*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 105 views - Yorum : 0

The Hero Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Komedi, Dram türündeki The Hero, can çekişmekte olan bir film yıldızını konu alıyor. Hayatının son demlerinde kendini sorgulamaya başlayan yaşlı oyuncu geçmişiyle ve ölümlü olduğu gerçeği ile yüzleşiyor.

Tür : Komedi, Dram
Gösterim Tarihi : 01 Haziran 2017
IMDB Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Brett Haley
Senaryo : Brett Haley, Marc Basch
Oyuncular : Katharine Ross, Krysten Ritter, Laura Prepon, Sam Elliott
Orijinal İsim : The Hero

İzlenme : 111 views - Yorum : 0

Acı Hasat Film izle Türkçe Dublaj 2017 , İkinci Dünya Savaşı sırasında Sovyetler Birliğinin korkunç toprak hırsı başta Ukrayna olmak üzere bir çok ülkeyi etkilemeye başlamıştır. Öyle ki toprak bütünlüğünü koruyabilmek için bazen sevgi, şeref ve hayatta kalma mücadeleleri ikinci plana kadar düşmüştür. Özellikle Joseph Stalin’in yaptığı soykırımlar bir çok insanın ölümüyle sonuçlanmıştır. İsyankar bir aileden gelen Yuri karşıt görüşlere direnmek üzere çıktığında bu topraklar üzerinde Natalka ile tanışır. Aşk ve sevgi duygularını tadan Yuri savaşın ne kadar gereksiz olduğunu anlayacak ve bu sefer kendi ülkesine karşı sırtını dönecektir. Gerçek bir hikayeden alınan Bitter Harvest savaş döneminde insanların yaşadıklarını beyaz perdeye mükemmel bir şekilde yansıtmış’a benziyor.

Tür : Dram, Romantik, Savaş
Gösterim Tarihi : 02 Şubat 2017
IMDB Puanı : 6.1/10
Yapım : 2016
Yönetmen : George Mendeluk
Senaryo : George Mendeluk, Richard Sutton
Oyuncular : Barry Pepper, Max Irons, Samantha Barks, Terence Stamp
Orijinal İsim : Bitter Harvest – Devil’s Harvest

Hayata Röveşata Çeken Adam Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Aksi bir ihtiyar olan Ove, günlerini sert bir üslupla mahallede düzeni sağlamaya çalışarak ve vefat eden eşinin mezarını ziyaret ederek geçiren bir adamdır. Hayattan umudunu kesmişken, yeni taşınan komşularıyla arasında bir arkadaşlık başlar.

Tür : Komedi, Dram
Gösterim Tarihi : 13 Aralık 2015
IMDB Puanı : 7.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2015
Yönetmen : Hannes Holm
Senaryo : Fredrik Backman, Hannes Holm
Oyuncular : Bahar Pars, Filip Berg, Ida Engvoll, Rolf Lassgård
Orijinal İsim : A Man Called Ove

Ölüm Savaşçıları Film izle Türkçe Dublaj 2013 , Çinliler üzerinde baskı kuran Mançurya İmparatoru Yong Zheng, zamanla daha da acımasızlaşır. Her savaş bir efsane doğurur ve efsaneler asla ölmez! Mançurya’yı yöneten Qing Hanedanı döneminde İmparator Yong Zheng, kendisine karşı çıkanları ortadan kaldırmak için Giyotinler adında gizli bir suikast ekibi kurar. Zamanla güçlerini yeni bir rejim altında toplamak isteyen imparator, Giyotinler’i fethettiği Han Çinlileri üzerinde baskı ve korku imparatorluğu kurmak için kullanmaya başlar.

Tür : Aksiyon, Dram
Gösterim : 7 Aralık 2013
IMDB Puanı : 4.8/10
Yapım : 2012
Yönetmen : Wai-keung Lau
Senaryo : Joyce Chan, Oi Wah Lam, Yuet-Jan Hui
Oyuncular : Ethan Juan, Purba Rgyal, Xiaoming Huang, Yiwei Zhou
Orijinal İsim : Xue di zi

Önce Babamı Öldürdüler Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Bir Netflix projesi olan “First They Killed My Father”. Angelina Jolie, filmin temelini insan hakları aktivisti ve bizzat yakın arkadaşı olan Loung Ung’un öyküsünden alıyor. Film sadece onun hikayesi değil bir ülkenin de hikayesi.
1970’lerde Kızıl Kmerler diye adlandırılan ve kendilerini komünist diye tanıtan, silahlı bir rejim Kamboçya’da tam 2 milyon insanın ölümüne neden oldu. Bu katliamın en büyük nedeni de insanları devletin kurduğu çiftliklerde zorla çalıştırmak istemeleriydi. Pol Pot önderliğindeki bu katliamcı rejim kent yaşamını bile yozlaştırdığı gerekçesiyle yasaklamıştı. Rejimin katlettiği insanların arasında Loung Ung’un babası da bulunuyordu. Filmin adı da buradan geliyor.

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Angelina Jolie
Senaryo : Angelina Jolie, Loung Ung
Oyuncular : areum Srey Moch, Mun Kimhak, Phoeung Kompheak, Sveng Socheata
Orijinal İsim : First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers

Toplam 390 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
KAPAT

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler