*/ ?>
KAPAT

Önce Babamı Öldürdüler Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Bir Netflix projesi olan “First They Killed My Father”. Angelina Jolie, filmin temelini insan hakları aktivisti ve bizzat yakın arkadaşı olan Loung Ung’un öyküsünden alıyor. Film sadece onun hikayesi değil bir ülkenin de hikayesi.
1970’lerde Kızıl Kmerler diye adlandırılan ve kendilerini komünist diye tanıtan, silahlı bir rejim Kamboçya’da tam 2 milyon insanın ölümüne neden oldu. Bu katliamın en büyük nedeni de insanları devletin kurduğu çiftliklerde zorla çalıştırmak istemeleriydi. Pol Pot önderliğindeki bu katliamcı rejim kent yaşamını bile yozlaştırdığı gerekçesiyle yasaklamıştı. Rejimin katlettiği insanların arasında Loung Ung’un babası da bulunuyordu. Filmin adı da buradan geliyor.

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2017
IMDB Puanı : 7.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Angelina Jolie
Senaryo : Angelina Jolie, Loung Ung
Oyuncular : areum Srey Moch, Mun Kimhak, Phoeung Kompheak, Sveng Socheata
Orijinal İsim : First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers

İzlenme : 17 views - Yorum : 0

Sükût Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Sebastiano Rodrigues ve Francis Garrpe adındaki iki rahip, Katolikliğin ve neredeyse tüm uluslarla irtibata geçmenin menedildiği Tokugawa Şogunluğu egemenliği altındaki 17. yy Japonyası’nı ziyaret eder. Ziyaretleri sırasında Japonya’dan Batı tesirini silmeye çalışan Japon hükümetinin Hristiyanlığı kabul eden Japonlara yaptığı zulme şahit olurlar. Sonunda iki rahibin yolları ayrılır. Rodrigues kırsal bölgelere seyahat eder ve Tanrı’nın, evlatları acı çekerken neden sükût içinde kaldığını merak eder.

Gösterim tarihi: 13 Ocak 2017
IMDB puanı: 7.4/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Adam Driver, Andrew Garfield, Liam Neeson
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Senaryo: Jay Cocks, Martin Scorsese, Shusaku Endo
Yönetmen: Martin Scorsese
Orijinal İsim: Silence

İzlenme : 388 views - Yorum : 0

Genç Karl Marx Film izle Türkçe Dublaj 2017 , 26 yaşındaki Karl Marx, eşi Jenny ile birlikte sürgün yoluna düşer. Marx 1844 yılında Paris’te bir sanayicinin oğlu olarak Britanya işçi sınıfının acılı doğumunu araştırmış Friedrich Engels ile tanışır. Gösterişli kıyafetler giymeyi seven Engels, Karl Marx’ın yeni dünya görüşündeki eksik parçayı tamamlar. Birlikte sansür, polis baskısı, isyanlar ve siyasi kalkışmalar arasında modern çağ boyunca gelişecek olan işçi hareketine önderlik edeceklerdir.

Gösterim Tarihi : 19 Mayıs 2017
IMDB Puanı : 6.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.2/10
Yapım : 2017
Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Yönetmen : Raoul Peck
Senaryo : Pascal Bonitzer, Pierre Hodgson, Raoul Peck
Oyuncular : August Diehl, Olivier Gourmet, Stefan Konarske, Vicky Krieps
Orijinal İsim : Le jeune Karl Marx

İzlenme : 552 views - Yorum : 0

6 Gün Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Gerçek bir hikayeden uyarlanan 6 Days filmi nisan 1980’de silahlı kişiler, Londra’daki Princes Gate’deki İran Büyük elçiliğini basar. İçerideki herkesi rehin alırlar ve altı gün sürecek gergin anlar başlar. SAS’ın bir grup yüksek eğitim görmüş askeri ise dünyanın dehşetle seyredeceği bir baskın için hazırlanmaktadır.

Gösterim Tarihi : 01 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 6.1/10
Yapım : 2017
Tür : Aksiyon, Dram, Tarihi, Gerilim
Yönetmen : Toa Fraser
Senaryo : Glenn Standring
Oyuncular : Abbie Cornish, Emun Elliott, Jamie Bell, Mark Strong, Martin Shaw
Orijinal İsim : 6 Days – 6 Dias

İzlenme : 1.330 views - Yorum : 0

Osmanlı Subayı Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , I. Dünya Savaşı yıllarında geçen film, idealist bir Amerikalı hemşire ile bir Türk subayının aşkını konu alıyor. Hemşire Lillie,Van’da tanıştığı Osmanlı subayı Jude ile tanışıp, altmış gün süren zorlu bir yolculuk ile önce İstanbul’a ardından Doğu Anadolu’ya gider. Melih Paşa onu İstanbul’dan yanında Türk Subay İsmail ile birlikte Doğu’ya yollar. Yardım götürdüğü hastanenin başhekimi Woodruff ise Lillie’ye hastanenin de bulundukları coğrafyanın da bir kadına uygun olmadığını, geri dönmesini söyler. Komutan Halil Bey’in de farklı bir gerekçeyle Lillie’nin kalmasına itirazları vardır. Ancak genç kadın tüm itirazlara rağmen savaşın eşiğindeki bölgede ve iki aşk arasında kalacaktır.

Gösterim Tarihi : 19 Mayıs 2017
IMDB Puanı : 8.0/10
hdfilmseli.com puanı : 8.9/10
Yapım : 2017
Tür : Dram, Savaş, Tarihi, Romantik
Yönetmen : Joseph Ruben
Senaryo : Jeff Stockwell
Oyuncular : Affif Ben Badra, Ben Kingsley, Haluk Bilginer, Hera Hilmar, Josh Hartnett, Michiel Huisman, Selçuk Yöntem
Orijinal İsim : The Ottoman Lieutenant

Toplam 26 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...1020...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
KAPAT

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler