*/ ?>

İzlenme : 469 views - Yorum : 0

Film her şeyin başladığı Los Angeles’da bir otobanda başlıyor. Trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, hayatlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışıyor. İkisi de imkansıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. Yüzyılda insanların geleneksel caz müziğini umursamasını sağlamaya çalışmakta, Mia ise sadece kesintisiz bir oyuncu seçmesinde şansını denemek istemektedir. Ancak ikisi de yalnız bir şekilde bekledikleri sıçramayı yapacaklarını beklememektedir. Yapabildikleri asıl sıçrama birbirlerine karşı, sanatsal düşlerinin içine olur. Bu birleşim tabiatının gerektirdiği gibi bir sinematik dünya yaratarak, bizi ışık, renkler, ses, müzik ve sözler ile yakalamaya çalıştığımız mutluluğa ve asla aşamadığımız tutkuların kalp kırıklıklarına, hayran verici bir yolculuğa çıkarır. Sinema efsaneleri arasına girebilecek Aşıklar Şehri, yönetmen Chazelle’in beyaz perdeye aktardığı, insanın en özel bölgesine girerek, samimi ilişkilerin anlatıldığı, kişisel hayallerin ve kararların kaderle kesiştiği, gerçek ancak büyülü bir evren.

Gösterim tarihi: 30 Aralık 2016
Hdfilmseli Puanı : 8.2/10
IMDB puanı: 8.4/10
Oyuncular: Emma Stone, Rosemarie DeWitt, Ryan Gosling
Tür: Komedi, Dram, Müzikal
Orijinal İsim: La La Land

Sahne Sırası Balede Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Bella Miller garsonluk yaparak geçimini sağlamaktadır. Ama ideali bir bale okuluna girerek yeteneklerini göstermektir. Seçimlere katılır ve ek kadro olarak okula katılmaya hak kazanır. Okulun gönderdiği çalışma kampında uyum sağlayamamaktan korkan Bella acaba başarılı bir balerin olabilcekmidir?

Gösterim tarihi: 25 Haziran 2016
hdfilmseli.com puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 5.9/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Barton Cowperthwaite, Chloe Lukasiak, Kenny Wormald, Maude Green, Nicole Muñoz, Rachele Brooke Smith
Tür: Dram, Müzikal
Senaryo: Nisha Ganatra
Yönetmen: Little X.
Orijinal İsim: Center Stage: On Pointe

İzlenme : 264 views - Yorum : 0

Sen Olmalısın Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Sonia, her zaman gösterişli ve heyecan verici hayat hayal eden genç bir şarkı sözü yazarıdır. Aniden gelen bir teklif ile şaşkınlık içinde kalan Sonia, evli arkadaşlarının saflarına katılıp hayatını standart bir şekilde yaşamaya devam mı edilecek yoksa fantezilerinin ve hayallerinin peşinden mi gidecek?

Gösterim tarihi: 31 Ekim 2015
hdfilmseli.com puanı: 5.9/10
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Cristin Milioti, Dan Soder, Halley Feiffer
Tür: Komedi, Müzik, Romantik
Senaryo: Levi Abrino, Sasha Gordon
Yönetmen: Sasha Gordon
Orijinal İsim: It Had to Be You

Aaliyah: R&B Prensesi Film izle Türkçe Dublaj 2014 , Biyografi tarzındaki film, 2001 yılında Bahamalar’da geçirdiği uçak kazasında hayatını kaybeden müzik yıldızı Aaliyah’ın hayatını anlatıyor.

Gösterim tarihi: 15 Kasım 2014
hdfilmseli.com puanı: 4.4/10
IMDB puanı: 3.0/10
Yapım: 2014
Oyuncular: Alexandra Shipp, Elise Neal, Lyriq Bent
Tür: Biyografi, Dram, Müzik
Senaryo: Michael Elliot
Yönetmen: Bradley Walsh
Orijinal İsim: Aaliyah: The Princess of R&B

İzlenme : 475 views - Yorum : 0

Sing Street Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Conor, aile baskısıyla başladığı yeni okuluna alışmaya çalışırken ailesiyle bağ kurmak için de çabalayan bir gençtir. Conor’ın sıradan hayatı, bir gün okulun kapısında gizemli bir kızla karşılaşınca ters yüz olur. Onu etkilemek için bulduğu yöntem ise sıra dışıdır: Bir müzik grubu kurmak!

Gösterim tarihi: 01 Kasım 2016
hdfilmseli.com puanı: 8.3/10
IMDB puanı: 8.0/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Aidan Gillen, Ferdia Walsh-Peelo, Maria Doyle Kennedy
Tür: Komedi, Dram, Müzik
Senaryo: John Carney
Yönetmen: John Carney
Orijinal İsim: Mo’adon shnot ha-80

Toplam 18 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf
KAPAT

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler