Zengin bir adam olan Jeff, işini her şeyin üstünde tutan sağlık personeli Lilly’e gönlünü kaptırır. Lilly bu zengin adamdan pek hoşlanmamaktadır. Ancak birlikte zaman geçirmeye başladıkça her ikisi de birbirlerine olan ön yargılarını yıkmaya başlarlar.

Tür : Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Mart 2017
IMDB Puanı : 6.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.9/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Farhad Mann
Senaryo : Cara J. Russell
Oyuncular : Adelaide Kane, Alesha Renee, Andrea Bordeaux, Benjamin Hollingsworth, Brian Chin, James Remar, Jean Louisa Kelly, Lamon Archey, Nadine Ellis, Rodrigo Rojas
Orijinal İsim : Can’t Buy My Love

İzlenme : 257 views - Yorum : 0

İnanışa göre Noel Evi’nde bir gece geçiren çiftler sonsuza kadar mutlu olurlar. Ancak Lacey bu söylenenlere inanmamaktadır. Yakın arkadaşı Ava’ya yardım etmek için Noel Evi’nin süsleme görevini üstlenen Lacey’e bu görevde gelinin kardeşi Ean yardım edecektir. Ean ile geçirdiği zamanın etkisine giren Lacey anlatılan efsanenin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak etmeye başlar.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Aralık 2017
IMDB Puanı : 6.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Paul A. Kaufman
Senaryo : Claudia Grazioso, Samantha Chase
Oyuncular : Brittney Wilson, Carey Feehan, Merritt Patterson, P. Lynn Johnson, Steve Lund, Victor Zinck Jr.
Orijinal İsim : The Christmas Cottage

İzlenme : 278 views - Yorum : 0

Jan insanların doğuştan bencil olduğundan emindir. Onun için de Berlin’den birlikte seyahat etmek için anlaştığı kişi onu ortada bıraktığında hiç şaşırmaz. Jule ise insanların özünde empatiye ve işbirliğine yatkın olduğuna inandığından, Jan’ı külüstür karavanı “303”e davet eder. İkisi de Atlantik kıyılarına doğru gitmek istemektedir. Jan’ın hedefinde İspanya vardır; orada gerçek babasıyla tanışmak istemektedir. Jule ise erkek arkadaşının yanına, Portekiz’e gitmektedir. Aslında en başta yalnızca Köln’e kadar birlikte seyahat etmeyi düşünmüşlerdir ama geride bıraktıkları her kilometreyle birbirlerinin dünyasını daha da ilginç bulurlar: Kapitalizm insanı giderek bir Neandertal’e mi dönüştürmektedir? Tek eşlilik mutsuzluk mu getirir? İnsan kime aşık olacağına karar verebilir mi? Önce Fransa’ya ulaşırlar birlikte, ardından da İspanya’ya. Aralarındaki sohbet de giderek derinleşir. Birbirlerine aşık olmamak artık ikisi için de çok zordur.

Tür : Komedi, Dram, Romantik
Gösterim Tarihi : 01 Şubat 2018
IMDB Puanı : 7.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.9/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Hans Weingartner
Senaryo : Hans Weingartner, Sergej Moya, Silke Eggert
Oyuncular : Anton Spieker, Arndt Schwering-Sohnrey, Jörg Bundschuh, Mala Emde, Martin Neuhaus, Steven Lange, Thomas Schmuckert
Orijinal İsim : Üç Yüz Üç

İzlenme : 656 views - Yorum : 0

15 yaşındaki Mia, tüm varlığını sorgulayan, ezici bir dönüşümle karşı karşıyadır. Vücudu kökten değişmektedir ve çaresiz, süreci durdurma girişimlerine rağmen, yakında, doğanın kendisinden çok daha güçlü olduğunu kabul etmek zorunda kalacaktır.

Tür : Dram, Fantastik, Romantik
Gösterim Tarihi : 2017
IMDB Puanı : 6.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Lisa Brühlmann
Senaryo : Lisa Brühlmann
Oyuncular : Dominik Locher, Georg Scharegg, Lou Haltinner, Luna Wedler, Regula Grauwiller, Yael Meier, Zoë Pastelle Holthuizen
Orijinal İsim : Blue My Mind

Virginia’da bir emlakçı da çalışan Lizzie, bir evi satışa hazırlarken aralarında oldukça büyük sorunlar olan Marley ailesi fertleri için bir Noel partisi düzenlemeye karar verir.

Tür : Romantik
Gösterim Tarihi : 2017
IMDB Puanı : 6.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.9/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Mel Damski
Senaryo : Jenny Hale, Nina Weinman
Oyuncular : Andrew Francis, Chelan Simmons, Danica McKellar, Lindsay Maxwell, Neal Bledsoe, Paula Shaw, Rebecca Staab
Orijinal İsim : Coming Home for Christmas


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret