Cameron Post’a Ters Terapi, kimliğine ve kişiliğine sahip çıkan genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Cameron Post lise hayatı boyunca hep özenilen bir genç kız olmuştur. Ancak lisenin sonundaki mezuniyet balosunda bu durum tamamen değişir. Cameron mezuniyet balosu gecesi, bir arabanın arka koltuğunda, balonun kraliçesi Coley Taylor ile yakınlaşırken yakalanır. Eşcinsel olduğu düşünülen ve dışlanan genç kız, endişeli teyzesi tarafından hızla bir terapi merkezine gönderilir. Bu dönüşüm terapisi merkezi Tanrı’nın Sözü diye anılmaktadır ve hemcinslerine ilgi duyan gençlere yönelik “dönüştürme” terapileri vermektedir. Cameron terapisi sebebiyle disiplinli dönüşüm metodlarına ve Hristiyan rock şarkılarıyla iç içedir. Ancak bu sıradışı ortam, ona beklenmedik bir gey topluluğuyla tanıştırır. Cameron ilk kez akranlarıyla bağlantı kurar ve bu dışlanmış gençler arasında ait olduğu bir yer bulur.

Tür : Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 09 Kasım 2018
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Desiree Akhavan
Senaryo : Cecilia Frugiuele, Desiree Akhavan, Emily M. Danforth
Oyuncular : Chloë Grace Moretz, Dalton Harrod, Forrest Goodluck, Kerry Butler, Melanie Ehrlich, Quinn Shephard, Sasha Lane, Steven Hauck
Orijinal İsim : The Miseducation of Cameron Post

Bir ailenin hayatı, oğullarını trafik kazasında kaybetmelerinin ardından paramparça olur. Aradan geçen onca yıl sonra adam başarılı bir avukat, kadınsa yeniden evlenmiş ve ünlü bir yazar olmuştur. Ancak aradan geçen 10 yıldan sonra ikilinin arasının düzelmesi için bir fırsat doğar ve imkansız gibi görünen doğaüstü bir olay gerçekleşir.

Tür : Dram, Korku, Romantik
Gösterim Tarihi : 02 Temmuz 2018
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Karen Moncrieff
Senaryo : Rebecca Sonnenshine
Oyuncular : Amy Smart, Anna Diop, Carrie Coon, Christina Vidal, Lee Pace, Molly Hagan, Sander Thomas
Orijinal İsim : Bekleme Saatleri

İzlenme : 218 views - Yorum : 0

Ida ile başta Oscar olmak üzere ödüle doymayan yönetmen Pawel Pawlikowski, yine İkinci Dünya Savaşı’nın küllerine dönüyor. Cannes’da dünya prömiyerini yaparak Pawlikowski’ye En İyi Yönetmen ödülünü kazandıran film, 1950’lerde, Soğuk Savaş sırasında, Stalinist Polonya’dan Berlin’e, Yugoslavya’dan bohem Paris’in gece kulüplerine uzanan, iki müzisyen arasındaki tutkulu aşkı anlatıyor. Zamanda sıçrayarak ilerleyen hikâyesi, melankolik havası, sade, siyah-beyaz görüntüleriyle birbirinden vazgeçemeyen iki âşığın tutkusunu perdeye aktaran filmin en güçlü yönlerinden biri de müzikleri. Caz ve şansonların yanı sıra folk ezgilerini de barındıran filmdeki şarkılar ve aranjmanlar Mazowsze ile avangart piyanist ve besteci Marcin Masecki’ye ait.

Tür : Dram, Müzik, Romantik
Gösterim Tarihi : 02 Aralık 2018
IMDB Puanı : 7.9/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.2/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Pawel Pawlikowski
Senaryo : Janusz Glowacki, Pawel Pawlikowski, Piotr Borkowski
Oyuncular : Adam Ferency, Adam Woronowicz, Agata Kulesza, Borys Szyc, Cédric Kahn, Jeanne Balibar, Joanna Kulig, Tomasz Kot
Orijinal İsim : Cold War

Serinin devam komedi romantik filmi.Zaman ile oynana filmde karakterlerin dünü ve bugününe rahatlıkla ulaşılabiliyor.Sophie isimli genç bir kız annesinin geçmişi ile ilgilenirken diğer aile fertleri de onun yanında olacak.

Tür : Komedi, Müzikal, Romantik
Gösterim Tarihi : 20 Temmuz 2018
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Ol Parker
Senaryo : Catherine Johnson, Ol Parker, Richard Curtis
Oyuncular : Alexa Davies, Amanda Seyfried, Andy Garcia, Cher, Christine Baranski, Colin Firth, Dominic Cooper, Hugh Skinner, Jeremy Irvine, Jessica Keenan Wynn, Jonathan Goldsmith, Josh Dylan, Julie Walters, Lily James, Maria Vacratsis, Meryl Streep, Omid Djalili, Panos Mouzourakis, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård
Orijinal İsim : Mamma Mia! Here We Go Again

İzlenme : 98 views - Yorum : 0

Noel sihrine ihtiyacı var.Tabi eski dostuna da.Maddi sıkıntılar yaşayan fotoğrafçı kendisine kalan antika takvimin onun hayatını değiştirebileceğine aklına gelmez.Ona yol gösterecek sihirli takvim hayatında nelerin değiştirebileceğini anlatacak mı?

Tür : Romantik
Gösterim Tarihi : 02 Kasım 2018
IMDB Puanı : 5.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Bradley Walsh
Senaryo : Amyn Kaderali
Oyuncular : Ethan Peck, Genelle Williams, Kat Graham, Ron Cephas Jones
Orijinal İsim : The Holiday Calendar


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler