İzlenme : 124 views - Yorum : 0

Trench 11, I. Dünya Savaşı’nın son günlerinde geçiyor. Almanlar’ın geliştirdiği çok özel bir biyolojik silahın, kontrolden çıkması üzerinden ilerleyen film; bu silahın hızla yayılmakta olan bir hastalığı ortaya çıkarmasıyla yaşanan olayları konu alıyor. İşte tam bu noktada bu silahın bir yan etkisi olarak zombiler devreye giriyor.
Kariyeri boyunca daha çok televizyon sektöründe çalışan Leo Scherman’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Rossif Sutherland, Karine Vanasse, Shaun Benson, Charlie Carrick, Ted Atherton, Adam Hurtig, Robert Stadlober ve Luke Humphrey gibi isimler yer alıyor.

Tür : Korku, Gerilim, Savaş
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2017
IMDB Puanı : 5.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.9/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Leo Scherman
Senaryo : Leo Scherman, Matt Booi
Oyuncular : Charlie Carrick, Jeff Strome, Karine Vanasse, Robert Stadlober, Rossif Sutherland, Shaun Benson, Ted Atherton
Orijinal İsim : Trench 11

Öfkesini eyleme dökerek Nazileri en zayıf noktalarından vurmayı amaçladı. En değerli silahını, bankasını kullanacaktı. İşgal altındaki Amsterdam’daki ailesini ve geleceğini riske atan bir bankacı, direnişi desteklemek için bir yeraltı bankası oluşturarak Nazi savaş makinesini yavaşlatır.

Tür : Dram, Savaş
Gösterim Tarihi : 11 Eylül 2018
IMDB Puanı : 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Joram Lürsen
Senaryo : Marieke van der Pol, Matthijs Bockting, Thomas van der Ree
Oyuncular : Barry Atsma, Fockeline Ouwerkerk, Jacob Derwig, Matteo van der Grijn, Pierre Bokma, Raymond Thiry
Orijinal İsim : Bankier van het Verzet

İzlenme : 233 views - Yorum : 0

20 yıllık şiddetle yıkılmış Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin doğusu sıklıkla “Kadın olmak için dünyanın en kötü yeri” olarak nitelendirilir. Bu film o bölgeden, çok daha farklı bir hikaye anlatıyor. Madeleine Gavin’in ilk yönetmenlik deneyimi olan Mutluluk Şehri, Kongo’nun doğusunda yer alan ve filme ismini veren devrim niteliğinde bir liderlik merkezi olan City of Joy’un ilk mezunları olan kadınları izlerken onların filizlenen liderlikleriyle merkezin kurucularının hikayelerini aktarıyor. Dr. Dennis Mukwege (2016 Nobel Barış Ödülü adayı), kadın hakları aktivisti Christine Schuler-Deschryver ve radikal feminist Eve Ensler (Vajina Monologları’nın yazarı)… Film, korkunç tecavüzlere ve istismara maruz kalmış kadınların iyileşebileceği; açgözlülük, ekonomi ve sömürgeciliğin sebep olduğu bir savaşın içinde liderliği öğrenebileceği ve ülkeleri için değişimin güçlü birer sesi olabileceği bir yeri hayal etmiş bu üç kişiyi anlatıyor. İnsan ruhunun derin dayanıklılığını anlatan Mutluluk Şehri, Kongolu kadınların umudu geri kazanmak için azim ve iradelerine tanıklık ediyor; hem de onlar için değerli olan her şey ellerinden alınmış olmasına rağmen.

Tür : Belgesel, Suç, Dram, Gerilim, Savaş
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2018
IMDB Puanı : 7.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.7/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Madeleine Gavin
Senaryo : Madeleine Gavin
Oyuncular : Christine Schuler-Deschryver, Denis Mukwege Mukengere, Eve Ensler
Orijinal İsim : City of Joy

İzlenme : 126 views - Yorum : 0

Filmde, I. Dünya Savaşı sırasında genç bir askerin sevgilisine yolladığı mektuplar vasıtasıyla, askerin savaş hakkındaki düşünceleri, hayal kırıklıkları ve korkuları anlatılıyor.

Tür : Savaş, Dram
Gösterim Tarihi : 12 Ağustos 2015
IMDB Puanı : 5.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2015
Yönetmen : Damien Odoul
Senaryo : Aude Py, Damien Odoul, Loïc Gaillard
Oyuncular : Aniouta Maïdel, Charles Josse, Eliott Margueron, Nino Rocher, Pierre Martial Gaillard, Théo Chazal Orijinal İsim : La peur

PLA Deniz Kuvvetleri , Hindistan’da bir rehine kurtarma operasyonu başlatır. Operasyonla birlikte ayaklanma ve terörizm dolu şiddetli bir savaşa başlar.

Tür : Aksiyon, Gerilim, Savaş
Gösterim Tarihi : 02 Şubat 2018
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.1/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Dante Lam
Senaryo : Ji Feng
Oyuncular : Hai-Qing, Henry Prince Mak, Jiang Du, Johnny Huang, Luxia Jiang, Yi Zhang, Yutian Wang
Orijinal İsim : Operation Red Sea

Toplam 32 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler