*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 223 views - Yorum : 0

Sevimli Patiler Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Tom, annesinin Noel Baba’nın gerçek olmadığını söylemesinin ardından sahip olduğu kedi yavrularını Noel Baba’yı bulmaları için Kuzey Kutbu’na gönderir. Ancak Noel Baba bir hastalık yüzünden kızağını uçuramaz ve hediyelerini dağıtamaz haldedir. Şimdi küçük kedi yavruları için Noel hediyelerini çocuklara dağıtmak için görev vaktidir.

Tür : Aile, Fantastik
Gösterim Tarihi : 3 Aralık 2015
IMDB Puanı : 3.1/10
Yapım : 2014
Yönetmen : Glenn Miller
Senaryo : Anna Rasmussen
Oyuncular : Ezra James Colbert, John P. Fowler, Jordan Bielsky, Nicola Lambo
Orijinal İsim : Santa Claws

İzlenme : 611 views - Yorum : 0

Hayalet Çocuk Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Film, süper güçlere sahip genç Alex’in hikayesini işliyor. Alex yeni görevinde, en tehlikeli mafya liderini alaşağı etmeye çalışan tekerlekli sandalyeli bir polis memuruna yardım etmeye karar verir.

Tür : Animasyon, Fantastik
Gösterim Tarihi: 14 Ekim 2015
IMDB Puanı : 6.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2015
Yönetmen : Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli
Senaryo : Alain Gagnol
Oyuncular : Audrey Tautou, Edouard Baer, Jean-Pierre Marielle
Orijinal İsim : Phantom Boy

İzlenme : 787 views - Yorum : 0

Kara Kule Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Roland Deschain, bütün evreni bir arada tutan Kara Kule’nin yok olmasını engellemek için, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O’dim’e karşı sürdürdüğü, sonsuz bir savaş içinde esir kalmıştır. Dünyanın kaderinin pamuk ipliğine bağlı olduğu, iyi ve kötünün ters düştüğü bu son savaşta Roland, kaleyi Siyah Giyen Adam’dan koruyacak tek kişidir. Western türü bir dünyada, kendi ölmekte olan evrenini kurtarmak için adı geçen kuleden medet uman silahşörün karşısında onu durdurmaya çalışan düşmanlar da olacak. Stephen King’in “The Dark Tower” için hayatımın eseri demişti, eserinin sinema uyarlaması olan bu filmin yanı sıra bir çok kitabı da Kara Kule evreni ile bağlantılı olduğu bilinmektedir. Evreninin merkezinde de Kara Kule yer alır ve konularına onu işlediği bilinir ve her zaman dile getirilmiştir. Eserinin yazım aşaması yaklaşık 30 yıl sürmüş ve 8 kitaptan oluşan ve gayet başarılı diyebileceğimiz bir seridir ama gelin görün 30 yıllık birikim nasıl oluyor da 95 dakika’ya sığdırılıyor anlaması zor tabi.

Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik
Gösterim Tarihi : 04 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 5.9/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Nikolaj Arcel
Senaryo : Akiva Goldsman, Anders Thomas Jensen, Jeff Pinkner
Oyuncular : Ben Gavin, Dennis Haysbert, Idris Elba, Matthew McConaughey, Tom Taylor
Orijinal İsim : The Dark Tower

Wish Upon / 7 Dilek Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Clare’in hayatı yaşıtı olan ergenlerden çok da farklı değildir. Okul tam bir işkence yuvasıdır, sevdiği çocuktan yüz bulamamaktadır, dağılmış ailesi yüzünden sürekli bunalımdadır. Clare’in yaşıtlarından tek farkı, akranlarının yaptığı gibi o sıkıcı yılların geçip gitmesini beklemektense kendisine 7 dilek sunan gizemli bir müzik kutusunun cazibesine kapılmasıdır. Dilekleri gerçekleşmesine gerçekleşir ancak hayatta hiçbir şey karşılıksız değildir! Clare bu hakikati acı tecrübeyle öğrenecektir! Annabelle filminin yönetmeni bakalım bu sefer nasıl bir iş çıkarmış.

Tür : Fantastik, Korku, Gerilim
Gösterim Tarihi : 01 Temmuz 2017
IMDB Puanı : 4.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.6/10
Yapım : 2017
Yönetmen : John R. Leonetti
Senaryo : Barbara Marshall
Oyuncular : Joey King, Ki Hong Lee, Mitchell Slaggert, Ryan Phillippe
Orijinal İsim : 7 deseos

İzlenme : 1.819 views - Yorum : 0

The Mummy Film izle Türkçe Dublaj 2017 , İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra asıl modern serisi 1999 yılında bu kez Stephen Sommers’ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal ‘The Mummy’i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti’yi seçti. Senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus).
Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

Gösterim : 09 Haziran 2017
IMDB Puanı : 5.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik
Yönetmen : Alex Kurtzman
Senaryo : Christopher McQuarrie, David Koepp, Dylan Kussman
Oyuncular : Annabelle Wallis, Russell Crowe, Sofia Boutella, Tom Cruise
Orijinal İsim : Untitled Mummy Reboot

Toplam 60 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler