*/ ?>

İzlenme : 408 views - Yorum : 0

Umut Bahçesi Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , The Zookeeper’s Wife filmi 2. Dünya Savaşı’nın başlarında 1939 senesinde Almanya’nın Polonya’yı işgal etmek amacıyla girişti hava hareketi sonucunda Polanya’nın Warsaw adında ki hayvanat bahçesine isabet eden bombadan ötürü tahribat alanına dönüşen hayvanat bahçesini Nazi Almanya’sı yakaladıkları Yahudi esirleri burada barındırmaya başlar. Esir alınan Yahudiler hava karardığında gecenin ilk ışığından son ışığına birbirleri ile muhabbetler edip yemeklerini yemeleri ile dikkatleri üzerilerine çekmeden esir olmayı kabullenmiş görüntüsü çizerek büyük özgürlük isyan girişimi izin gerekli cephane mühimmatını ve bu uğurda savaşacak insanları tedarik etme gayretlerine şahit olacağız. Film, Diane Ackerman’ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanıyor.

Gösterim tarihi: 31 Mart 2017
IMDB puanı: 7.1/10
hdfilmseli.com puanı : 7.4/10
Yapım: 2017
Oyuncular: Daniel Brühl, Jessica Chastain, Johan Heldenbergh
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Senaryo: Angela Workman
Yönetmen: Niki Caro
Orijinal İsim: The Zookeeper’s Wife

İzlenme : 358 views - Yorum : 0

Yüzündeki Sır Film izle Türkçe Dublaj 2014 , Nelly Lenz, 2. Dünya Savaşı sonunda esir olduğu toplama kampından nihayet kurtulmuştur. Özgürlüğüne kavuştuktan sonra da, aldığı kurşun yarası sonucu tamamen değişen yüzü için ciddi bir estetik operasyon geçirmek durumunda kalır. Nelly, her şeyin savaştan öncesi gibi olduğunu düşünmek ister; ancak bu mümkün değildir. Arkadaşları ve akrabaları onun öldüğünü düşünmektedir ve Nelly’nin kamptaki günlerde kendisini ayakta tutan en önemli şey, çıktığı zaman kocasını yeniden görebilme umududur. Neredeyse yerle bir olmuş Berlin’de kocasının izini sürerken bir yandan da onunla ilgili korkunç bir dedikodu kulağına gelir: Kocası Johnny’nin Nelly’i gönderilmesi için Nazilere ihbar etmiş olması ihtimali.

Gösterim tarihi: 10 Temmuz 2015
Yapım: 2014
IMDB puanı: 7.3/10
Oyuncular: Nina Hoss, Nina Kunzendorf, Ronald Zehrfeld, Trystan Pütter
Tür: Dram, Tarihi
Senaryo: Christian Petzold, Harun Farocki, Hubert Monteilhet
Yönetmen: Christian Petzold
Orijinal İsim: Phoenix

İzlenme : 79 views - Yorum : 0

Şeytanın Gelini Film izle Türkçe Dublaj 2016 , 17. yüzyılda yaşanan cadı avlarını konu alan Finlandiya yapımı. Anna, yaşadığı kasabanın bitki uzmanının yanında çıraklık yapmaktadır. Ancak yakışıklı bir balıkçıya aşık olunca tüm hayatı değişir. Balıkçı evlidir. Tam da bu esnada, kasabaya Tanrı’nın adaletini getirmeye yemin eden sert bir yargıç atanır. Anna, bu sertlikten payını alacaktır.

Gösterim tarihi: 09 Eylül 2016
hdfilmseli.com puanı: 6.4/10
IMDB puanı: 5.8/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Antti Reini, Claes Malmberg, Elin Petersdottir, Magnus Krepper
Tür: Dram, Tarihi
Senaryo: Leena Virtanen, Saara Cantell
Yönetmen: Saara Cantell
Orijinal İsim: Devil’s Bride

Dördüncü İmparatorluk Film izle Türkçe Dublaj 2016 , İkinci Dünya Savaşı’nın sona ermesine az bir süre kala Amerikan ve İngiliz özel kuvvetleri, Nazi güçleriyle çarpışmak için bir direniş savaşçısı yaratmak zorunda kalır.

Gösterim tarihi: 01 Ağustos 2016
hdfilmseli.com puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 4.8/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Kip Pardue, Rutger Hauer, Sean Patrick Flanery, Tom Sizemore
Tür: Aksiyon, Tarihi, Savaş
Senaryo: Chad Law, Don Michael Paul, Robert Henny
Yönetmen: Claudio Fäh
Orijinal İsim: Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich

İzlenme : 585 views - Yorum : 0

Çölde Son Gün Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Hz. İsa’nın çölde 40 gün 40 gece oruç tutarak dua ettiği süreci perdeye aktaracak olan filmin yönetmenliği ve senaristliği Rodrigo Garcia’ya ait. Filmin baş rolünde Ewan McGregor yer alırken kadroda kendisine Tye Sheridan, Ciaran Hins ve Ayalet Zurer eşlik ediyor.

Gösterim tarihi: 23 Haziran 2016
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Ayelet Zurer, Ciarán Hinds, Ewan McGregor, Tye Sheridan
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Senaryo: Rodrigo García
Yönetmen: Rodrigo García
Orijinal İsim: Last Days in the Desert

Toplam 25 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...1020...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler