*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 265 views - Yorum : 0

Chuck Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Rocky, muhteşem öyküsü ve başarılı karkaterleri sayesinde tüm zamanların en sevilen filmlerinden biri olmayı başarmıştı. Peki Rocky karkaterinin pek kimsenin tanımadğı bir boksörün gerçek yaşamından esinlenilerek yaratıldığını biliyor muydunuz? New Jersey’de yaşayan sıradan bir esnaf olan Chuck Wepner’ın hikayesi bir sinema efsanesine elbette boş yere ilham vermedi. Will Wepner, 1975 yılında Muhammed Ali ile dövüşen ve neredeyse 15 raunt boyunca ayakta kalmayı başarabilen ender boksörlerdendir. Film, Chuck Wepner’ın bu dövüşten sonra ünlenmesiyle başlıyor ve Sylvester Stallone‘un kendisiyle tanışıp Rocky projesini kabul ettirdiği güne kadar geçen süreyi konu ediniyor.

Gösterim : 01 Şubat 2017
IMDB Puanı : 6.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2016
Tür : Biyografi, Dram, Spor
Yönetmen : Philippe Falardeau
Senaryo : Jeff Feuerzeig, Jerry Stahl
Oyuncular : Philippe Falardeau
Orijinal İsim : The Bleeder

The Man With Thousand Faces Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Francisco Paesa, işadamıdır, İsviçreli bir bankerdir, uluslararası silah kaçakçısıdır, zamparadır, jigolodur, diplomattır, hırsızdır, gizli ajandır; aslında bir casustur. İspanyol Devleti tarafından ihanete uğrayınca ülkesini terk etmek zorunda kalır. Yıllar sonra geri döndüğünde her şeyini kaybetmiş bir adamdır ve şans eseri karşısına kendisine ihanet eden devletten intikam alma fırsatı çıkar.İspanyol tarihinin en hayret uyandırıcı olaylarından birini perdeye aktaran Rodriguez, bir ülkeyi, yöneticilerini ve güvenlik güçlerini sirkteki aptallara çeviren dolandırıcıları ve koşulları ustalıkla ele alırken hikaye anlatımı, tempo , gerilim ve entrikaya dair bütün sırları iyi bildiğini açıkça gösteriyor…

Gösterim Tarihi : 17 Eylül 2016
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2016
Tür : Biyografi, Gerilim
Yönetmen : Alberto Rodríguez
Senaryo : Manuel Cerdán
Oyuncular : Eduard Fernández, José Coronado, Miquel García Borda
Orijinal İsim : El hombre de las mil caras

İzlenme : 471 views - Yorum : 0

Kayıp Şehir Z Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Percy Fawcett kendini Amazon ormanlarına adamış bir kaşiftir. Kaşif, araştırdığı bölgede daha önce bilinmeyen, bir zamanlar bölgeye yerleşmiş olabilecek gelişmiş bir uygarlığa dair kanıtlar bulur. Bunları bilim camiasına açıkladığında ise Amazon yerlilerini vahşiler olarak gören bilim insanları kanıtlara gülüp geçerler. Yılmayan Percy, destekleyici karısı, oğlu ve yardımcısının desteğiyle tekrar Amazon ormanlarına döner. İddiasını kanıtlamak için araştırmalar yapan kaşif, 1925 yılında ise gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ardından pek çok maceraperest, Fawcett ve ekibini bulmak için yola koyulur ama girişimler sonuçsuz kalır ve bu bölge artık Kayıp Z Şehri (Lost City of Z) olarak adlandırılır..

Gösterim tarihi: 21 Nisan 2017
Yapım: 2016
IMDB puanı: 6.9/10
hdfilmseli.com puanı : 7.2/10
Oyuncular: Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi
Senaryo: David Grann, James Gray
Yönetmen: James Gray
Orijinal İsim: The Lost City of Z

Sessiz Bir Tutku Film izle , Modern Amerikan şiirinin öncülerinden sayılan şair Emily Dickinson’ın hayatını anlatan bir film. Emily Dickinson, 1886 yılında 55 yaşındayken, hayatının büyük bölümünü geçirdiği Massachusettes’teki Amherst kasabasında hayata gözlerini yummuş, odasında bulunan şiirler ölümünün ardından kardeşi tarafından yayımlanmıştı.

Gösterim Tarihi : 14 Şubat 2016
IMDB Puanı : 6.9/10
hdfilmseli.com puanı : 7.2/10
Yapım : 2016
Tür : Biyografi, Dram
Yönetmen : Terence Davies
Senaryo : Terence Davies
Oyuncular : Benjamin Wainwright, Emma Bell, Rose Williams, Sara Vertongen
Orijinal İsim : A Quiet Passion

İzlenme : 282 views - Yorum : 0

Son Prenses Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Film de Japon sömürgesi sırasında alıkonularak vatanından ayrı kalan son prenses Yi Deok Hye (Son Ye Jin) ile ona aşık Kim Jang Han (Park Hae Il)’ın bağımsızlık mücadelesi veren Kore halkının umudunu korumak için gösterdiği mücadeleyi konu almaktadır.

Gösterim Tarihi : 03 Ağustos 2016
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com puanı : 7.3/10
Yapım : 2016
Tür : Biyografi, Dram
Yönetmen : Jin-ho Hur
Senaryo : Bi-Young Kwon, Jin-ho Hur
Oyuncular : Hae-il Park, Mi-ran Ra, So-hyun Kim, Ye-jin Son
Orijinal İsim : Deokhyeongju

Toplam 38 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler