*/ ?>
KAPAT

Önce Babamı Öldürdüler Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Bir Netflix projesi olan “First They Killed My Father”. Angelina Jolie, filmin temelini insan hakları aktivisti ve bizzat yakın arkadaşı olan Loung Ung’un öyküsünden alıyor. Film sadece onun hikayesi değil bir ülkenin de hikayesi.
1970’lerde Kızıl Kmerler diye adlandırılan ve kendilerini komünist diye tanıtan, silahlı bir rejim Kamboçya’da tam 2 milyon insanın ölümüne neden oldu. Bu katliamın en büyük nedeni de insanları devletin kurduğu çiftliklerde zorla çalıştırmak istemeleriydi. Pol Pot önderliğindeki bu katliamcı rejim kent yaşamını bile yozlaştırdığı gerekçesiyle yasaklamıştı. Rejimin katlettiği insanların arasında Loung Ung’un babası da bulunuyordu. Filmin adı da buradan geliyor.

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Angelina Jolie
Senaryo : Angelina Jolie, Loung Ung
Oyuncular : areum Srey Moch, Mun Kimhak, Phoeung Kompheak, Sveng Socheata
Orijinal İsim : First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers

İzlenme : 214 views - Yorum : 0

Dalida Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Uçakta gencecik, efsanevi bir güzellikte, esmer bir kız hayatının macerasını yaşıyor. Yeryüzünden kilometrelerce yüksekte; Doğup büyüdüğü şehir Kahire ile hayalindeki şehir Paris’in şehir ışıkları arasında; Doğuyla batının tam ortasında Yolanda Gigliotti kendini, kafasında düşlediği hayallere; O saf ama çılgınca; başarı ve mutluluk arzusuyla dolu hayallere bırakıyor. Piramitleri bile yerinden sarsacak bir kararlılığa ve azme sahip olan Yolanda sessizce zamanını bekliyor…
60’lı yıllarda ün kazanan, Youssef Chahine’in “Le Sixième Jour” adlı filminde oynadığı Fransız, İspanyol, Arapça, İbranice, Almanca, İtalyanca şarkılarıyla Kahire’de dünyaya gelen müzik starı “Dalida”ın gerçek hikayesine dayanarak ve daha sonra 1987’de Paris’te dünyaya 130 milyondan fazla müzik kayıtı satarak intihar etmesini mercek altına alan bir film.
Yönetmen koltuğunda Lisa Azuelos otururken, senaryosu da Azuelos ve Dalida’nın kardeşi ve yapımcısı olan Orlando kaleme aldı.

Tür : Biyografi, Dram, Müzikal
Gösterim : 28 Nisan 2017
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Lisa Azuelos
Senaryo : Lisa Azuelos
Oyuncular : Jean-Paul Rouve, Nicolas Duvauchelle, Riccardo Scamarcio, Sveva Alviti
Orijinal İsim : Dalida

İzlenme : 523 views - Yorum : 0

Cesaretin Ötesinde Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Freddie Steinmark, Amerikan futbolu oynamanın hayalleri ile yanıp tutuşan genç bir Amerikalıdır. Bu yetenekli oyuncu üst düzey bir koç tarafından fark edilir ve ona bir fırsat verir. Lig Şampiyonluğunu isteyen bu iki ismi de oldukça zor günler beklemektedir.

Tür : Biyografi, Dram, Spor
Gösterim : 09 Ekim 2015
IMDB Puanı : 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2015
Yönetmen : Angelo Pizzo
Senaryo : Angelo Pizzo, Jim Dent
Oyuncular : Aaron Eckhart, Finn Wittrock, Rett Terrell, Robin Tunney
Orijinal İsim : My All American

İzlenme : 651 views - Yorum : 0

All Eyez on Me Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , 2Pac – Tupac Shakur’un Belgesel türündeki film öldürülen rap şarkıcısı hayatını anlatacak. Bazı sanatçılar vardır yöneldiği türe göre kendini değiştirip geliştirir, bazıları da kendi varlığı ile o müziğin tamamını yönlendirir. Tupac Amaru Shakur bu ikinci gruptaki insanlardandı. Gerek kendine has davranışları gerekse dik duruşu onu bu hayatta fazla tutunamamasına sebep oldu. Ancak kısacık ömrüne rağmen dünyanın birçok yerinde hatırlanmayı başarmasıyla o, birçoğunun hayatı boyunca erişemeyeceği bir başarıya ulaşmayı başardı bile.

Tür : Biyografi, Dram, Müzik
Gösterim Tarihi : 01 Haziran 2017
IMDB Puanı : 5.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.2/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Benny Boom
Senaryo : Ed Gonzalez, Jeremy Haft, Steven Bagatourian
Oyuncular : Annie Ilonzeh, Danai Gurira, Demetrius Shipp Jr., Hill Harper, Kat Graham
Müzik : John Paesano
Orijinal İsim : 2pac: Легенда

Adidas ve Puma’nın Hikayesi Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Adidas ve Puma markalarının yaratıcıları küskün kardeşler Adolf ve Rudolf Dassler’in hikayesi anlatan biyografik film.

Tür : Biyografi, Dram, Savaş
Gösterim Tarihi : 25 Mart 2016
IMDB Puanı : 6.9/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Oliver Dommenget
Senaryo : Christian Schnalke
Oyuncular : David C. Bunners, Florian Bartholomäi, Jesse Albert, Nadja Becker
Orijinal İsim : Duell der Brüder – Die Geschichte von

Toplam 39 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
KAPAT

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler