*/ ?>

İzlenme : 309 views - Yorum : 0

Voyeur Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Gazetecilik simgesi Eş cinsel Talese, özel olarak tasarlanmış tavan deliklerinin yardımıyla konukların gizlice izlediği iddia edilen Colorado motelinde, iddialara açıklık getirmek için, motelin çatı katında gözlem platformu oluşturdu.

Tür : Belgesel
Gösterim Tarihi : 01 Aralık 2017
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.5/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Josh Koury, Myles Kane
Senaryo : Josh Koury, Myles Kane
Oyuncular : Edward Sabol, Gay Talese, Gerald Foos
Orijinal İsim : Voyeur

İzlenme : 196 views - Yorum : 0

Spielberg Film izle Türkçe Dublaj 2017 , HBO’nun yapımcılığını üstlendiği en büyüleyici ve en çok tanınan yönetmenlerinden Steven Spielberg belgeseli; E.T. The Extra Terrestrial, Schindler’s List, Saving Private Ryan, Catch Me If You Can, Jaws, Jurassic Park gibi birbirinden başarılı filmlere imza atan Steven Spielberg‘ün filmografisini, çocukluğunu, ailesiyle olan özel yaşamını ve sinema tutkusunu mercek altına alıyor. Aynı zamanda usta ismin önceki çalışmalarının kamera arkası görüntülerine yer veren belgesel; sinema sektöründen J.J. Abrams, Cate Blanchett, Francis Ford Coppola, Daniel Craig, Daniel Day-Lewis, Brian de Palma, Laura Dern, Leonardo DiCaprio, Tom Hanks gibi önemli isimleri bir araya getiriyor. Bu sayede Spielberg’ün hayatına daha kapsamlı bir açıdan bakmamıza olanak sağlıyor.

Tür : Belgesel, Biyografi
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2017
IMDB Puanı : 7.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Susan Lacy
Senaryo : Susan Lacy
Oyuncular : Martin Scorsese, Richard Dreyfuss, Steven Spielberg
Orijinal İsim : Spielberg

Güç, para ve yolsuzluk, parti politikasında eşitsizlik kısır döngüsüne neden olur. Robert Reich eylem çağrısı yapıyor.ABD eski Çalışma Bakanı Robert Reich, ulusal ekonomideki son derece büyük değişikliğin hikâyesini anlatırken her kesimden Amerikalı ile buluşuyor.

Tür : Belgesel
Gösterim Tarihi: 21 Kasım 2017
IMDB Puanı : 6.8
hdfilmseli.com Puanı : 6.5/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Jacob Kornbluth, Sari Gilman
Senaryo : Sari Gilman
Oyuncular : Robert Reich
Orijinal İsim : Saving Capitalism

Ben Senin Zencin Değilim Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Usta yönetmen Raoul Peck’in imzasını taşıyan Oscar adayı bu belgesel, ünlü Amerikalı yazar James Baldwin’in yarım kalmış yapıtı Remember This House’u merkezine alıyor. Baldwin, çok kısa aralıklarla öldürülen Afro-Amerikalı üç aktiviste; Medgar Evers, Malcolm X ve Martin Luther King Jr.’a dair anılarından yola çıkarak Amerika’da ırkçılığın kökeni ve bununla nasıl mücadele edilebileceği üzerine bir deneme yazmayı hedeflemişti bu yapıtında. Peck ise yarım kalmış bu metni arşiv görüntüleriyle birleştirerek, Baldwin’in o dönemde ırkçılığa dair söylediklerinin günümüzde Amerika’da hâlâ geçerli olduğunu hayranlık uyandırıcı şekilde ortaya koyuyor. Filmde Baldwin›in metnini ünlü oyuncu Samuel L. Jackson seslendiriyor.

Tür : Belgesel
Gösterim Tarihi : 01 Şubat 2017
IMDB Puanı : 7.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Raoul Peck
Senaryo : James Baldwin, Raoul Peck
Oyuncular : George W. Bush, Harry Belafonte, James Baldwin, Marlon Brando, Ray Charles, Samuel L. Jackson
Orijinal İsim : Remember This House – I Am Not Your Negro

David Lynch: Yaşam Sanatı Belgesel Film izle Türkçe Dublaj 2017 , David Lynch, hayatının yaratıcı yıllarına samimi bir yolculuğa çıkıyor. Amerika’daki küçük kasabada pastoral yetiştirmeden Philadelphia’nın karanlık caddelerine kadar, Lynch’i takip ederek sinemanın en gizemli yönetmenlerinden birinin şekillendirilmesine yardımcı olan olayları izliyoruz. Film, Lynch’in kendi sanatının, müziğinin ve erken dönem filmlerinin içine giriyor, benzersiz dünyasının karanlık köşelerine ışık tutuyor ve izleyicilerin onu daha iyi anlamasını sağlıyor.

Tür : Belgesel, Biyografi
Gösterim Tarihi : 02 Mart 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Jon Nguyen, Olivia Neergaard-Holm, Rick Barnes
Senaryo : Belirtilmemiş
Oyuncular : David Lynch
Orijinal İsim : David Lynch The Art Life

Toplam 19 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler