*/ ?>

İzlenme : 91 views - Yorum : 0

Michael Hastings’in “The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan” kitabına dayanan film, Günümüzün savaşlarla dolu dünyasında, yazar ve yönetmen David Michôd üst düzey bir Amerikan askerinin inişli çıkışlı hayat hikayesini kah tüm gerçekliğiyle, kah acımasız bir parodi tadında ekranlara taşırken, gerçeğin ve parodinin nerede başlayıp nerede bittiğini de tartışmaya açıyor. Filmde gözünü karartıp kendini çılgın bir savaşın ortasına atan, doğuştan lider karakterli, kendine sonsuz güveni olan bir asker; Michôd’nun absürt bakış açısıyla anlatılıyor. Hikayenin merkezinde, Brad Pitt’in hayat verdiği gelmiş geçmiş en uç savaş karakterlerinden biri yer alıyor: başarılı ve karizmatik orgeneral Stanley McChrystal. Afganistan da ki NATO güçlerine adeta bir rock star gibi giriş yapan orgeneralin tüm karizması bir gazetecinin sınır tanımayan makalesiyle yıkılacaktır.

Gösterim tarihi: 26 Mayıs 2017
Yapım: 2017
IMDB puanı: 6.7/10
hdfilmseli.com puanı : 6.9/10
Oyuncular: Anthony Hayes, Ben Kingsley, Brad Pitt, John Magaro
Tür: Komedi, Dram, Savaş
Senaryo: David Michôd, Michael Hastings
Yönetmen: David Michôd
Orijinal İsim: War Machine

Demiryolu Kaplanları Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Railroad Tigers, kendilerine özgürlük savaşçısı diyen bir grubun, 1941 yılında yemek dolu askeri bir treni pusuya düşürmelerini anlatıyor. Bu grubun tek amacı trendeki yiyecekleri alarak fakir insanlara dağıtmak. Jackie Chan ise, tren yolu çalışanını ve aynı zamanda bu grubun liderini canlandırıyor.

Gösterim tarihi: 02 Aralık 2016 (Çin)
hdfilmseli.com puanı: 6.8/10
IMDB puanı: 6.1/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Jackie Chan, Jaycee Chan, Kai Wang, Zitao Huang
Tür: Aksiyon, Komedi, Savaş
Senaryo: Alex Jia, He Keke
Yönetmen: Sheng Ding
Orijinal İsim: Railroad Tigers

Dördüncü İmparatorluk Film izle Türkçe Dublaj 2016 , İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesine az bir süre kala Amerikan ve İngiliz özel kuvvetleri, Nazi güçleriyle çarpışmak için bir direniş savaşçısı yaratmak zorunda kalır.

Gösterim tarihi: 01 Ağustos 2016
hdfilmseli.com puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 4.8/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Kip Pardue, Rutger Hauer, Sean Patrick Flanery, Tom Sizemore
Tür: Aksiyon, Tarihi, Savaş
Senaryo: Chad Law, Don Michael Paul, Robert Henny
Yönetmen: Claudio Fäh
Orijinal İsim: Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich

İzlenme : 296 views - Yorum : 0

Sand Castle Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , 2003 yılında Irak’tayız. İkinci körfez savaşının ilk dönemlerinde bir Amerikan üssünde geçiyor hikayemiz. Er Matt Ocre, gönülsüz katıldığı bu savaş ortamında çok stratejik bir göreve gönderilen birliğin içinde kendini bulunca psikolojisi iyiden iyiye çöker. Ocre kısa sürede bu bölgede askerlik yapmanın en önemli detaylarından birinin yerel halkla iletişim kurabilmek olduğunu anlayacaktır. Okullarda, şehir meydanlarında ve günlük yaşamın ortasında Irak’ta var oluş mücadelesi veren bir ordu mensubunun kendi motivasyonlarıyla yüzleşmesi ve bu baskıya karşı giriştiği psikolojik mücadele Sand Castle’ı benzersiz bir savaş dramı olarak gözler önüne seriyor.

Gösterim tarihi: 02 Nisan 2017
hdfilmseli.com puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 6.7/10
Yapım: 2017
Oyuncular: Glen Powell, Henry Cavill, Nicholas Hoult
Tür: Dram, Savaş
Senaryo: Chris Roessner
Yönetmen: Fernando Coimbra
Orijinal İsim: Castillo de arena

İzlenme : 850 views - Yorum : 0

Mayın Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Amerika’nın güvenliği için oldukça kritik olan bir kanun kaçağı çölde kıstırılır. Uluslararası bir diplomatik krize yol açmamak için iki asker görevlendirilir. Bu keskin nişancıların görevi, hedeflerini etkisiz hale getirip bölgeyi terk etmektir. Acemice yapılan bir hata sonucunda görev başarısız olur. Görevli personel kendilerini bölgeden uzaklaştıracak helikoptere doğru giderlerken mayınlı bir araziye girerler ve olanlar olur.

Gösterim tarihi: 01 Ekim 2016
hdfilmseli.com puanı: 6.7/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Annabelle Wallis, Armie Hammer, Tom Cullen
Tür: Gerilim, Savaş
Senaryo: Fabio Guaglione, Fabio Resinaro
Yönetmen: Fabio Guaglione, Fabio Resinaro
Orijinal İsim: Mıne

Toplam 24 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...1020...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler