İzlenme : 99 views - Yorum : 0

İkinci Dünya savaşı sıralarında İtalya da çıkan iç savaş sıralarında geçen sürükleyici aşk hikayesi takdir almayı başaran bir yönetmenin koltuğunda gösterime girmiştir.İtalyan yazar Beppe Fenoglio’nun romanından uyarlanan bu filmde aşık olduğu kadını elde edemeyen genç bir adam ve onun bu durumuna karşı koymaya çalışan faşist sevgilisi tarafından işgence görmeye maruz kalacaktır.Tutukluluk süresinin bitmek bilmeyen acılarını yaşayan iki aşık sonunda bir araya gelerek masumiyetinin perde arkasının ne kadar acı olduğunu anlamaya başlayacaklardır.

Tür : Dram, Romantik, Savaş
Gösterim Tarihi : 2017
IMDB Puanı : 5.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Paolo Taviani, Vittorio Taviani
Senaryo : Beppe Fenoglio, Paolo Taviani, Vittorio Taviani
Oyuncular : Antonella Attili, Lorenzo Richelmy, Luca Marinelli, Valentina Bellè
Orijinal İsim : Rainbow: A Private Affair

İzlenme : 294 views - Yorum : 0

500.000 Tang Hanedanlığı askeri ve Ansi adında küçük bir kale. Tang hanedanı İmparator Taizong çok acımasız ve vahşi bir kumandandır. Hiç bir askeri ahlaka aldırış etmeden önündeki her kaleyi, köyü ve şehri yakıp yıkan, yağmalayan ve ne kadına ne de çocuğa acımayan İmparator Taizong bu defa gözünü Goguryeo bölgesindeki Ansi adındaki küçük ama kilit noktası olan bir kaleye dikmiştir. İmparator için sadece bir kaç gün içinde alacağını düşündüğü bu kalenin kumandanı Yang Man-chun’dur ve İmparatorun hesaba katmadığı şey, kumandan Man-chun’un ne pahasına olursa olsun bu kaleyi acımasız İmparatora teslim etmek istemediğidir. 88 gün sürecek olan bu savaşta ya teslim olacaklardır yada ölümüne savaşacaklardır.

Tür : Aksiyon, Tarihi, Savaş
Gösterim Tarihi : 02 Eylül 2018
IMDB Puanı : 6.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Kwang-shik Kim
Senaryo : Belirtilmemiş veya Bilinmiyor
Oyuncular : Dong-il Sung, Eun-chae Jung, In-sung Jo, Joo-Hyuk Nam, Oh-seong Yu, Seol-Hyun Kim, Seong-woo Bae, Sung-woong Park
Orijinal İsim : The Great Battle

İzlenme : 235 views - Yorum : 0

Trench 11, I. Dünya Savaşı’nın son günlerinde geçiyor. Almanlar’ın geliştirdiği çok özel bir biyolojik silahın, kontrolden çıkması üzerinden ilerleyen film; bu silahın hızla yayılmakta olan bir hastalığı ortaya çıkarmasıyla yaşanan olayları konu alıyor. İşte tam bu noktada bu silahın bir yan etkisi olarak zombiler devreye giriyor.
Kariyeri boyunca daha çok televizyon sektöründe çalışan Leo Scherman’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Rossif Sutherland, Karine Vanasse, Shaun Benson, Charlie Carrick, Ted Atherton, Adam Hurtig, Robert Stadlober ve Luke Humphrey gibi isimler yer alıyor.

Tür : Korku, Gerilim, Savaş
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2017
IMDB Puanı : 5.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.9/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Leo Scherman
Senaryo : Leo Scherman, Matt Booi
Oyuncular : Charlie Carrick, Jeff Strome, Karine Vanasse, Robert Stadlober, Rossif Sutherland, Shaun Benson, Ted Atherton
Orijinal İsim : Trench 11

Öfkesini eyleme dökerek Nazileri en zayıf noktalarından vurmayı amaçladı. En değerli silahını, bankasını kullanacaktı. İşgal altındaki Amsterdam’daki ailesini ve geleceğini riske atan bir bankacı, direnişi desteklemek için bir yeraltı bankası oluşturarak Nazi savaş makinesini yavaşlatır.

Tür : Dram, Savaş
Gösterim Tarihi : 11 Eylül 2018
IMDB Puanı : 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Joram Lürsen
Senaryo : Marieke van der Pol, Matthijs Bockting, Thomas van der Ree
Oyuncular : Barry Atsma, Fockeline Ouwerkerk, Jacob Derwig, Matteo van der Grijn, Pierre Bokma, Raymond Thiry
Orijinal İsim : Bankier van het Verzet

İzlenme : 348 views - Yorum : 0

20 yıllık şiddetle yıkılmış Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin doğusu sıklıkla “Kadın olmak için dünyanın en kötü yeri” olarak nitelendirilir. Bu film o bölgeden, çok daha farklı bir hikaye anlatıyor. Madeleine Gavin’in ilk yönetmenlik deneyimi olan Mutluluk Şehri, Kongo’nun doğusunda yer alan ve filme ismini veren devrim niteliğinde bir liderlik merkezi olan City of Joy’un ilk mezunları olan kadınları izlerken onların filizlenen liderlikleriyle merkezin kurucularının hikayelerini aktarıyor. Dr. Dennis Mukwege (2016 Nobel Barış Ödülü adayı), kadın hakları aktivisti Christine Schuler-Deschryver ve radikal feminist Eve Ensler (Vajina Monologları’nın yazarı)… Film, korkunç tecavüzlere ve istismara maruz kalmış kadınların iyileşebileceği; açgözlülük, ekonomi ve sömürgeciliğin sebep olduğu bir savaşın içinde liderliği öğrenebileceği ve ülkeleri için değişimin güçlü birer sesi olabileceği bir yeri hayal etmiş bu üç kişiyi anlatıyor. İnsan ruhunun derin dayanıklılığını anlatan Mutluluk Şehri, Kongolu kadınların umudu geri kazanmak için azim ve iradelerine tanıklık ediyor; hem de onlar için değerli olan her şey ellerinden alınmış olmasına rağmen.

Tür : Belgesel, Suç, Dram, Gerilim, Savaş
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2018
IMDB Puanı : 7.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.7/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Madeleine Gavin
Senaryo : Madeleine Gavin
Oyuncular : Christine Schuler-Deschryver, Denis Mukwege Mukengere, Eve Ensler
Orijinal İsim : City of Joy


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18 film, erotik film izle hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret