*/ ?>

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Bir grup beklenmedik kahraman, İmparatorluğun en büyük imha silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelir. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıra dışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getirir ve bu şekilde kendilerinden daha büyük bir amacın parçası haline gelirler.

Gösterim tarihi: 16 Aralık 2016
hdfilmseli.com puanı: 8.3/10
IMDB puanı: 8.1/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Alan Tudyk, Diego Luna, Felicity Jones
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Senaryo: Chris Weitz, John Knoll, Tony Gilroy
Yönetmen: Gareth Edwards
Orijinal İsim: Rogue One

Ölümcül Deney 6 : Son Bölüm Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Alice insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olmuştur. Şimdi ise kabusun başladığı yer olan Racoon Şehri’ndeki Kovan’a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi ise, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek amacıyla Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır. Zamana karşı yarış içinde Alice, eski arkadaşları ile birlikte yeni mutant yaratıklara karşı da bir savaş verecektir. Bu Alice’in insanlığı kurtarmak için verdiği en zor mücadele olacaktır.

Gösterim tarihi: 24 Şubat 2017
hdfilmseli.com puanı: 6.8/10
IMDB puanı: 6.0/10
Yapım: 2017
Oyuncular: Ali Larter, Iain Glen, Milla Jovovich
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim Kurgu
Senaryo: Paul W.S. Anderson
Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Orijinal İsim: Resident Evil: The Final Chapter

Savaşın Eşiğinde Film izle Türkçe Dublaj 2017 , ‘Silence’ filminin yapımcısı Brent Ryan Green’in imzasını taşıyan filmde, bilinmeyen bir gelecekte kamplara ayrılmış halde yaşayan insanların dünyasına tanık oluyoruz. Genç yıldız William Moseley’in de yer aldığı yapımda, insanlar savaşlar yüzünden kamplara ayrılmış, kabileler olarak yaşamaya başlamışlardır. Kabilelerden birindeki acımasız bir savaşçı kendi adamlarının ihanetine uğrar ve ölüme terk edilir. Yeniden hayata dönmesi gizemli bir prenses sayesinde olur.

Gösterim tarihi: 2017
hdfilmseli.com puanı: 4.9/10
IMDB puanı: 4.7/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Serinda Swan, William Levy, William Moseley
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Senaryo: Jeff Goldberg
Yönetmen: Brent Ryan Green
Orijinal İsim: The Veil

İzlenme : 437 views - Yorum : 0

Simülasyon Film izle Türkçe Dublaj 2016 , En iyi online bilgisayar oyuncuları ve esrarengiz bir turnuva. Oyunda birinci olanın ödülü $100.000. Sanal gerçeklikte çığır açan yeni bir savaş oyunu bu. Oyuncular, son teknoloji ile donatılarak hazırlanmış kıyafetleri ve ekipmanları sayesinde tamamen oyunun dünyasına giriyorlar. Fakat kendilerini bir savaşın ortasında bulan genç ‘gamer’ları daha da büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu gizemli simülasyonun gerçeklik seviyesi tahminlerinin çok ötesindedir. Oyunda ölürsen, gerçek hayatta da ölür müsün?

Gösterim tarihi: 15 Temmuz 2016
hdfilmseli.com puanı: 5.7/10
IMDB puanı: 4.8/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Chris Obi, Morfydd Clark, Parker Sawyers
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Senaryo: Charles Barker
Yönetmen: Charles Barker
Orijinal İsim: The Call Up

Hesaplaşma günü Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , On beş yıllık bir mücadelenin ardından yer altından çıkan yaratıklar, insanlığı ortadan kaldırmak için eşi benzeri görülmemiş bir yıkıma başlıyor. Amaçları insanoğlunun Dünyadaki varlığına son verip, cehennemi yeryüzüne taşımak. Korkunç görünümlü iblis benzeri yaratıklar, küresel bir felakete yol açarak Los Angeles şehrinde büyük bir tahribata yol açıyor. İnsanoğlu tüm imkanlarını seferber ederek, bu dehşet verici, korkunç görünümlü yaratıklara karşı amansız bir mücadeleye giriyor.

Gösterim tarihi: 01 Ekim 2016
hdfilmseli.com puanı: 4.9/10
IMDB puanı: 3.4/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Heather McComb, Jackson Hurst, Jay Jay Warren
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Senaryo: Gregory Gieras
Yönetmen: Joel Novoa
Orijinal İsim: Day of Reckoning

Toplam 75 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf
KAPAT

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler