İzlenme : 31 views - Yorum : 0

Şangay’da değerli antikaların nakliyesini yürüten bir şirketin yöneticisi olan Daniel Stratton (Orlando Bloom) görevi sırasında beklenmedik olaylar ile karşılaşır. Organize bir soygun çetesi ile karşı karşıya kalan Stratton ve ekibi ünvanlarını korumak adına zorlu bir kovalamaca için harekete geçerler.

Tür : Aksiyon, Gerilim, Suç
Gösterim Tarihi : 02 Eylül 2017
IMDB Puanı : 4.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.2/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Charles Martin
Senaryo : Kevin Bernhardt
Oyuncular : Hannah Quinlivan, Lei Wu, Lynn Hung, Orlando Bloom, Simon Yam, Xing Yu
Orijinal İsim : Smart Chase

İzlenme : 41 views - Yorum : 0

Acı verici bir suç, bir Hollywood yıldızı ile asistanı arasındaki ilişkiyi karmaşıklaştırır. Asistan, gizemi çözdükçe arkadaşlık, gerçek ve ünlü olma kavramlarına olan bakış açısını sorgulamaya başlar.

Tür : Suç, Dram, Gizem
Gösterim Tarihi : 01 Mart 2017
IMDB Puanı : 5.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.2/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Aaron Katz
Senaryo : Aaron Katz
Oyuncular : Greta Lee, John Cho, Lola Kirke, Nelson Franklin, Ricki Lake, Zoë Kravitz
Orijinal İsim : Gemini

İzlenme : 90 views - Yorum : 0

Bir grup inşaat işçisi Kopenhag’daki eski bir apartmanda korkunç bir keşfe imza atarlar.Dairelerin birindeki sahte duvarın ardında bir yemek masasının etrafında dört sandalye ve üçünde oturan mumyalanmış üç ceset ve boş bir sandalye bulurlar. Şube Q dedektifi Carl Mørck ve yardımcısı Esad’a düşense mumyaların kime ait olduğu ve dördüncü sandalyenin kime ayrıldığıdır. Carl ve Esad daire sahibinin peşine düşer ve ipuçları dedektiflerimizi Sprogø’da bulunan sözde ahlaksız kızların yerleştirildiği bir kadın hapishanesine götürür. Sprogø’da, ihmaller ve zorunlu kısırlaştırmaların yapıldığı tıbbî deneyler günlük hayatın alışılmış bir parçası hâline gelmiştir. Sprogø’daki dehşet olayları Danimarka tarihinin bitmiş bir bölümü olsa da söz konusu deneylerin hâlâ devam ettiğini söyleyen tanıklar mevcuttur. Carl ve Esad daha fazla cinayeti ve tacizi önlemek için zamanla yarışa başlarlar.

Tür : Suç, Gizem, Gerilim
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2018
IMDB Puanı : 7.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.9/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Christoffer Boe
Senaryo : Bo Hr. Hansen, Jussi Adler-Olsen, Nikolaj Arcel
Oyuncular : Anders Brink Madsen, Anders Hove, Clara Rosager, Fares Fares, Nicolas Bro, Nikolaj Lie Kaas
Orijinal İsim : A 64-es betegnapló, The Purity of Vengeance

İzlenme : 113 views - Yorum : 0

Sessiz Kalma Film izle ; Aşırı yoksul bir bölgede büyüyen 16 yaşındaki Starr (Amandla Stenberg) artık banliyödeki özel bir hazırlık okuluna gitmektedir. Bir gün en yakın arkadaşı Khalil (Algee Smith) suçsuz yere bir polis cinayetine kurban gider. Toplumun her kesiminden baskı görmeye başlayan Starr, kendi sesine kulak vermeli ve doğru olduğunu düşündüğü şeyi savunmalıdır.

Tür : Suç, Dram
Gösterim Tarihi : 01 Ekim 2018
IMDB Puanı : 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2018
Yönetmen : George Tillman Jr.
Senaryo : Angie Thomas, Audrey Wells
Oyuncular : Algee Smith, Amandla Stenberg, Anthony Mackie, Common, K.J. Apa, Lamar Johnson, Megan Lawless, Regina Hall, Russell Hornsby, Sabrina Carpenter
Orijinal İsim : The Hate U Give

1970’ler ve 80’lerde Katharine Hepburn, Tallulah Bankhead ve Estee Lauder gibi yıldızların kısa biyografilerini yazarak geçimini sürdüren biyografi yazarı Lee Israel’ın (Melissa McCarthy) gerçek hikayesini anlatıyor. Zamanla popülerliğini yitiren ve yayıncı bulmakta zorlanan Lee, kirasını bile ödeyemeyecek duruma gelir. Sonunda, sadık arkadaşı ve suç ortağı Jack (Richard E. Grant) ile birlikte bu zor durumdan kurtulmak için hayatını kaybetmiş yazarların mektuplarını taklit etmeye başlar. Fakat çok geçmeden başı polislerle belaya girer.

Tür : Biyografi, Komedi, Suç
Gösterim Tarihi : 01 Kasım 2018
IMDB Puanı : 7.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.6/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Marielle Heller
Senaryo : Jeff Whitty, Lee Israel, Nicole Holofcener
Oyuncular : Ben Falcone, Brandon Scott Jones, Christian Navarro, Dolly Wells, Jane Curtin, Melissa Mccarthy, Pun Bandhu, Richard E. Grant
Orijinal İsim : Can You Ever Forgive Me?


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18 film, erotik film izle hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret