*/ ?>

En Karanlık Saat Film izle 2018 , Aslında bu tarz filmlere alıştık diyebiliriz, ısrarla aynı karakterin filmini neden yaparlar veya karakterin geçtiği filmi? Bu karakterin ve konunun ilk filmi değil çünkü. Yakın zamandan örnek vermek gerekirse geçen yıl çekilen Churchill (2017) filmi ve aynı olaylara konu olan Britanyalı Winston Churchill’ın politika sonuçlarından yola çıkılarak yapılan Dunkirk (2017) filmini biliyoruz.2. Dünya Savaşı’nın ilk günlerinde, Fransa’nın yaklaşmakta olan düşüşüyle, istila tehdidi belirirken İngiltere en karanlık saatiyle yüzleşir. Nazi güçleri ilerlerken ve Müttefik ordular Dunkirk kıyılarında köşeye sıkıştırıldığında Batı Avrupa’nın kaderi, göreve yeni gelen İngiliz Başbakanı Winston Churchill’in liderliğine bağlıdır. Siyasi rakiplerini idare ederken son tercihle yüzleşmek zorundadır; Hitler’le müzakere edip İngiliz halkını büyük bir bedel karşılığında kurtarmalı veya ulusu toplayıp inanılmaz zorluklara karşılık savaşmaya devam etmelidir. Joe Wright tarafından yönetilen EN KARANLIK SAAT, Churchill’in dünya tarihinin gidişatını değiştirdiği 1940 yılındaki dört haftanın ilham verici ve dramatik hikayesi.

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Gösterim Tarihi : 02 Şubat 2018
IMDB Puanı : 7.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Joe Wright
Senaryo : Anthony McCarten
Oyuncular : Ben Mendelsohn, Gary Oldman, Kristin Scott Thomas, Lily James, Ronald Pickup, Samuel West, Stephen Dillane
Orijinal İsim : Darkest Hour – Die dunkelste Stunde

İzlenme : 675 views - Yorum : 0

Victoria ve Abdul Film izle 2017 , Genç bir katip olan Abdul Karim, Kraliçe’nin tahtaki 50. yılı şerefine düzenlenen kutlamalara katılmak için Hindistan’dan gelmiştir. Kraliçe ise o sırada tahttaki uzun dönemini sorgulamaktadır. İkili yakınlaşır ve kısa sürede sıra dışı bir arkadaşlık kurarlar. Ancak bu bağlı arkadaşlık Kraliçe’nin ev halkı ve yakın çevresinin dikkatini çekmiştir ve bu arkadaşlık hoş karşılanmamaktadır. Dostluk derinleştikçe, Kraliçe değişen bir dünyayı yeni gözlerle görmeye başlayacaktır…

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Gösterim Tarihi : 22 Eylül 2017
IMDB Puanı : 6.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.1/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Stephen Frears
Senaryo : Lee Hall
Oyuncular : Ali Fazal, Judi Dench, Tim Pigott-Smith
Orijinal İsim : Victoria & Abdul

İzlenme : 452 views - Yorum : 0

Savaş Tanrısı Film izle 2017 , Japon deniz korsanlar ile Çin Ordusu’nun acımasızca geçen büyük mücadelesi.16. yüzyılda Japon deniz korsanları, Çin sahil şeridi için tehdit oluşturmaya başlarlar. 1557’de bu korsanlar Zhejiang’de Cengang’ı ele geçirir. Çin ordusu uzun çabalar sonucu General Qi önderliğinde korsanları yener ama korsanlar bir şekilde kaçmayı başarır. Bir süre sonra Japon korsanlar Çine bir kez daha geri döner ve 20.000 kişi olarak saldırırlar. İki şehri saldırı altında kalan General Qi, iki yangın arasında kalır 3.000 askeri ile mücadele etmeye başlar.

Tür : Aksiyon, Tarihi, Savaş
Gösterim Tarihi : 01 Haziran 2017
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Gordon Chan
Senaryo : Frankie Tam, Maria Wong, MengZhang Wu
Oyuncular : Keisuke Koide, Michael Tong, Regina Wan, Sammo Kam-Bo Hung, Wenzhuo Zhao, Yasuaki Kurata
Orijinal İsim : Dang kou feng yun

Elveda Christopher Robin Film izle , “Winnie the Pooh”un yaratıcısı A. A. Milne’ı temel alan filmde fenomen çizgi karakterlerin yaratım sürecini yer alırken, bir yandan da Milne’in, oğlu Christopher Robin’in oyuncaklarıyla kurduğu ilişkiden nasıl ilham aldığını görüyoruz.
Babası Alan Alexander Milne, annesi Daphne ve dadısı Olive ile sakin bir hayat süren Christopher oyuncakları kurduğu ilişki ile babasına ilham veriyor ve ikonik karakter Winnie’nin ortaya çıkmasını sağlıyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra büyüleyici masallar ile İngiltere’ye umut ve rahatlık getiren bu kitaplar bir anda büyük bir başarıya ulaşıyor ve Christopher’ın hayatı değişiveriyor. Ancak dünyanın gözü Christopher Robin’deyken tekrar aile olabilmenin bedeli ne olacak?

Tür : Biyografi, Aile, Tarihi
Gösterim Tarihi : 11 Ocak 2018
IMDB Puanı : 7.2
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Simon Curtis
Senaryo : Frank Cottrell Boyce, Simon Vaughan
Oyuncular : Alex Lawther, Domhnall Gleeson, Kelly Macdonald, Margot Robbie, Will Tilston
Orijinal İsim : Hoşça Kal – Goodbye Christopher Robin – Hasta pronto

İzlenme : 125 views - Yorum : 0

Milada Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Siyasetçi ve insan hakları savunucusu Milada Horáková, komünist rejim tarafından yönetilen Çekoslovakya’da tüm zorluklara rağmen inançlarını savunma mücadelesi veriyor.

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi, Politik
Gösterim Tarihi : 01 Kasım 2017
IMDB Puanı : 6.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : David Mrnka
Senaryo : David Mrnka
Oyuncular : Alena Mihulová, Anna Stropnická, Ayelet Zurer, Daniel Rchichev, Robert Gant, Vica Kerekes
Orijinal İsim : Milada Horáková

Toplam 31 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler