*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 288 views - Yorum : 0

Aşk Notları Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Doğu Avrupa’da küçük bir köyde 2. Dünya Savaşından önce yazılmış bir kitap kıtaları aşıp türlü badireleri atlattıktan sonra ortaya çıkarsa neler olur ve üç kuşağın hayatını nasıl etkiler? Bu kitabın adı “Aşk Notları” dır. Aşk Notları filmi, Nicole Krauss’un 2005 yazdığı The History of Love kitabından uyarlandı.
Vaktiyle Nazi Almanyası’ndan canını kurtarmak için kaçan ve günümüz New York’unda geçmişteki aşkının hayaliyle yaşayan Polonyalı göçmen Leo ile Brooklyn’de annesinin uzun süren yalnızlığına çare bulmak isteyen ve onun yeniden evlenebilmesi için ideal koca adayı arayışına giren Alma’nın yolları kesişir. Genç Alma, annesine yeni bir eş ararken, kendisini de sınıf arkadaşı Misha’ya ilgi duyarken bulur ve aşkı keşfeder. Uzun süredir kayıp olan bir kitabın, esrarengiz bir şekilde ortaya çıkmasıyla, geçmişe dair gün yüzü gören bir aşk hikayesi, herkesin hayatını derinden etkileyecektir.

Tür : Dram, Romantik, Savaş
Gösterim Tarihi : 15 Eylül 2017
IMDB Puanı : 6.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Radu Mihaileanu
Senaryo : Marcia Romano, Nicole Krauss, Radu Mihaileanu
Oyuncular : Derek Jacobi, Elliott Gould, Gemma Arterton, Sophie Nélisse, Torri Higginson
Orijinal İsim : A História do Amor

İzlenme : 393 views - Yorum : 0

Sürgündeki Alman Kralı Kaiser Wilhelm II ve onu soruşturmaya giden Alman askeri Stefan Brandt birbirinin hayatlarını değiştireceklerinden habersiz iki adamdır. Kral Hollanda’da gözlerden uzak bir malikanede yaşıyordur ve Almanya Hollanda’ya egemen olurken, yetkililer Hollandalı casusların kralı izlediği kaygısını taşımaktadır. Brandt, Kral Kaiser’in hayatına girip ipucu ararken kendini onun hizmetçilerinden ve sonradan gizli bir yahudi olduğunu öğrendiği Mieke ile beklenmedik ve tutkulu bir şekilde bir aşkın içinde bulur. SS’lerin komutanı Heinrich Himmler geniş bir birlik askerle beklenmedik bir şekilde gelince; sırların açığa çıktığı, bağlılıkların test edildiği ve Brandt’in nihai seçimi, kalbini mi, ülkesini mi seçeceği söz konusu olacaktır..

Uyarı : Aile ortamında izlenilmesi uygun değildir.

Gösterim tarihi: 14.07.2017
IMDB puanı: 6.8/10
hdfilmseli.com puanı : 7.2/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Ben Daniels, Christopher Plummer, Jai Courtney, Lily James
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Senaryo: Alan Judd, Simon Burke
Yönetmen: David Leveaux
Orijinal İsim: The Exception – The Kaiser’s Last Kiss

İzlenme : 197 views - Yorum : 0

Hatred Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Filmde, günümüzde bile Ukrayna ile Polonya arasında tartışmalı bölge olan Volhynia’da yaşanır. Polonyalı ve Ukraynalıların birlikte yaşadığı bir köyde Zosia isimli Polak genç kız; Ukraynalı Petro’yu sevmesine rağmen ailesi tarafından dul ve zengin bir Polonyalı ile evlenmeye zorlanır. Yaşadığı zorluklara, İkinci Dünya Savaşı ile bölgede yükselen etnik çatışmalar da eklenir ve Zosia’nın bu süreçteki hayata tutunma mücadelesi ele alınır.

Tür : Dram, Tarihi, Savaş
Gösterim Tarihi 23 Mart 2017
IMDB Puanı : 7.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.9/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Wojciech Smarzowski
Senaryo : Wojciech Smarzowski
Oyuncular : Arkadiusz Jakubik, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Michalina Labacz, Wasyl Wasylik
Orijinal İsim : Hatred

İzlenme : 370 views - Yorum : 0

Ağustosta Sis Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Nazi ötenazi programına dahil edilmek üzere akıl hastanesine yatırılan bir çocuk, neler olduğunun farkına varır ve arkadaşlarıyla birlikte programı sabote etmeye çalışır.Film, çocuk kurbanların hayatlarına ve baş karakterin mücadelelerine değiniyor.

Tür : Dram, Savaş
Gösterim : 6 Ekim 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.6/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Kai Wessel
Senaryo : Holger Karsten Schmidt, Robert Domes
Oyuncular : David Bennent, Ivo Pietzcker, Sebastian Koch, Thomas Schubert
Orijinal İsim : Fog in August

İzlenme : 348 views - Yorum : 0

Tubelight Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Laxman ve Bharat anne ve babası olmadan köyde büyümüş iki kardeştir. Çin ve Hindistan arasında çıkan savaş nedeniyle Bharat askere alınır. Ancak Laxman hastalığı sebebi ile askerliğe alınmaz. Aradan geçen zamana rağmen Laxman kardeşinden hiç bir haber alamaz. Cepheden de sürekli şehit haberleri gelmektedir. Laxman, kardeşini bulabilmek için benzersiz bir hikayeye imza atacaktır.

Tür : Dram, Tarihi, Savaş
Gösterim Tarihi : 02 Haziran 2017
IMDB Puanı : 4.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 4.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Kabir Khan
Senaryo : Kabir Khan, Manurishi Chadha, Parveez Sheikh
Oyuncular : Arush Nand, Isha Talwar, Om Puri, Salman Khan, Shah Rukh Khan, Sohail Khan, Yashpal Sharma, Zhu Zhu Orijinal İsim : Свет в тоннеле

Toplam 28 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...1020...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler