*/ ?>

İzlenme : 87 views - Yorum : 0

Tadeo Jones 2 Film izle 2017 , Dünya’nın en tuhaf kaşiflerinden biri olan Tad efsanesi 2017 yapımı bir macera ile devam ediyor. Tad bu eğlenceli animasyonda, Sara’yı, Kral Midas’ın kolyesini arayan bir milyonerden kurtarmalıdır.
Las Vegas’a giden Tad, arkeolog Sara Lavroff’un son keşfiyle ilgili sunuma katılacaktır: dokunduğu her şeyi altına çeviren mitolojik figür Kral Midas’a ait olan kolyenin varlığını kanıtlayan bir papirüs. Fakat kötü niyetli zengin bir adam, muskayı bulup sonsuz zenginliklere ulaşmak için Sara’yı kaçırınca mutlu birliktelik bozulur. Arkadaşları papağan Belzoni ve köpek Jeff ile yola koyulan Tad, dünyanın dört bir yanına giderek yeni dostlar ve yeni düşmanlar edineceği bir macerada Sara’yı kurtarmak için kıvrak zekâsını kullanacaktır!

Tür : Animasyon, Macera, Komedi, Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 02 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 6.2
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Enrique Gato
Senaryo : Javier López Barreira, Jordi Gasull, Neil Landau
Oyuncular : Adriana Ugarte, José Corbacho, Michelle Jenner, Óscar Barberán
Orijinal İsim : Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas , Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı

İzlenme : 159 views - Yorum : 0

Pasifik’te Facia Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Bir grup elit yolcu, uçaklarının acil iniş yapması sonucu gözlerden uzak bir adada mahsur kalır. Kurtarılmayı bekleyen yolcular, zamanla çok daha dehşet verici bir sırrı keşfederler…

Tür : Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Gösterim Tarihi : 01 Aralık 2016
IMDB Puanı : 4.5
hdfilmseli.com Puanı : 5.4/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Vincent Zhou
Senaryo : Peter Cameron, Vincent Zhou
Oyuncular : Bernice Liu, Brandon Routh, Kaiwi Lyman, Russell Wong |, Sunny Wang, Yuqi Zhang
Orijinal İsim : Lost in the Pacific

İzlenme : 457 views - Yorum : 0

My Little Pony Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Karanlık bir güç Ponyville ve arkadaşlarını tehdit eder. Bu güç onları Equestria dışında yeni arkadaşlıklar edinecekleri, yeni zorluklarla karşılaşacakları; arkadaşlığın sihrini kullanarak evlerini kurtarmaya çalışacakları bir maceraya sürükler.

Tür : Animasyon, Macera, Komedi , Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 06 Ekim 2017
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Jayson Thiessen
Senaryo : Joe Ballarini, Meghan McCarthy, Rita Hsiao
Oyuncular : Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber
Orijinal İsim : My Little Pony: The Movie

İzlenme : 667 views - Yorum : 0

Orman Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Gezgin Yossi Ghinsberg’in kendi yaşam hikayesinden yola çıkılarak çekilmiş olan Jungle gerçek bir hayatta kalma öyküsü anlatmakta. ’80’lerin ilk yıllarında, o sıralar 22 yaşında olan İsrailli seyyah Yossi, İsviçreli öğretmen Marcus ve Amerikalı fotoğraf sanatçısı Kevin, Bolivya’nın La Paz kentine doğru yola çıkarlar. Meraklı gezginler bu yolculuğun hayatlarının en heyecanlı serüveni olacağından emindirler. Amazon’un derinliklerine giden yolda rehberleri, Bolivya’da yeni tanıştıkları Avusturyalı Karl Ruprechter’dir. Hayatlarının macerası olarak çıktıkları yolculuk, hayatlarını karartacaktır.

Tür : Aksiyon, Macera, Dram
Gösterim : 03 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 6.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.2/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Greg Mclean
Senaryo : Yossi Ghinsberg
Oyuncular : Alex Russell, Daniel Radcliffe, Joel Jackson, Lily Sullivan, Thomas Kretschmann
Orijinal İsim : Jungle

İzlenme : 219 views - Yorum : 0

Lego Ninjago Filmi izle Türkçe Altyazılı 2017 , Bir seriye dönüşen Lego filmlerinin yenisi Lego Ninjago Filmi, Lego Batman Filmin den sonra Ninjago’yu ele geçirmeye çalışan Garmadon’a karşı koymaya çalışan Yeşil Ninja ve arkadaşlarının mücadelesini ele alıyor.Ninjago’nun macerası sizi Ninjago şehrindeki genç Lloyd namı değer Yeşil Ninja’yı, gizli savaşçı ve Usta LEGO yaratıcı arkadaşlarıyla birlikte aksiyon dolu bir mücadeleye çağırıyor. Esprili ve esprili olduğu kadar zeki Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu aynı zamanda Lloyd’un babası olan Garmadon’a karşı savaşmak zorundalar. Mekanikler mekaniklere , babalar oğullara karşı savaşıyor. Bu destansı mücadele onların kızgınlıklarını test edecek ama modern zamanın disiplinsiz ninjaları da bu sırada egolarından uzaklaşıp birlikte hareket etmeyi ve içlerindeki gerçek gücü ortaya çıkarmayı öğrenmelidirler.

Tür : Animasyon, Aksiyon, Macera, Çizgi Film
Gösterim Tarihi : 29 Eylül 2017
IMDB Puanı : 6.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Bob Logan, Charlie Bean, Paul Fisher
Senaryo : Bob Logan, Paul Fisher, William Wheeler
Oyuncular : Dave Franco, Fred Armisen, Jackie Chan, Michael Peña
Orijinal İsim : THE LEGO Ninjago Movie: La película

Toplam 130 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler