*/ ?>

İzlenme : 179 views - Yorum : 0

Sakın Konuşma Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Bir grup genç, tekne partisi düzenlemiştir. Açıldıkları noktadan yavaşça bir kıyıya doğru yakınlaşmışlardır. Kıyıda bulunan köy, sessizce gençleri izlemektedir. Aralarından biri yaralanınca kıyıya yanaşarak yardım isterler. Ancak köy halkı ortadan kaybolur ve kimse yardımcı olmaz. Çok geçmeden, gençler bir bir ölmeye başlar.

Gösterim tarihi: 10 Ekim 2015
hdfilmseli.com puanı: 4.8/10
IMDB puanı: 2.8/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Antonio de la Cruz, Liliana Cabal, Pol Baulida
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Senaryo: Amadeu Artasona, Jaime Sacristán
Yönetmen: Amadeu Artasona
Orijinal İsim: Don’t Speak

İzlenme : 108 views - Yorum : 0

Frank ve Lola Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Las Vegas’ta yaşayan Frank için mutfağından daha önemli hiçbir şey yoktur. Dahası tüm enerjisini işine adamış, sadık bir çalışandır. Ta ki genç ve güzel Lola ile tanışıncaya kadar. Kısa sürede iyi anlaşan ikili, bir ilişkiye başlar. Ancak Lola’nın Frank’i aldatmasıyla birlikte, Frank’in daha önce görülmeyen obsesif bir yönü açığa çıkar. Tüm bunlar yaşanırken Frank’e Paris’ten bir iş teklifi gelir. Ne yapacağı konusunda en ufak bir fikri olmayan Frank’in ihanet ve intikam duygularını aşarak yolunu çizmesi gerekmektedir.

Gösterim tarihi: 01 Aralık 2016
hdfilmseli.com puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 6.0/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Imogen Poots, Justin Long, Michael Shannon
Tür: Suç, Dram, Gizem
Senaryo: Matthew M. Ross
Yönetmen: Matthew M. Ross
Orijinal İsim: Frank & Lola

İzlenme : 248 views - Yorum : 0

Cehennem Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Hesap günü yaklaşıyor… Brimstone (Cehennem), yeryüzündeki cehennemin acımasız zulmüne karşı güçlü bir kadınlık ve direniş hikayesini anlatıyor izleyicilere. İşlemediği bir suçun sanığı olan Liz, ailesini hırslı ve intikam almak isteyen pederden korumak zorundadır. Peder kürsüye çıktığı andan itibaren Liz ve ailesi büyük tehlike altına girecektir.

Gösterim tarihi: 12 Ocak 2017
hdfilmseli.com puanı: 7.5/10
IMDB puanı: 7.2/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Dakota Fanning, Guy Pearce, Kit Harington
Tür: Gizem, Gerilim, Western
Senaryo: Martin Koolhoven
Yönetmen: Martin Koolhoven
Orijinal İsim: Brimstone

İzlenme : 68 views - Yorum : 0

Yeniden Ben Film izle Türkçe Dublaj 2016 , İlginç bir öz geçmişe sahip yönetmen Marston’ın ilk İngilizce olan filminde olaylar Tom (Shannon) ve gizemli kadın Alice (Weisz) etrafında geçiyor. Tom ve karısı, Tom’un doğum gününü kutlamak için bir parti verirler. Konuklardan birine eşlik eden Alice de partiye katılır. Tom, Alice aksini söylese ve farklı bir isim kullansa da onu bir yerlerden tanıdığına emindir. Gece boyunca, iki karakterden biri hayatında ihtiyaç duyduğu değişiklikleri, diğeri aksine değişimi nasıl durdurabileceğini sorgular.

Gösterim tarihi: 02 Ağustos 2016
hdfilmseli.com puanı: 5.7/10
IMDB puanı: 5.4/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Erin Darke, Hansel Tan, Rachel Weisz
Tür: Dram, Gizem
Senaryo: Joshua Marston, Julian Sheppard
Yönetmen: Joshua Marston
Orijinal İsim: Complete Unknown

İzlenme : 135 views - Yorum : 0

Eloise Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Jacob Martin üç yakın arkadaşıyla sakin bir hayat süren sıradan bir gençtir. Ancak günün birinde bir miras gizemi ile hayatı değişir. 4 kişilik arkadaş grubu içlerinden birine büyük bir miras kalabileceğini öğrenir. Ancak mirasın kime kalacağını belirlemek bir ölüm sertifikasına bağlıdır. Dört arkadaş bu sertifikanın terk edilmiş bir akıl hastanesi olan Eloise’de olduğunu öğrenir. Terk edilmiş binaya girerek belgeyi bulmaya karar verirler. Ancak orada geçirdikleri süre ilerledikçe hem hastanenin tehlikeli sırlarını hem de kendi trajik geçmişlerini keşfedeceklerdir..

Gösterim tarihi: 03 Şubat 2017
hdfilmseli.com puanı: 4.9/10
IMDB puanı: 4.6/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Chace Crawford, Eliza Dushku, Robert Patrick
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Senaryo: Christopher Borrelli
Yönetmen: Robert Legato
Orijinal İsim: Призрак ‘Элоиз’

Toplam 56 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf
KAPAT

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler