*/ ?>
KAPAT

Hayallerinin Peşinde Film izle Türkçe Dublaj 2017 , 2002 yılında Chelsea’de düzenlenen Flower Show’da altın madalya kazanan ilk irlandalı genç kadın Mary Reynolds’ın hikayesi; doğup büyüdüğü toprakların dışına Çiçek Yarışmasında madalya alabilmek için çıktığı yolculuk. Bu yolculuk da neredeyse kimse başaracağına inanmaz ve yoluna oldukça ilginç insanlar ve olaylar çıkar. Bu film yakın geçmişte yaşanmış gerçek bir hayat hikayesini anlatmaktadır.

Tür : Biyografi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 15 Haziran 2017
IMDB Puanı : 6.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.6/10
Yapım : 2015
Yönetmen : Vivienne De Courcy
Senaryo : Vivienne De Courcy
Oyuncular : Alaa Safi, Alex Macqueen, Christine Marzano, Emma Greenwell, Tom Hughes
Orijinal İsim : Dare to Be Wild – Dzika jak natura

Ejderin Doğuşu Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , George Nolfi’nin yönettiği Ejderin Doğuşu, dövüş sanatları efsanesi Bruce Lee ile Kung Fu ustası Wong Jack Man arasında gerçekleşen karşılaşmayı odağına alıyor.Yetiştirdiği öğrenciler ve rol aldığı filmler ile Bruce Lee’nin namı Amerika’da hızla yayılmaktadır. Turnuvaları bir bir kazanan ve dünyanın en iyisi olduğunu düşünen Bruce Lee’ye, Şaolin Manastırı’ndan Amerika’ya gelen dövüş sanatları ustası Wong Jack Man meydan okur. Lee’nin Amerikalı genç öğrencisi Steve, iki usta arasında, yapacakları dövüş için ara bulucu rolü üstlenir ve ikisiyle de dost olur. Bu esnada Steve’in sevdiği kız, mafyanın eline düşer. Bruce Lee ve Wong Jack Man, Steve’i ve kız arkadaşını kurtarmak için suç çetesine karşı güçlerini birleştirirler.

Tür : Aksiyon, Biyografi, Dram
Gösterim Tarihi : 08 Eylül 2017
IMDB Puanı : 4.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.5/10
Yapım : 2016
Yönetmen : George Nolfi
Senaryo : Christopher Wilkinson, Stephen J. Rivele
Oyuncular : Billy Magnussen, Philip Ng, Ron Yuan, Terry Chen, Vanness Wu, Yu Xia
Orijinal İsim : Birth of the Dragon

David Lynch: Yaşam Sanatı Belgesel Film izle Türkçe Dublaj 2017 , David Lynch, hayatının yaratıcı yıllarına samimi bir yolculuğa çıkıyor. Amerika’daki küçük kasabada pastoral yetiştirmeden Philadelphia’nın karanlık caddelerine kadar, Lynch’i takip ederek sinemanın en gizemli yönetmenlerinden birinin şekillendirilmesine yardımcı olan olayları izliyoruz. Film, Lynch’in kendi sanatının, müziğinin ve erken dönem filmlerinin içine giriyor, benzersiz dünyasının karanlık köşelerine ışık tutuyor ve izleyicilerin onu daha iyi anlamasını sağlıyor.

Tür : Belgesel, Biyografi
Gösterim Tarihi : 02 Mart 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Jon Nguyen, Olivia Neergaard-Holm, Rick Barnes
Senaryo : Belirtilmemiş
Oyuncular : David Lynch
Orijinal İsim : David Lynch The Art Life

The Glass Castle Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Jeanette Walls çok önemli bir sırrı saklayan başarılı bir gazetecidir. Ailesi hakkında gizli tuttuğu bir geçmişe sahip olan Walls, kardeşleriyle birlikte şiddet dolu bir ailede yetişir. Son derece karizmatik bir adam olan babası aynı zamanda alkoliktir ve alkol alınca ne yapacağı tahmin edilemez, tehlikeli birine dönüşür. Annesi ise dört çocuğunun sorumluluğunu üzerine almaya yanaşmayan özgür ruhlu biridir. Böylesine kopuk bir ailede yetişen çocuklar hayatta tek başlarına mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

Tür : Biyografi, Dram
Gösterim Tarihi : 01 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.3/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Destin Cretton
Senaryo : Andrew Lanham, Destin Cretton, Jeannette Walls
Oyuncular : Brie Larson, Chandler Head, Ella Anderson, Naomi Watts, Woody Harrelson
Orijinal İsim : El castillo de cristal

The Last Man on the Moon Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Ay’a bir düzine insan ayak bastı. İlk adımların sahibini herkes tanıyor. Son adımları atanın sa size anlatacakları var. Astronot Gene Cernan, NASA’nın ay yolculuklarının heyecan dolu geçmişini ve aya ayak basan son insan olmanın hayatını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. Müzik: Lorne Balfe

Tür : Belgesel, Macera, Biyografi, Tarihi
Gösterim Tarihi : 27 Mayıs 2016
IMDB Puanı : 7.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.6/10
Yapım : 2014
Yönetmen : Mark Craig
Senaryo : Eugene Cernan, Mark Craig
Oyuncular : Alan Bean, Charles Duke, Eugene Cernan, Jim Lovell
Orijinal İsim : Ayın Son Adamı

Toplam 42 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler