İzlenme : 39 views - Yorum : 0

Filmde, I. Dünya Savaşı sırasında genç bir askerin sevgilisine yolladığı mektuplar vasıtasıyla, askerin savaş hakkındaki düşünceleri, hayal kırıklıkları ve korkuları anlatılıyor.

Tür : Savaş, Dram
Gösterim Tarihi : 12 Ağustos 2015
IMDB Puanı : 5.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2015
Yönetmen : Damien Odoul
Senaryo : Aude Py, Damien Odoul, Loïc Gaillard
Oyuncular : Aniouta Maïdel, Charles Josse, Eliott Margueron, Nino Rocher, Pierre Martial Gaillard, Théo Chazal Orijinal İsim : La peur

PLA Deniz Kuvvetleri , Hindistan’da bir rehine kurtarma operasyonu başlatır. Operasyonla birlikte ayaklanma ve terörizm dolu şiddetli bir savaşa başlar.

Tür : Aksiyon, Gerilim, Savaş
Gösterim Tarihi : 02 Şubat 2018
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.1/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Dante Lam
Senaryo : Ji Feng
Oyuncular : Hai-Qing, Henry Prince Mak, Jiang Du, Johnny Huang, Luxia Jiang, Yi Zhang, Yutian Wang
Orijinal İsim : Operation Red Sea

2. Dünya Savaşı döneminde geçen film, Moe Berg’in hayatını konu ediyor. İyi bir üniversite mezunu olan ve 12 dil konuşabilen Berg, 15 yıl boyunca Chicago White Sox ve Washington Senators gibi takımlarda beysbol oynamıştır. Moe Berg ayrıca; Almanlarla nükleer silah yarışında Amerika için OSS adına casus yapmıştır. Nicholas Dawidoff’un best selling kitabından uyarlanmıştır.

Tür : Biyografi, Gerilim, Savaş, Dram
Gösterim Tarihi : 02 Haziran 2018
IMDB Puanı : 6.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Ben Lewin
Senaryo : Nicholas Dawidoff, Robert Rodat
Oyuncular : Connie Nielsen, Guy Pearce, Jeff Daniels, Paul Giamatti, Paul Rudd, Sienna Miller, Tom Wilkinson
Orijinal İsim : Catcher Bir Casus

1918 Mart’ında bir bölük subay kuzeydoğu Fransa’da cephe sıralarına gelmiştir. Alman saldırısının yakında gerçekleşeceği haberini alında bölüğün lideri genç subay Stanhope kendini içkiyle sakinleştirmeye çalışırken, geri kalan subaylar ve aşçı ise savaş öncesi zamanlardan konuşarak sığınakta zaman öldürmektedir. Bir süre sonra aralarına, eğitimini yeni tamamlamış ve ilk görevinde yer almak konusunda oldukça heyecanlı olan genç subay Raleigh de katılır. Bölük ölüm kalım savaşının ortasında, korku ve strese rağmen ayakta kalmak zorundadır…

Tür : Dram, Savaş
Gösterim Tarihi : 01 Şubat 2018
IMDB Puanı : 6.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.9/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Saul Dibb
Senaryo : R.C. Sherriff, Simon Reade
Oyuncular : Asa Butterfield, Paul Bettany, Robert Glenister, Sam Claflin, Stephen Graham, Toby Jones
Orijinal İsim : Journey’s End

İzlenme : 410 views - Yorum : 0

Savaştan Sonra Film izle 2017 , Hillary Jordan’ın kitabından uyarlanan filmin, izleyiciyi II. Dünya Savaşı’nın hemen sonrasına, Mississippi’de çamurun esir aldığı bir çiftliğe götürüyor. Köleliğin kağıt üstünde sona erdiği, ancak sosyal yaşamdaki adaletsizliğin şiddetle sürdüğü yıllar… Büyük şehirdeki konforlu hayatlarından, baba yadigarı toprağın bulunduğu kırsala göç etmek zorunda kalan Laura ve kocası Henry, çocuklarını yetiştirirken çiftlik hayatının zorluklarıyla yüzleşir. Nesillerdir çiftlikte çalışan Jackson ailesi ise yeni kazandıkları hakların bilinci ve ilk kez toprak sahibi olmanın heyecanına rağmen, sosyal yaşamlarında ırkçı ön yargılarla boğuşmaya devam eder. Aynı çiftliği paylaşan bu iki ailenin savaştan birer kahraman olarak dönen iki genç oğlu, memleketlerinde devam eden ırk savaşına esir olmamayı seçerek sıra dışı bir dostluk kurarlar.

Tür : Dram, Savaş
Gösterim Tarihi : 02 Mart 2018
IMDB Puanı : 7.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.7/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Dee Rees
Senaryo : Dee Rees, Hillary Jordan, Virgil Williams
Oyuncular : Carey Mulligan, Frankie Smith, Garrett Hedlund, Jason Clarke, Jason Mitchell, Jonathan Banks, Kennedy Derosin, Mary J. Blige, Rob Morgan, Samantha Hoefer
Orijinal İsim : Mudbound

Toplam 31 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler