*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 264 views - Yorum : 0

Savaş Vadisi Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Savaş Vadisi, İkinci Dünya Savaşında ABD – Japonya savaşı sırasında insanları öldürmeyi reddeden vicdani retçi asker Desmond T. Doss’un sağlıkçı olarak savaşa gönderilmesi ve tek bir kurşun bile sıkmadan 75 askeri kurtarması üzerine bir hikaye. Filmin vicdani retçi bir askerin hayat hikayesini temel alması. Doss savaşta insan öldürmeyi kabul etmemesine rağmen o cehennem atmosferinin içinde yer alarak birçok kişinin hayatını kurtarıyor. Böylelikle onur madalyasına sahip olan bir vicdani retçi olarak tarihe geçiyor…

Gösterim tarihi: 25 Kasım 2016
IMDB puanı: 8.5/10
hdfilmseli.com puanı : 8.2/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Andrew Garfield, Luke Bracey, Sam Worthington
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Senaryo: Andrew Knight, Robert Schenkkan
Yönetmen: Mel Gibson
Orijinal İsim: Hacksaw Ridge

İzlenme : 581 views - Yorum : 0

İstisna Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Sürgündeki Alman Kralı Kaiser Wilhelm II ve onu soruşturmaya giden Alman askeri Stefan Brandt birbirinin hayatlarını değiştireceklerinden habersiz iki adamdır. Kral Hollanda’da gözlerden uzak bir malikanede yaşıyordur ve Almanya Hollanda’ya egemen olurken, yetkililer Hollandalı casusların kralı izlediği kaygısını taşımaktadır. Brandt, Kral Kaiser’in hayatına girip ipucu ararken kendini onun hizmetçilerinden ve sonradan gizli bir yahudi olduğunu öğrendiği Mieke ile beklenmedik ve tutkulu bir şekilde bir aşkın içinde bulur. SS’lerin komutanı Heinrich Himmler geniş bir birlik askerle beklenmedik bir şekilde gelince; sırların açığa çıktığı, bağlılıkların test edildiği ve Brandt’in nihai seçimi, kalbini mi, ülkesini mi seçeceği söz konusu olacaktır..

Uyarı : Aile ortamında izlenilmesi uygun değildir.

Gösterim tarihi: 14.07.2017
IMDB puanı: 6.8/10
hdfilmseli.com puanı : 7.2/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Ben Daniels, Christopher Plummer, Jai Courtney, Lily James
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Senaryo: Alan Judd, Simon Burke
Yönetmen: David Leveaux
Orijinal İsim: The Exception – The Kaiser’s Last Kiss

İzlenme : 592 views - Yorum : 0

Bitter Harvest Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , İkinci Dünya Savaşı sırasında Sovyetler Birliğinin korkunç toprak hırsı başta Ukrayna olmak üzere bir çok ülkeyi etkilemeye başlamıştır. Öyle ki toprak bütünlüğünü koruyabilmek için bazen sevgi, şeref ve hayatta kalma mücadeleleri ikinci plana kadar düşmüştür. Özellikle Joseph Stalin’in yaptığı soykırımlar bir çok insanın ölümüyle sonuçlanmıştır. İsyankar bir aileden gelen Yuri karşıt görüşlere direnmek üzere çıktığında bu topraklar üzerinde Natalka ile tanışır. Aşk ve sevgi duygularını tadan Yuri savaşın ne kadar gereksiz olduğunu anlayacak ve bu sefer kendi ülkesine karşı sırtını dönecektir. Gerçek bir hikayeden alınan Bitter Harvest savaş döneminde insanların yaşadıklarını anlatmaktadır.

Gösterim tarihi: 02 Şubat 2017
Yapım: 2016
IMDB puanı: 6.1/10
hdfilmseli.com puanı : 6.7/10
Oyuncular: Barry Pepper, Max Irons, Samantha Barks, Terence Stamp
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Senaryo: George Mendeluk, Richard Sutton
Yönetmen: George Mendeluk
Orijinal İsim: Devil’s Harvest

İzlenme : 233 views - Yorum : 0

Michael Hastings’in “The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan” kitabına dayanan film, Günümüzün savaşlarla dolu dünyasında, yazar ve yönetmen David Michôd üst düzey bir Amerikan askerinin inişli çıkışlı hayat hikayesini kah tüm gerçekliğiyle, kah acımasız bir parodi tadında ekranlara taşırken, gerçeğin ve parodinin nerede başlayıp nerede bittiğini de tartışmaya açıyor. Filmde gözünü karartıp kendini çılgın bir savaşın ortasına atan, doğuştan lider karakterli, kendine sonsuz güveni olan bir asker; Michôd’nun absürt bakış açısıyla anlatılıyor. Hikayenin merkezinde, Brad Pitt’in hayat verdiği gelmiş geçmiş en uç savaş karakterlerinden biri yer alıyor: başarılı ve karizmatik orgeneral Stanley McChrystal. Afganistan da ki NATO güçlerine adeta bir rock star gibi giriş yapan orgeneralin tüm karizması bir gazetecinin sınır tanımayan makalesiyle yıkılacaktır.

Gösterim tarihi: 26 Mayıs 2017
Yapım: 2017
IMDB puanı: 6.7/10
hdfilmseli.com puanı : 6.9/10
Oyuncular: Anthony Hayes, Ben Kingsley, Brad Pitt, John Magaro
Tür: Komedi, Dram, Savaş
Senaryo: David Michôd, Michael Hastings
Yönetmen: David Michôd
Orijinal İsim: War Machine

Demiryolu Kaplanları Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Railroad Tigers, kendilerine özgürlük savaşçısı diyen bir grubun, 1941 yılında yemek dolu askeri bir treni pusuya düşürmelerini anlatıyor. Bu grubun tek amacı trendeki yiyecekleri alarak fakir insanlara dağıtmak. Jackie Chan ise, tren yolu çalışanını ve aynı zamanda bu grubun liderini canlandırıyor.

Gösterim tarihi: 02 Aralık 2016 (Çin)
hdfilmseli.com puanı: 6.8/10
IMDB puanı: 6.1/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Jackie Chan, Jaycee Chan, Kai Wang, Zitao Huang
Tür: Aksiyon, Komedi, Savaş
Senaryo: Alex Jia, He Keke
Yönetmen: Sheng Ding
Orijinal İsim: Railroad Tigers

Toplam 25 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...1020...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler