*/ ?>

İzlenme : 130 views - Yorum : 0

Baraka Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Mackenzie Allen Phillips, küçük çocuğu Missy’nin kaçırılması ve ardından öldüğünün tahmin edilmesinden sonra inzivaya çekilmiş, hüzünlü bir adamdır. Mack günün birinde bir mektup alır ve gönderenin Tanrı olduğundan şüphelenir. Mektupta Missy’nin öldürüldüğü yer olan barakaya dönmesi istenmektedir. Bir süre düşünen Mack eşyalarını toplayarak Missy’nin kaçırılmasından sonra ilk kez barakaya geri dönmek için yola çıkar. Orada bulacağı şey hayatını tamamen değiştirecektir..

Gösterim tarihi: 07 Nisan 2017
hdfilmseli.com puanı: 7.2/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2017
Oyuncular: Octavia Spencer, Radha Mitchell, Sam Worthington, Tim Mcgraw
Tür: Dram, Fantastik
Senaryo: John Fusco
Yönetmen: Stuart Hazeldine
Orijinal İsim: The Shack

Kong Kafatası Adası Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Godzilla yapımcılarının imzasını taşıyan Kong: Kafatası Adası, meşhur ismi ile King Kong’un 1933’ten bu yana 10. sinema filmi 2017 yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte IMDB’de araştırma yaptığımda sanki 11. versiyon da yolda gibi 2020 tarihli bir Godzilla vs. King Kong hazırlığı dikkatimi çekmedi değil. Filme gelecek olursak 1970’lerde Vietnam Savaşı’ndan hemen sonraki yıllarda geçiyor. Bu filmin diğer Kong filmlerinden en büyük farkı bu defa devasa yaratık sayısı ve cinsleri epey fazla ve değişik. Kong’un aşık olduğu eski bilindik filmlerinden şarışın Naomi Watts‘tan rolünü bu sefer devralan Brie Larson bu defa Hollywood‘da aktris hayali peşinden koşan kadın figürü yerine ayakları yere sağlam basan fotoğrafçı olarak daha güçlü bir profille karşımızda. Keşifçilerden ve askerlerden oluşan ekip, Pasifik’te keşfedilmemiş bir adayı sözde keşfetmeye gidecekler. Adaya giderken özel bir amaçları olmayan ekip başlarındaki üst düzey yöneticilerden izin alırken yeterli ödeneğin çıkmaması üzerine, bir çok alternatif yalan sayarlar ( kansere çare olabilecek bitkiler, yeni yer altı kaynakları vs.) fakat efsanevi Kong da dahil olmak üzere adaya gittiklerinde canavarların alanına girdiklerinden haberleri yoktur. Adadaki sürprizlerde filmi değişik bir hava katmış doğrusu.Biz insanoğlu, bu dünyanın sahibi değiliz. Burada sadece misafiriz.

Gösterim tarihi: 10 Mart 2017
IMDB puanı: 6.9/10
hdfilmseli.com puanı : 7.3/10
Oyuncular: Brie Larson, Corey Hawkins, John C. Reilly, John Goodman, Robert Taylor
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Senaryo: Dan Gilroy, Derek Connolly, Max Borenstein
Yönetmen: Jordan Vogt-Roberts
Orijinal İsim: Kong: Skull Island

İzlenme : 469 views - Yorum : 0

Güzel ve Çirkin Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Kendisine yapılan büyü sonucunda korkunç bir yaratığa dönüşen bir prens, şatosunda aynı büyü sonucu konuşan eşyalara dönüşmüş uşakları dışında kimse olmadan yaşamaktadır. 10 yıl içinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmazsa sonsuza dek canavar olarak kalacaktır. Bir gün Maurice adında bir adam şatosuna izinsiz girince yaşlı adamı tutsak alır. Olayı duyan kızı Belle şatoya gelerek babasının özgürlüğü karşılığında şatoda tutsak olmayı kabul eder. Şatodaki eşyalarla ve sonrasında Canavar’la arkadaş olmaya başladıkça korkutucu görüntüsünün altında çok iyi bir kalp taşıdığını öğrenir. Bu sırada Belle’e aşık olan avcı Gaston, Canavar’ı öldürüp Belle ile evlenebilmek için her şeyi yapacaktır.

Gösterim tarihi: 17 Mart 2017
Yapım: 2017
IMDB puanı: 7.7/10
hdfilmseli.com puanı : 8.6/10
Oyuncular: Dan Stevens, Emma Watson, Hattie Morahan, Luke Evans
Tür: Aile, Fantastik, Müzikal
Senaryo: Evan Spiliotopoulos, Stephen Chbosky
Yönetmen: Bill Condon
Orijinal İsim: Beauty and the Beast

Kahramanların Yolu 3 Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Şu zamana kadar 5 seri olduğu düşünülen dizi kıvamındaki filmin 3. serisini’de sizlerle paylaşıyoruz. Bu bölümde Mallister, Thane mahkumunu ele geçirir ve Marek ile ekibinin tehlikeli bir maceraya atılmasına neden olur.

Gösterim tarihi: 11 Aralık 2015
hdfilmseli.com puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 5.9/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Adam Johnson, Jake Stormoen, Melanie Stone, Nicola Posener
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Senaryo: Jason Faller, Justin Partridge, Liska Ostojic
Yönetmen: A. Todd Smith
Orijinal İsim: Mythica: The Necromancer

Kahramanların Yolu 2 Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Büyücü olma hayali peşindeki genç hizmetçi Marek (Melanie Stone) heyecan verici ilk bölümden sonra edindiği arkadaşlarıyla yola çıkıp, Szorlok tüm Darkspore parçalarına sahip olmadan onu durdurmak zorundadırlar; yoksa hepsi için yenilgi kaçınılmazdır.

Gösterim tarihi: 19 Haziran 2015
IMDB puanı: 6.3/10
hdfilmseli.com puanı : 6.8/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Adam Johnson, Jake Stormoen, Melanie Stone, Nicola Posener
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Senaryo: Anne K. Black, Jason Faller, Kynan Griffin
Yönetmen: Anne K. Black
Orijinal İsim: Mythica: The Darkspore

Toplam 55 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler