on the Moon Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Ay’a bir düzine insan ayak bastı. İlk adımların sahibini herkes tanıyor. Son adımları atanın sa size anlatacakları var. Astronot Gene Cernan, NASA’nın ay yolculuklarının heyecan dolu geçmişini ve aya ayak basan son insan olmanın hayatını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. Müzik: Lorne Balfe

Tür : Belgesel, Macera, Biyografi, Tarihi
Gösterim Tarihi : 27 Mayıs 2016
IMDB Puanı : 7.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.6/10
Yapım : 2014
Yönetmen : Mark Craig
Senaryo : Eugene Cernan, Mark Craig
Oyuncular : Alan Bean, Charles Duke, Eugene Cernan, Jim Lovell
Orijinal İsim : Ayın Son Adamı

Majestelerinin Gizli Servisinin Gizledikleri Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Belgesel, dünyanın en eski istihbarat servisi olan Birleşmiş Krallık gizli servisinin 100 yılı aşan gizli operasyonlarına ve ajanlarına ışık tutuyor.

Tür : Belgesel
Gösterim Tarihi : 10 Haziran 2017
IMDB Puanı : 6.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2014
Yönetmen : Kasia Uscinska
Senaryo : Kasia Uscinska
Oyuncular : Gordon Corera, Oleg Gordievsky, Peter Hawkshaw
Orijinal İsim : Secrets of Her Majesty’s Secret Service

Kimse Konuşmasın: Özgür Basın Yargılanıyor Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Gazeteciler, hikâyelerin ardındaki öyküleri bulma konusunda eğitimlidir. Hulk Hogan’ın seks kasetini ve Las Vegas Journal-Review’ın satışını araştıran gazeteciler, eşi benzeri görülmemiş bir şey buldu: medyayı susturmak için zenginliklerini gizlice kullanan milyarderler. Nobody Speak: Trials of the Free Press, Peter Thiel’in Gawker’a karşı açılan davaya verdiği mali desteğin ve Sheldon Adelson’ın Nevada’nın en büyük gazetesini şüpheli bir şekilde satın almasının; gazeteciliğin geleceği, anayasanın birinci maddesi ve ultra zenginlerin gücü açısından ne anlam taşıdığını araştırıyor.

Tür : Belgesel
Gösterim Tarihi : 02 Haziran 2017
IMDB Puanı : 6.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.7/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Brian Knappenberger
Senaryo : Brian Knappenberger
Oyuncular : Donald J. Trump, Hulk Hogan, Nick Denton
Orijinal İsim : Nobody Speak: Trials of the Free Press – Hulk Hogan, Gawker and

Generation Iron 2 Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , İlk belgesel filmin ardından devam niteliğinde olan ve bu kez daha alt kademedeki yarışmalarda boy gösteren atletlerin yaşamı seyirciye sunuluyor.Bir motivasyon olarak görülmemeli zannımca,zira ilk film gayet motive edici bir motto ile ortada olsa da bu belgesel,daha çok bu sporun sosyal medya üzerinden ekonomik çıkara dayalı yanına vurgu yapmış.Ve günümüzde her insanoğlunda bulunması muhtemel şöhret olma hevesine değinmiş. Film yapımcısı Vlad Yudin, rekabetçi bir sektörde başarı bulmak için mücadele eden birçok vücut geliştirmecisini takip ediyor. Müzik: Jeff Rona

Tür : Belgesel, Spor
Gösterim Tarihi : 12 Mayıs 2017
IMDB Puanı : 6.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Vlad Yudin
Senaryo : Michael Greg, Vlad Yudin
Oyuncular : Arnold Schwarzenegger, Calum Von Moger, Kai Greene, Martyn Ford
Orijinal İsim : Generation Iron Two

Toplam 18 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler