*/ ?>

İzlenme : 118 views - Yorum : 0

Cinayet Çıkmazı Film izle Türkçe Dublaj 2016 , 1960’ların New York şehrinde geçen hikaye, aydınlatılmamış bir cinayetin peşinden sürüklenen, bu sürüklenmede zaten kötü olan evliliğine daha büyük darbeler alan Walter’ın içine düştüğü olaylara ışık tutuyor. Magnolia Pictures tarafından dağıtımı yapılacak olan bu gerilimin sorusu ise: “Birinin ölmesini istemekle bunun gerçekleşmesi için çalışmak arasındaki fark nedir?

Gösterim tarihi: 01 Aralık 2016
IMDB puanı: 5.3/10
hdfilmseli.com puanı : 5.8/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Haley Bennett, Jessica Biel, Patrick Wilson
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Senaryo: Susan Boyd
Yönetmen: Andy Goddard
Orijinal İsim: A Kind of Murder

İzlenme : 77 views - Yorum : 0

Tünelin Ucunda Film izle Türkçe Dublaj 2016 , 2009 yılı yapımı El secreto de sus ojos (The Secret In Their Eyes – Gözlerindeki Sır) filmiyle oscar kazanan ekibin, Arjantinli Rodrigo Grande yönetiminde modern anlamda korku, gerilim ve polisiye türlerinin de öncüsü olan Edgar Allan Poe etkisindeki yeni etkileyici filmi Al Final Del Tunel (At The End Of The Tunnel)Joaquin (Sbaraglia) tekerlekli sandalyeye mahkum, sakince hayatını sürdüren bir adamdır. Evindeki bir odayı striptizci bir kadın (Lago) ve kız kardeşine kiralamasıyla mülayim hayatı renklenir.
Joaquin bir gece zemin katta bilgisayar tamiri yaparken, duvarın arkasından gelen belli belirsiz bir sesle irkilir ve kulağını duvara dayar. Böylelikle Galereto (Echarri) liderliğindeki bir hırsız çetesinin yandaki bankayı soymak için tünel kazdıklarını anlaması uzun sürmeyecektir. Joaquin bu soygun planını boşa çıkartmak için harekete geçer.

Gösterim tarihi: 02 Nisan 2016
IMDB puanı: 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Clara Lago, Leonardo Sbaraglia, Pablo Echarri
Tür: Suç, Gerilim
Yönetmen: Rodrigo Grande

İzlenme : 394 views - Yorum : 0

Zodiac Uyanıyor Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Usta yönetmen David Fincher’ın gizem ve gerilimi harmanladığı bu adrenalin dolu filmin baş rollerinde Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo ve Robert Downey Jr. göz dolduruyorlar. San Francisco’yu yıllarca dehşete boğmuş bir seri katil ve bu katili yakalamayı kendilerine takıntı haline getirmiş dört adamın yaşadıkları…

Gösterim tarihi: 01 Haziran 2017
hdfilmseli.com puanı: 5.6/10
IMDB puanı: 5.0/10
Yapım: 2017
Oyuncular: Leslie Bibb, Matt Craven, Shane West, Stephen McHattie
Tür: Suç, Dram, Gizem
Senaryo: Jennifer Archer, Jonathan Wright, Mike Horrigan
Yönetmen: Jonathan Wright
Orijinal İsim: Awakening the Zodiac

İzlenme : 346 views - Yorum : 0

Collide / Otoban Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Kötü giden bir soygunun ardından Casey Stein kendini acımasız mafya babası Hagen’den kaçarken bulur. Hagen’ın geri almak için her şeyi yapabileceği bir kargoyla kaçmaya çalışan Casey’in seçenekleri çok azdır. Çaresizlik içinde eski patronu ve uyuşturucu kaçakçısı olan Geran’ı arar. Geran’dan isteği uzun süreli kız arkadaşı Juliette’i Hagen’dan korumasıdır. Hayatının aşkı Juliette’i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa sürede hayatını kurtarmaya çalışan Casey kendini esaslı bir kovalamacanın içerisinde bulur. Köln’ün yüksek hızlı otobanında hayatta kalma mücadelesi veren Casey çok geç olmadan kendi hayatını ve sevdiği kadının hayatını kurtarabilecek midir?

Gösterim tarihi: 24 Mart 2017
Yapım: 2016
hdfilmseli.com puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 5.7/10
Oyuncular: Aleksandar Jovanovic, Anthony Hopkins, Ben Kingsley, Christian Rubeck, Christina Hecke, Clemens Schick
Senaryo: Eran Creevy, F. Scott Frazier
Yönetmen: Eran Creevy
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Orijinal İsim: Autobahn

İzlenme : 435 views - Yorum : 0

Extortion Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Karayipli bir ailenin tatili büyük bir felakete dönüşür… Bir baba kendisini acımasız balıkçıların elinde bulur. Bu sırada karısının ve oğlunun hayatını kurtarmak için zamana karşı umutsuz bir yarış içine girer..

Gösterim tarihi: 17 Mayıs 2017
hdfilmseli.com puanı: 6.9/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2017
Oyuncular: Barkhad Abdi, Bethany Joy Lenz, Danny Glover, Eion Bailey
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Senaryo: Phil Volken
Yönetmen: Phil Volken
Orijinal İsim: Erpressung

Toplam 106 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler