*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 330 views - Yorum : 0

Baraka Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Mackenzie Allen Phillips, küçük çocuğu Missy’nin kaçırılması ve ardından öldüğünün tahmin edilmesinden sonra inzivaya çekilmiş, hüzünlü bir adamdır. Mack günün birinde bir mektup alır ve gönderenin Tanrı olduğundan şüphelenir. Mektupta Missy’nin öldürüldüğü yer olan barakaya dönmesi istenmektedir. Bir süre düşünen Mack eşyalarını toplayarak Missy’nin kaçırılmasından sonra ilk kez barakaya geri dönmek için yola çıkar. Orada bulacağı şey hayatını tamamen değiştirecektir..

Gösterim tarihi: 07 Nisan 2017
hdfilmseli.com puanı: 7.2/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2017
Oyuncular: Octavia Spencer, Radha Mitchell, Sam Worthington, Tim Mcgraw
Tür: Dram, Fantastik
Senaryo: John Fusco
Yönetmen: Stuart Hazeldine
Orijinal İsim: The Shack

Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal Film izle Türkçe Dublaj 2017 , 1993 yılında Les visiteurs orijinal ismiyle hayatımıza giren, 1998 yılında serinin ikinci filminden sonra Çılgın Konuklar – Just Visiting gibi devam filmiyle hatırladığımız ve uzun bir aradan sonra Çılgın Ziyaretçiler 3 : İhtilal olarak tekrar gündemimize girmeyi başaran ve Orta çağ dan günümüze nasıl zaman yolculuğu yaptığını konu alan filmde. 21.yüzyıla gelen ziyaretçiler büyük bir kültür ve dil şokuna girseler de bu şoku kısa sürede atlatacaklardır. Şövalye Godefroy de Montmirail ve yetiştirdiği şövalye adayı Jacquouille 1793 yılında yaşamaktadır. Zincirlerinden kurtulmak için hileye başvuran ikili, Montmirail ailesinin tehlikeli kaçışına katılırlar. Amaç ise belirttiğimiz gibi zaman yolculuğudur..

Gösterim tarihi: 05 Mayıs 2017
Yapım: 2016
hdfilmseli.com puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 4.5/10
Oyuncular: Christian Clavier, Franck Dubosc, Jean Reno, Karin Viard
Tür: Komedi, Fantastik
Senaryo: Christian Clavier, Jean-Marie Poiré
Yönetmen: Jean-Marie Poiré
Orijinal İsim: Les Visiteurs: La Révolution

Bella Brown’un Harikalar Bahçesi Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Londra’nın merkezinde güzel bir bahçenin arka planında yer alan çağdaş bir masal, çocuk yazarı olma hayalleri kuran seçici genç bir kadın Bella Brown, başarılı bir çocuk kitabı yazmayı ve canlandırmayı hayal eden güzel tuhaf hayalleri varken huysuz ve zengin yaşlı bir dulla imkansız bir dostluk kurar.

Gösterim Tarihi: 20 Ekim 2016
IMDB Puanı : 6.9
Yapım : 2016
Tür : Komedi, Dram, Fantastik
Yönetmen : Simon Aboud
Senaryo : Simon Aboud
Oyuncular : Andrew Scott, Jeremy Irvine, Jessica Brown Findlay, Tom Wilkinson
Orijinal İsim : This Beautiful Fantastic

Cesur Kahraman: Ejderha Büyüsü Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Küçük Nicky, zamanında bir ejderhayı dize getirerek ne kadar güçlü olduğunu kanıtlayan ve bununla ünlenen Tanner’ın oğludur. Köyünde sakin bir hayat süren küçük çocuğun en büyük hayali ise babasının yendiği ejderhayla karşılaşmak ve onu bir kez de kendisi yenebilmektir. Babasının bütün itirazlarına karşı amacını gerçekleştirmeyi kafasına koyan Nicky, büyücü arkadaşı Eddie ile birlikte bir ejderha mücadelesi esnasında sihirli bir boyuta girer ve orada hapsolurlar. Bildikleri dünyaya geri dönmek için gereken şey ise ejderhayı alt edebilmektir. İkili cesaretlerini ve zekalarını kullanarak bu işin altından kalkabilecek midir?

Gösterim Tarihi : 27 Ocak 2017
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.2/10
Yapım : 2016
Tür : Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik , Çizgi Film
Yönetmen : Depoyan Manuk, Viktor Andrienko
Senaryo : Dennys McCoy, Olena Shulga, Pamela Hickey
Oyuncular : Allen Enlow, Kate Bristol, Viktor Andrienko
Orijinal İsim : The Dragon Spell

İzlenme : 1.053 views - Yorum : 0

The Mummy Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra asıl modern serisi 1999 yılında bu kez Stephen Sommers’ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal ‘The Mummy’i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti’yi seçti. Senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus).
Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

Gösterim : 09 Haziran 2017
IMDB Puanı : 5.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik
Yönetmen : Alex Kurtzman
Senaryo : Christopher McQuarrie, David Koepp, Dylan Kussman
Oyuncular : Annabelle Wallis, Russell Crowe, Sofia Boutella, Tom Cruise
Orijinal İsim : Untitled Mummy Reboot

Toplam 56 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler