*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 276 views - Yorum : 0

68 Ölüm Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Elden düşme bir karavanda yaşayan lağımcı Chip belki de dünyanın en ideal hayatını yaşamıyordur ancak fazlasıyla eksantrik bir maceraya dahil olduğu yadsınamaz bir gerçektir! Chip, kız arkadaşı Liza’ya aşıktır! O kadar aşıktır ki Liza’nın para için başkalarıyla birlikte olması Chip’in aşkına zerre etki etmez! Bir gün Chip’e ucunda 68.000 dolar olan bir soygun planıyla geldiğinde Chip elbette Liza’nın bu isteğini ikiletmeyecektir! Ta ki soygun gerçekleşene ve ortalık kana bulanana kadar!

Tür : Komedi, Suç, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 6.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Trent Haaga
Senaryo : Bryan Smith, Trent Haaga
Oyuncular : Alisha Boe, AnnaLynne McCord, Matthew Gray Gubler, Sam Eidson, Sheila Vand
Orijinal İsim : 68 Kill

İzlenme : 269 views - Yorum : 0

Aşk Mektupları Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Milena Agus’un ikinci dünya savaşı sonrası yazdığı aynı isimli romanı “Mal di Pietre”den uyarlanan film, tutkulu, özgür ruhlu bir kadının sevgisiz evliliği ve başka bir adama âşık oluşu çerçevesinde şekillenen yirmi yıllık sürecini ele alıyor. Gabrielle ailesinin baskısı sonucu bir çiftçi olan José’yle evlenmiş olan ve istemediği bir hayata sıkışıp kalan güzel bir kadındır. Ancak José her şeye rağmen karısına aşıktır. Jose dürüst ve çalışkan bir adam olsa da Gabrielle bu adanmışlığa hiçbir zaman karşılık veremeyeceğinin farkındadır. Zira bu düşüncenin kesinleştiği bir an gelir ve güzel kadın ayaklarını yerden kesen André ile tanışır. Beraber kaçmak için sözleşirler ancak aşklarını yaşamak yaşadıkları dünyada sandıkları kadar kolay olmayacaktır… Müzik: Daniel Pemberton..

Tür : Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 09 Aralık 2016
IMDB Puanı : 6.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.9/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Nicole Garcia
Senaryo : Jacques Fieschi, Milena Agus, Natalie Carter
Oyuncular : Àlex Brendemühl, Brigitte Roüan, Louis Garrel, Marion Cotillard
Orijinal İsim : Ask Mektuplari | From the Land of the Moon

The Little Hours Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Ortaçağ rahibeleri Alessandra (Alison Brie), Fernanda (Aubrey Plaza) ve Ginevra (Kate Micucci) manastırlarında basit bir hayat sürüyor. Günlerini manastır rutininde birbirlerini gözetleyerek ve emlakçının gündelik emekçisini şantaj ederek geçiriyorlardı. Kötü niyetli bir hakaret seansı köylüyü uzaklaştırdıktan sonra; Peder Tommasso (John C. Reilly), kızgın efendisi tarafından saklanmak zorunda kalan genç bir hizmetçi Massetto’yu işe alır. Kız kardeşleri günah işlemekten uzaklaştırmak için sağır ve dilsiz olarak tanıtılan Massetto; zamanla rahibelerde cinsel sapma ve madde bağımlılığı gibi durumların ortaya çıkmasına zemin hazırlar.

Tür : Komedi, Romantik
Gösterim : 30 Haziran 2017
IMDB Puanı : 6.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.5/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Jeff Baena
Senaryo : Jeff Baena
Oyuncular : Alison Brie, Aubrey Plaza, Dave Franco, John C. Reilly, Kate Micucci, Molly Shannon
Orijinal İsim : Малые часы

Aşk Bir Hastalıktır Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Taze bir çift ilişkileri derinleştikçe aralarındaki kültürel farklılıklar yüzünden karşı karşıya gelmeye başlıyor.
Kumail’in Pakistan kökenli ailesi, İslami geleneklerini de yaşatmak adına görücü usulü bir evlilik istemekteler oğulları için. Söz konusu kız elbette ki Pakistan kökenli ve ailenin inançlarını paylaşan biri olmalıdır. Diğer tarafta ise kızlar Emily’nin gönlünü kaptırdığı gencin ait olduğu kültüre dair birçok ön yargısı, aklında yer etmiş afaki stereotipler bulunan Amerikalı bir anne-baba. Düğüm ise Emily’nin sebebi dahi bilinmeyen, amansız bir hastalığa yakalanmasıyla atılır. Kumail şimdi iki ailenin arasında bir köprü olmalı ve sevdiği kadının yaşam mücadelesine destek vermelidir.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Temmuz 2017
IMDB Puanı : 7.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.2/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Michael Showalter
Senaryo : Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani
Oyuncular : Anupam Kher, Holly Hunter, Kumail Nanjiani, Ray Romano, Zoe Kazan
Orijinal İsim : Amor de Improviso – The Big Sick

İzlenme : 532 views - Yorum : 0

Maudie Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Çocukluk yıllarından beri Romatoid artrit hastası olan Maud Dowley (Sally Hawkins), babasını ve annesini kaybettikten sonra dünyada tek yakını olan erkek kardeşiyle kalmıştır. Ancak annesinin evinin erkek kardeşine miras kalması ve kardeşinin de evi satmasıyla Maud, bir süre sığıntı gibi yaşamak durumunda kalır. Sonunda evine bir yardımcı arayan 40’lı yaşlardaki bekar Everett Lewis’in (Ethan Hawke) yanında çalışmaya ve yaşamaya başlar. Fiziksel dezavantajlarına rağmen çizdiği resimlerin yörede meşhur olmasıyla birlikte Maud hem para kazanmaya, hem de herkes tarafından tanınmaya ve sevilmeye başlayacaktır. Filmde Kanada’nın ünlü sanatçılarından Maud Lewis’in gerçek yaşam öyküsü anlatılıyor.

Tür : Biyografi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2017
IMDB Puanı : 7.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Aisling Walsh
Senaryo : Sherry White
Oyuncular : Ethan Hawke, Gabrielle Rose, Kari Matchett, Sally Hawkins, Zachary Bennett
Orijinal İsim : Maud

Toplam 92 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler