*/ ?>

İzlenme : 1.599 views - Yorum : 0

Mavi Otel Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Avrupa’da bir yanardağın patlamasıyla ortaya çıkan kül bulutu yüzünden tüm uçuşlar iptal edilir. Bu gelişme iki yabancının arasındaki ilişkiyi beklenmedik bir noktaya sürükler.

Gösterim tarihi: 31 Ağustos 2015
hdfilmseli.com puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Arly Jover, Gabija Siurbyte, Marie-Josée Croze, Mikko Nousiainen
Tür: Dram, Romantik
Senaryo: Mikko Kuparinen
Yönetmen: Mikko Kuparinen
Orijinal İsim: 2 Nights Till Morning

Kabakçığın Hayatı Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Annesinin kaza sonucu ölümünden sonra bir polis memuru olan Raymond yetimhanede Courgette (Kabak) ile ilgilenmektedir. Başlarda Courgette bu yeri düşmanca ve yabancı olarak görse de polis memurunun da yardımıyla yeni arkadaşlar edinecek, güvenmeyi, kendine yeni aile kurmayı ve gerçek sevgiyi öğrenecektir. Film, dünya prömiyerini Cannes’ın “Yönetmenlerin 15 Günü” Bölümü’nde yaptı. Ayrıca dünyanın en saygın canlandırma festivallerinden Annecy’de En İyi Film ve İzleyici ödülleri kazandı ve İsviçre’nin En İyi Yabancı Film dalında Oscar adayı olmuştu 12 farklı ödül ve 16 adaylığı da bulunuyor. Pek küçük çocuklara göre olmayan konular içeren bu film, hikayesini bir çocuk filmi edasıyla işlemiş ve ortaya gerçekten de hoş bir sonuç çıkmış aslında.

Gösterim tarihi: 13 Ocak 2017
Yapım: 2016
IMDB puanı: 7.9/10
hdfilmseli.com puanı : 8.2/10
Tür: Animasyon, Komedi, Dram , Çizgi Film
Oyuncular: Gaspard Schlatter, Paulin Jaccoud, Sixtine Murat
Senaryo: Céline Sciamma, Germano Zullo, Gilles Paris
Yönetmen: Claude Barras
Orijinal İsim: Ma vie de Courgette

Hiçliğin Ortasında Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Hapisten yeni çıkan 24 yaşındaki Jae, eski evine kardeşinin yanına döner. İçindeki gitme arzusunu bastıramayan genç kadın, kardeşinin yol gezisi teklifini kabul eder. Ancak yolda arabaları bozulunca hiçliğin ortasında amansız bir mücadele başlayacaktır.

Gösterim tarihi: 02 Haziran 2016
hdfilmseli.com puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 4.5/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Jackson Davis, Mischa Barton, Trent Ford, Winter Ave Zoli
Tür: Dram, Gerilim
Senaryo: Ashley Avis
Yönetmen: Ashley Avis
Orijinal İsim: Deserted

İzlenme : 243 views - Yorum : 0

Kıskaç Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Sıra dışı yeteneklere sahip genç ve mütevazı bir adam, kendini içinde yüksek bahislerin ve büyük paraların döndüğü golf dünyasında bulur. Bu dünyada işler giderek tehlikeli bir hal alacaktır.

Gösterim tarihi: 17 Nisan 2015
hdfilmseli.com puanı: 5.9/10
IMDB puanı: 5.3/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Christopher McDonald, Jeremy Sumpter, Jillian Murray, Katherine LaNasa, Kimberly Leemans, Mekia Cox, Rya Kihlstedt, Sainty Nelsen
Tür: Komedi, Dram, Spor
Senaryo: Terry Jastrow
Yönetmen: Terry Jastrow
Orijinal İsim: The Squeeze

Çobanlar ve Kasaplar Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Güney Afrika, 1987. 19 yaşındaki Leon Labuschagne (Garion Dowds), Ceza evi bekçisidir. Leon, kendisinden beklenmeyen bir şiddet eylemi gerçekleştirerek, 7 siyahi insanı silahıyla katletmiştir. Mahkemenin sonucunda idam, kaçınılamaz bir sonuç gibi görünür. Avukat John Weber (Steve Coogan), görünüşte kazanılamaz bir davayı alarak Leon’u idam sehpasından kurtarmayı hedefler. Gerçek bir hikayeden ilham alınarak beyaz perdeye aktarılan drama filminde bir adamın nasıl hem çoban hemde kasap olduğuna tanıklık edeceksiniz. Havanın şiddetli yağmurla kötü olduğu o gece, 19 yaşındaki Leon mini otobüsle neredeyse kazaya karışacaktı. Bu yüzden mi öfkelendi ? Yoksa her şey komplo muydu? Leon, yedi siyahi yolcuların hepsini öldürmek için 13 mermi ateşledi. Peki Bu tam olarak nasıl oldu? Birer birer araçtan çıkıp mı öldüler? Hiç kimse kaçmayı veya direnmeyi denemedi mi? yoksa Leon, sahip olduğu güce mi güvendi? Yada etnik temizliğe mi takıntılıydı? Oliver Schmitz yönetmenliğinde çekilen filmde Andrea Riseborough, Steve Coogan, Deon Lotz, Garion Dowds gibi oyuncular rol alıyor. Chris Marnewick ve Brian Cox ikilisinin senaryosunu yazdığı film birçok film festivalinde ödül almayı başardı.

Gösterim tarihi: 09 Aralık 2016
IMDB puanı: 6.8/10
hdfilmseli.com puanı : 6.9/10
Oyuncular: Andrea Riseborough, Garion Dowds, Steve Coogan
Tür: Dram
Yönetmen: Oliver Schmitz
Orijinal İsim: The Hangman: Shepherds and Butchers

Toplam 350 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler