*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 860 views - Yorum : 0

Siyahın Elli Tonu Film izle Türkçe Dublaj 2016 , E.L. James’in romanından beyaz perdeye uyarlanan Grinin Elli Tonu filminin parodi versiyonunda olan filmde genç bir üniversite öğrencisi, zengin ve cinsel arzuları sınır tanımayan bir iş adamıyla tanışıyor. İş adamımız Christian Black’i Marlon Wayans canlandırırken, filmin genç ve masum kızı Hannah Steale’yi ise Kali Hawk canlandırıyor.

Gösterim Tarihi : 17 Haziran 2016
IMDB Puanı : 3.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 4.2/10
Yapım : 2016
Tür : Komedi
Yönetmen : Michael Tiddes
Senaryo : Marlon Wayans, Rick Alvarez
Oyuncular : Fred Willard, Kali Hawk, Marlon Wayans
Orijinal İsim : Fifty Shades of Black

Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal Film izle Türkçe Dublaj 2017 , 1993 yılında Les visiteurs orijinal ismiyle hayatımıza giren, 1998 yılında serinin ikinci filminden sonra Çılgın Konuklar – Just Visiting gibi devam filmiyle hatırladığımız ve uzun bir aradan sonra Çılgın Ziyaretçiler 3 : İhtilal olarak tekrar gündemimize girmeyi başaran ve Orta çağ dan günümüze nasıl zaman yolculuğu yaptığını konu alan filmde. 21.yüzyıla gelen ziyaretçiler büyük bir kültür ve dil şokuna girseler de bu şoku kısa sürede atlatacaklardır. Şövalye Godefroy de Montmirail ve yetiştirdiği şövalye adayı Jacquouille 1793 yılında yaşamaktadır. Zincirlerinden kurtulmak için hileye başvuran ikili, Montmirail ailesinin tehlikeli kaçışına katılırlar. Amaç ise belirttiğimiz gibi zaman yolculuğudur..

Gösterim tarihi: 05 Mayıs 2017
Yapım: 2016
hdfilmseli.com puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 4.5/10
Oyuncular: Christian Clavier, Franck Dubosc, Jean Reno, Karin Viard
Tür: Komedi, Fantastik
Senaryo: Christian Clavier, Jean-Marie Poiré
Yönetmen: Jean-Marie Poiré
Orijinal İsim: Les Visiteurs: La Révolution

İzlenme : 328 views - Yorum : 0

Yine Çıplak Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Rob Anderson her erkeğin hayallerindeki kadın Megan Swope ile evlenmek için bir gün önceden Charleston’a geldiğinde, henüz ne ilk dans için adımları öğrenmiştir ne de yeminini yazmıştır; hatta yüzüğü getirmeyi bile unutmuştur. Sorumluluklarını yapmak yerine Rob, sağdışı ile gece dışarı çıkar. Daha sonra beklenmedik şeyler olur. Rob, nasıl geldiği hakkında hiçbir fikrinin olmadığı asansörde uyandığında kendisini çıplak bulur. Kapı açıldığında ise saatin geç olduğunu ve kendi nikahına yetişmek için bir saati olduğunu fark eder. Nikahına yetişmeye çalışan Rob; kıyafetler çalar, polisten kaçmaya çalışır ve korkutucu bir motorcu çetesi ile karşı karşıya gelir. Fakat anlaşılamayan bir güç Rob’a bu saatleri tekrar tekrar yaşatır. Her seferinde aynı asansörde tekrar tekrar uyanan Rob, bir zaman döngüsüne takılıp kalmıştır.

Gösterim Tarihi : 11 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 5.9/10
hdfilmseli.com puanı : 6.7/10
Yapım : 2017
Tür : Komedi
Yönetmen : Michael Tiddes
Senaryo : Mårten Knutsson, Rick Alvarez
Oyuncular : Marlon Wayans, Neil Brown Jr., Regina Hall
Orijinal İsim : Naked

Latin Sevgili Nasıl Olunur Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , How To Be A Latin Lover, zengin sevgilisi tarafından kapı dışarı edildikten sonra belli dönem bocalayıp, tekrardan eski günlerine geri dönen Meksikalı Romeo’nun, serüvenlerini ele almaktadır.Gençliğinde çok çapkın olan Maximo (Eugenio Derbez), mükemmel aşkı bulduğuna inanır ancak 25 yıllık evliliği hüsranla sonuçlanır. Artık hayatta tek başınadır. Bir gün ansızın kapısını çalan yeğeni Sara (Salma Hayek) ve onun küçük oğlu Hugo (Raphael Alejandro) sayesinde yeniden gerçek aşkı bulacaktır. Kendini yeni aşkına beğendirmesi için de elinde 25 yıl önceki çapkınlık numaralarından başka bir şeyi yoktur. Komedi türündeki How To Be A Latin Lover adlı filmin, yapımcılık görevini Ben Odell ve Eugenio Derbez ikilisi üstlenmiştir.

Gösterim Tarihi : 02 Nisan 2017
IMDB Puanı : 5.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Tür : Komedi
Yönetmen : Ken Marino
Senaryo : Chris Spain, Jon Zack
Oyuncular : Eugenio Derbez, Raphael Alejandro, Salma Hayek
Orijinal İsim : How to Be a Latin Lover

Demiryolu Kaplanları Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Railroad Tigers, kendilerine özgürlük savaşçısı diyen bir grubun, 1941 yılında yemek dolu askeri bir treni pusuya düşürmelerini anlatıyor. Bu grubun tek amacı trendeki yiyecekleri alarak fakir insanlara dağıtmak. Jackie Chan ise, tren yolu çalışanını ve aynı zamanda bu grubun liderini canlandırıyor.

Gösterim tarihi: 02 Aralık 2016 (Çin)
hdfilmseli.com puanı: 6.8/10
IMDB puanı: 6.1/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Jackie Chan, Jaycee Chan, Kai Wang, Zitao Huang
Tür: Aksiyon, Komedi, Savaş
Senaryo: Alex Jia, He Keke
Yönetmen: Sheng Ding
Orijinal İsim: Railroad Tigers

Toplam 227 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler