*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 218 views - Yorum : 0

Kendin Ol Film izle Türkçe Dublaj 2014 , Söz yazarı Catherine Brown’ın hayatı paramparça olunca, Woodstock’ta ailesinin yanına taşınır. Burada geçmişiyle yüzleşecek ve gerçek başarının en başta kendisi olmaktan geçtiğini anlayacaktır.

Gösterim Tarihi : 19 Mart 2014
IMDB Puanı : 5.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.8/10
Yapım : 2014
Tür : Komedi, Müzik, Romantik
Yönetmen : Rita Merson
Senaryo : Rita Merson
Oyuncular : Allison Miller, Brittany Snow, James Wolk, Rumer Willis
Orijinal İsim : There’s Always Woodstock

İzlenme : 769 views - Yorum : 0

Orbiter 9 Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Uzay istasyonu Orbit 9, elindeki tek astronot olan 20 yaşındaki Elena’yı 19 yıl sonra Selesta’ya gönderiyor. Elena için, gemideki hayati tedariklerden biriyle ilgili olarak gemiye giden Alex hayatında gördüğü ilk insan. O, sadece global kozmik bir deneyin parçası olduğunu değil, insanlığın geleceğine etki edebilecek sıra dışı bir varlık olduğunu da bilmiyor.

Gösterim Tarihi : 01 Nisan 2017
IMDB Puanı : 5.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.2/10
Yapım : 2017
Tür : Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Yönetmen : Hatem Khraiche
Senaryo : Hatem Khraiche
Oyuncular : Álex González, Andrés Parra, Clara Lago
Orijinal İsim : Órbita 9

Attraction / Çekim Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Uzaya bir gemi kazası sonucunda Rus kentine geldiğinde, onları gören birçok kişi kendi varlıklarını sorgulamaya başlar, aralarında uzaylıların Dünya’yı terk etmelerini isteyen bir çoğunluk oluşmaya başlar…

Gösterim Tarihi : 02 Ocak 2017
IMDB Puanı : 5.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Tür : Romantik, Bilim Kurgu
Yönetmen : Fedor Bondarchuk
Senaryo : Oleg Malovichko
Oyuncular : Alexander Petrov, Irina Starshenbaum, Rinal Mukhametov
Orijinal İsim : Prityazhenie

İzlenme : 321 views - Yorum : 0

Ali ve Nino Film izle , Azerbaycan’ın ünlü yazarı Kurban Said’in aynı isimli romanından sinemaya uyarlanan Ali & Nino, 20. yüzyılın başında farklı kültürler için bir kaynaşma noktası olan Azerbaycan’ın petrol zengini kozmopolit başkenti Bakü’de yaşayan Ali Khan, savaşçı atalarının çöl aşkını taşıyan Müslüman bir genç. Nino Kipiani ise sofistike Avrupa kültürüne sahip Hristiyan Gürcü bir kızdır. Ali ve Nino birbirlerine çocukluktan beri aşıklardır ve Ali kültürel farklılıklarına rağmen Nino ile evlenmeye kararlıdır ama aşmaları gereken tek engel farklı dinlerden gelmeleri ve ailelerinin rızası değildir. 1. Dünya Savaşı patlak verir ve Bakü’deki petrol Rusya’nın gücü ele geçirmek için odağı haline gelir. Savaş ilerledikçe ve yönetim el değiştirince Ali ve Nino kendilerini Azerbaycan’ın bağımsızlık savaşı içerisinde bulurlar.

Gösterim : 06 Ekim 2016
IMDB Puanı : 7.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.0/10
Yapım : 2016
Tür : Dram, Romantik
Yönetmen : Asif Kapadia
Senaryo : Christopher Hampton, Kurban Said
Oyuncular : Adam Bakri, Connie Nielsen, Daniz Tacaddin, Halit Ergenç, Homayoun Ershadi, Mandy Patinkin, María Valverde, Numan Acar
Orijinal İsim : Ali and Nino

İzlenme : 610 views - Yorum : 0

Her Şey Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , 17 yaşındaki Madeline Whittier’in kapalı ve sürekli filtrelenmiş havalı alanlarda olmasını gerektiren nadir görülen bir hastalığı vardır. Tüm hayatı kitapları, annesi ve hemşiresi Carla’dan ibarettir. Bir gün yan evlerine bir taşıma kamyonu gelir. Orada Olly’yi görür. Olly, Bright Maddy’nin yeni komşusudur. Emailler aracılığıyla birbirlerini tanırlar ve tanıdıkça da aşık olurlar. Olly sayesinde aslında yaşamadığını fark eden Maddy için maceralı yeni bir hayata başlamaktadır.

Gösterim Tarihi : 11 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 6.3/10
Yapım : 2017
Tür : Dram, Romantik
Yönetmen : Stella Meghie
Senaryo : J. Mills Goodloe, Nicola Yoon
Oyuncular : Amandla Stenberg, Anika Noni Rose, Nick Robinson, Taylor Hickson
Orijinal İsim : Everything, Everything

Toplam 89 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler