İzlenme : 132 views - Yorum : 0

The Reckoning; Kocası vahşice öldürülen bir kadın eşinin intikamı peşinde koşuyor ve katilini avlamak ve hesaplaşmak için her şeyi geride bırakıyor…

Tür : Western
Gösterim Tarihi : 01 Ağustos 2018
IMDB Puanı : 4.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Justin Lee
Senaryo : Justin Lee
Oyuncular : June Dietrich, Kevin Makely, Lance Henriksen, Meg Foster, Todd A. Robinson
Orijinal İsim : Bir Hesaplaşma

Brian Barnes, çölde yaralı bir halde, hafızası kayıp, etrafında neden 8 ceset olduğuna dair en ufak bir fikri olmadan, 4 milyon nakit para dolu bir kamyonet ve yanında da bir kamyonet dolusu kokain olmasıyla uyanır. Brian’ın peşinde sadece azılı çaresizce parasını isteyen uyuşturucu baronu Danny Perez değil, Narkotik Ajanı Rooker ve yeni bulunan serveti ele geçirmek için hiçbir şekilde durmayacak yozlaşmış Şerif Olson vardır. Onlardan kaçarken, Brian olanları hatırladıkça, gerçek kimliği hakkında daha az şey öğrenmek istemektedir.

Gösterim tarihi: 11 Eylül 2015
hdfilmseli.com puanı: 5.6/10
IMDB puanı: 4.5/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Danny Trejo, Dolph Lundgren, Johnny Messner
Tür: Aksiyon, Gerilim, Western
Senaryo: Sean Ryan
Yönetmen: Timothy Woodward Jr.
Orijinal İsim: 4Got10

Dizi olarak başlanan sonradan ise uzun metraj filme çevrilen Komedi, Dram, Müzikal, Gizem, Romantik, Western gibi türleri de içinde barındıran ve altı bölümden oluşan bir Western antoloji filmi olan The Ballad of Buster Scruggs’ta Joel ve Ethan Coen, kendilerine özgü benzersiz anlatımlarıyla Vahşi Batı hakkında bir dizi hikâye aktarıyor. Filmin her bir bölümü Batı Amerika hakkında farklı bir öykü anlatıyor.

Tür : Western, Komedi, Müzikal
Gösterim Tarihi : 16 Kasım 2018
IMDB Puanı : 6.9/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.7/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Ethan Coen, Joel Coen
Senaryo : Ethan Coen, Joel Coen
Oyuncular : Brendan Gleeson, James Franco, Liam Neeson, Tim Blake Nelson, Tom Waits, Zoe Kazan
Orijinal İsim : All Gold Canyon

İzlenme : 191 views - Yorum : 0

Kid West, babası eski bir polis şefi olan ve hayatını görev başında kaybettikten sonra sadece annesi ile yalnız kalan maceraperest bir çocuktur. Babasının ölümünden sonra tüm yük annesinin üzerine binmiştir ve annesi sürekli iş değiştirdiği için de başka şehirlere taşınmak ve hayata yeniden başlamak Kid West için artık sıradan ama üzücü bir hal almaya başlamıştır. Bu sefer de yeni bir şehir ve yeni bir kasabaya taşınırlar ancak bu defa olaylar çok farklı gelişecektir. Çünkü bu kasabanın kendine has bir efsanesi vardır ve bu efsane ile ilgili bir kanıtta henüz ortaya çıkmıştır. Artık hayat Kid West için bu efsanenin ardında yatan gerçekleri bulmak ve ortaya çıkartmaktır. Fakat bunu yaparken de bir yandan da ona karşı olan mahalle çetesi ile mücadele etmek zorundadır!

Tür : Macera, Aile, Western
Gösterim Tarihi : 02 Ağustos 2017
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.4/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Jesse Mast
Senaryo : Jesse Mast, Nick Bain
Oyuncular : Ajuawak Kapashesit, Ashley Rose Montondo, Atquetzali Quiroz, Bruce Bohne, Larry Yazzie, Mary Bair, Stacey Thunder
Orijinal İsim : Kid West

İzlenme : 236 views - Yorum : 0

Gönülsüzce işinden ayrılıp emekli olan Şerif Rockwell komşu kasabanın şerifliğini yapan arkadaşının gizemli bir şekilde vurulmasının ardından kolları sıvamak zorunda kalır. Vurulan şerifin karısı Jordan, eski Şerif Rockwell’den soruşturmayı yapmasını ister. Yolsuzluk olduğu anlaşılan kasabada Alden Rockwell soruşturmayı üzerine alamazsa kasaba düzenbazların eline geçecektir.

Tür : Aksiyon, Dram, Western
Gösterim Tarihi : 01 Haziran 2017
IMDB Puanı : 5.2/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.7/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Shea Sizemore
Senaryo : Jason White, Jon Nappa, Shea Sizemore
Oyuncular : Abbi Butler, Grant Goodeve, Jeff Fahey, Mark Ashworth, Patricia Richardson, Tom Wopat, Tyler Klee, Wil Gonzalez
Orijinal İsim : Kasaba Sınırı


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler