İzlenme : 153 views - Yorum : 0

Dışarıdan bakıldığında mükemmel bir hayatı olan Violet Jones (Sanaa Lathan) her şeyi kontrol etme konusunda takıntılıdır. Uzun süreli erkek arkadaşından beklediği evlilik teklifini alamaması ve yaşadığı diğer sorunlarla birlikte bir gün kuaförde başına gelen talihsizlik, hayata başka bir gözle bakmasına vesile olacaktır. Bu film Trisha R. Thomas’ın romanında uyarlanmış.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 21 Eylül 2018
IMDB Puanı : 6.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.9/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Haifa Al-Mansur
Senaryo : Gina Prince-Bythewood, Lisa Loomer, Tina Gordon Chism
Oyuncular : Brittany S. Hall, Camille Guaty, Ernie Hudson, Kiley Casciano, Lynn Whitfield, Ricky Whittle, Sanaa Lathan
Orijinal İsim : Nappily Ever After

İzlenme : 129 views - Yorum : 0

Madame, hizmetçi olarak çalıştığı malikanedeki davete katılmak zorunda kalan Maria’nın davet sonrasında değişen yaşamı konu ediliyor. Paris’te bir malikaneye taşınan Bob ve Anne, sosyeteden dostlarını akşam yemeğine davet eder. Çift 12 kişilik bir davetli listesi oluşturmuştur fakat son dakika eklenen bir konuk sayının 13’e çıkmasına neden olur. Bu durum uğursuzluk getirecek diye ev sahibini oldukça rahatsız eder. Sayıyı değiştirmeye karar veren ev sahibi, hizmetçisi Maria’nın da yemeğe katılmasını sağlayarak sayıyı 14’e çıkarır. Ancak önemli bir şartı vardır; Maria’nın yemek boyunca aristokrat bir zengin gibi davranması gerekmektedir. Yemek boyunca rol yapan Maria, sanat uzmanı olan konuk David ile yakınlaşınca olaylar farklı şekilde gelişmeye başlar. Bu yakınlaşmaya karşı olan Anne, onları birbirinden uzak tutmak için elinden geleni yapar.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 27 Temmuz 2018
IMDB Puanı : 6.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.7/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Amanda Sthers
Senaryo : Amanda Sthers, Matthew Robbins
Oyuncular : Brendan Patricks, Ginnie Watson, Harvey Keitel, Michael Smiley, Rossy De Palma, Stanislas Merhar, Sue Cann, Tim Fellingham, Tom Hughes, Toni Collette, Violaine Gillibert
Orijinal İsim : La Madame

Anna ve Will, birbirlerinin ilk aşkıdır. Hayatlarındaki tüm ilkleri birlikte yaşayan evliliğin eşiğindedir. Will, Anna’nın 30. yaş gününde ona evlenme teklifi etmeye hazırlanır. Bu sırada arkadaşları ile yemeğe çıktıkları bir gün içlerinden biri sarhoş olur ve evlenmeden önce onların başka insanlarla birlikte olmaları gerektiğini söyler. Çift arkadaşlarının bu dediğini başta şaka olarak algılasa da Anna, bir süre sonra ciddi olarak düşünmeye başlar. İlişkilerinin sağlamlığını test etmek için ikisinin de bir süre başka insanlarla görüşmesi gerektiğini düşünen Anna, Will’i de ikna ederek başka insanlarla görüşmeye başlar.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 02 Mart 2018
IMDB Puanı : 5.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Brian Crano
Senaryo : Brian Crano
Oyuncular : Dan Stevens, David Joseph Craig, François Arnaud, Gina Gershon, Jason Sudeikis, Morgan Spector, Rebecca Hall
Orijinal İsim : Permission

Yanlış numaraya gönderilen bir mesaj sayesinde, zeki ancak silik genç kız ile çok güzel bir amigo kızla konuştuğunu sanan tatlı sporcu arasında sanal bir aşk alevlenir.
Lisedekilerin standartlarına göre güzel sayılmayan ama zeki bir genç kız olan Sierra, kaderin bir cilvesi sonucu sürpriz bir aşka yelken açar. Hoşlandığı çocuğun (Noah Centineo) gönlünü kazanmak için tek çaresi ise okulun popüler kızıyla (Kristine Froseth) iş birliği yapmaktır.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2018
IMDB Puanı : 6.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.9/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Ian Samuels
Senaryo : Lindsey Beer
Oyuncular : Kristine Froseth, RJ Cyler, Shannon Purser
Orijinal İsim : Sierra Burgess Is a Loser

Adı belli olmayan serseri ruhlu bir kız, bir otobüse atlar ve iki orta yaşlı kardeşin işlettiği bir bara girer…

Tür : Dram, Aile, Romantik
Gösterim Tarihi : 02 Nisan 2017
IMDB Puanı : 5.9/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Tom Sierchio
Senaryo : Tom Sierchio
Oyuncular : Abbie Cornish, Brooke Hoover, Corey Large, Dash Mihok, Johnny Messner, Luke Wilson, Michael Buscemi, Suki Waterhouse, Vincent Piazza
Orijinal İsim : The Girl Who Invented Kissing

Toplam 112 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler