*/ ?>
KAPAT

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Film 3 maceracı arkadaşı konu alıyor. 3 arkadaşın yeni amacı bir ekstrem gerçeklik şovuna katıla bilmektir. Bunun için bir deneme videosu çekmeye karar verirler. Bu karar onları büyük beyaz köpek balıklarıyla dalış yapma fikrine iter. Hepsinin kabul ettiği bu fikir ile kafes içinde dalış yaparlar. Bu kararları kısa bir süre sonra onları büyük beyaz köpek balıklarının hüküm sürdüğü sularda mahsur bırakır. Program için çektikleri video ise onların ölüm kalım savaşının seyir defteri olacaktır…

Gösterim Tarihi : 18 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 5.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.6/10
Tür : Dram, Korku, Gerilim
Yapım : 2017
Yönetmen : Gerald Rascionato
Senaryo : Gerald Rascionato
Oyuncular : Joel Hogan, Josh Potthoff, Megan Peta Hill
Orijinal İsim : Open Water 3 Cage Dive

İzlenme : 457 views - Yorum : 0

Şeytani Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Chloe, David, Seth ve Elise, Los Angeles’ta eskiden satanist ayinlerin yapıldığı ve lanetli olduğuna inanılan bir mahallede dolaşırken, bir kızı öldürülmek üzere olduğu bir ayinden kurtarırlar. Bu gizemli kızla birlikte ruh çağırmaya karar veren gençler, şeytani bir ruhun ortaya çıkmasıyla kendilerini doğaüstü, tehlikeli ve korku dolu olayların içinde bulurlar.“The Walking Dead” dizisi yapımcılarının imzasını taşıyan film, bahar tatili için Los Angeles’a giden dört üniversite öğrencisinin hikayesini anlatıyor…

Gösterim : 07 Nisan 2017
IMDB Puanı : 3.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.9/10
Yapım : 2016
Tür : Korku
Yönetmen : Jeffrey G. Hunt
Senaryo : Anthony Jaswinski
Oyuncular : Justin Chon, Sarah Hyland, Steven Krueger
Orijinal İsim : Satanic

İzlenme : 490 views - Yorum : 0

Kara Oda Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Paul ve Jennifer Hemdale çifti düşlerindeki eve taşınan şanslı bir çifttir. Yüzlerindeki mutluluk ve aşklarındaki bağlılık çok kısa süre sonra korkunç bir teste tabi tutulacaktır, çiftimiz bundan haberdar olsa eminiz o evin sokağından geçmezlerdi! Yeni evlerine eşyalarını yerleştirirken daha önceden fark etmedikleri bir oda daha olduğunu görürler. Bu oda bambaşka bir boyuttan gelecek olan iblisin doğacağı lanetli yer olacaktır. Peki çiftimiz bu beladan başlarını kurtarabilecek mi? Species filmlerinin seksi yıldızı Natasha Henstridge’in baş rolünde olduğu The Black Room, kült korku filmlerini anımsatan atmosferiyle oldukça iddialı gözüküyor ama puanı öyle demiyor!

Gösterim : 28 Nisan 2017
IMDB Puanı : 3.9/10
hdfilmseli.com Puanı : 4.8/10
Yapım : 2016
Tür : Korku
Yönetmen : Rolfe Kanefsky
Senaryo : Rolfe Kanefsky
Oyuncular : Augie Duke, Dominique Swain, Lin Shaye, Lukas Hassel, Natasha Henstridge
Orijinal İsim : The Black Room

İzlenme : 494 views - Yorum : 0

Şeytanın Doğuşu Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Charlie’nin bir test (Hamilelik testi) ile hayatı değişecektir. Normal bir hayat sürerken mutlu birlikteliklerini bir bebekle taçlandırmaya hazırlanmaktadırlar artık. Bebeğin doğmasıyla birlikte her şeyin daha da iyiye gideceğini düşünen James ve Charlie çifti. Umdukları huzura kavuşamayan ve bebeğin doğuşuyla birlikte bir şeylerin ters gitmeye başladığını etraflarında oluşan tuhaf olaylardan anlayacaktır. Çünkü doğan Kızlarının bir takım güçleri vardır. Kimsenin göremediği varlıkları görebilmekte ve kendine çekmektedir. Peki bu varlıklar ailelerini tehdit etmeye başladığında neler olacaktır?… Kötülüğün doğuşuna şahit olacaksınız!!!

Gösterim tarihi: 02 Haziran 2017
IMDB puanı: 4.9/10
hdfilmseli.com puanı : 5.8/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Antonia Thomas, Georgie Smith, Jonathan Hyde, Luke Norris
Tür: Korku
Senaryo: Nirpal Bhogal, Sean Hogan
Yönetmen: Nirpal Bhogal
Orijinal İsim: FirstBorn

They Look Like People Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Akıl sağlığı yerinde olmayan bir adam çevresindeki insanların şeytana dönüştüklerinden şüphelenmektedir. Bu şeytanlarla savaşa girmesi gerektiğini düşünen adam en yakın arkadaşını onlardan korumaya çalışır.

Gösterim Tarihi : 02 Şubat 2016
IMDB Puanı : 6.0/10
Yapım : 2015
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Tür : Dram, Korku, Gizem, Gerilim
Yönetmen : Perry Blackshear
Senaryo : Perry Blackshear
Oyuncular : Evan Dumouchel, MacLeod Andrews, Margaret Ying Drake
Orijinal İsim : They Look Like People

Toplam 137 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler