*/ ?>

Filmde kötü şöhretli kanun kaçağı Taylon Flynn’in hikayesi anlatılıyor. Yaşlanmış, hasta ve geçmişiyle uzlaşamayan Flynn, bu dünyadan görkemli bir şekilde göçmekte kararlıdır.Flynn’in planları, ayrı yaşadığı kızının sefil bir hayata zorlandığını öğrenmesiyle değişir. Kızını kurtarmak için içindeki şeytanı ortaya çıkaran Flynn, kurtuluşun zorlu bir yol olduğunun farkındadır.

Tür : Western
Gösterim Tarihi : 16 Mart 2018
IMDB Puanı : 4.9/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Mark Landre Gould
Senaryo : Gregory M. Tucker
Oyuncular : Danny Trejo, Jamie McShane, Lance Henriksen, Lulu Wilson, Meg Steedle, Tom Berenger
Orijinal İsim : Gone Are the Days

İzlenme : 278 views - Yorum : 0

Savaş ve şiddetin etkisiyle karakteri sertleşmiş olan ABD süvari subayı Blocker’a, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesinin Montana’daki kabile topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilir. Blocker hayatı boyunca içinde yaşadığı şiddet dolu hayattan yorgun düşmüş olsa da bu görev onun için oldukça zor olacaktır; zira eşlik ettiği şef yıllar boyunca en büyük düşmanlarından biri olmuş ve birçok arkadaşının hayatını ellerinden almıştır. Ancak kayıplar konusunda şef de en az Blocker kadar payına düşeni almıştır. Tehlikeli topraklardan yola çıkarak, çoğunlukla düşman kabileler, küçük asker grupları ve Cheyenne kabilesinin yaşadığı vahşi ancak etkileyici batıya doğru ilerleyen kafile bu yolda birçok zorlukla karşılaşacaktır. Zorluklar arttıkça, Blocker emirlerini yerine getirirken kendi bağnazlığıyla yüzleşmeye mecbur kalırken, bu yolculuğa bir de ailesinin bir baskında katledildiğine tanıklık eden cesur bir dul kadın da dahil olur…

Tür : Macera, Dram, Western, Gerilim
Gösterim Tarihi : 13 Nisan 2018 (Türkiye)
IMDB Puanı : 7.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.5/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Scott Cooper
Senaryo : Donald Stewart, Scott Cooper
Oyuncular : Adam Beach, Ava Cooper, Ben Foster, Christian Bale, Q’orianka Kilcher, Rosamund Pike, Scott Shepherd, Wes Studi
Orijinal İsim : Hostiles

İzlenme : 560 views - Yorum : 0

Kışın ağır şartlarında babalarını aramak için yola çıkan iki kardeşin maceraları…
Kaderinden kaçamazsın!İki kardeş olan Samuel ile Wyatt, dondurucu kışların hüküm sürdüğü bir bölgede ödül avcılığı yapmaktadır. Amaçları evlerini geçindirmek olan kardeşler, bu defa babalarını aramak için yollara düşerler. Fakat yol boyunca yaşadıklarından sonra kaderleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır.

Tür : Macera, Dram, Western
Gösterim Tarihi : 6 Ekim 2015
IMDB Puanı : 5.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.5/10
Yapım : 2015
Yönetmen : Anthony O’Brien
Senaryo : Anthony O’Brien, Colin Ossiander, Steve Allrich
Oyuncular : Attila C. Arpa, David Bailie, Elisa Lasowski, James Ransone, Mark Caven, William Gaunt
Orijinal İsim : The Timber

Valley of Bones Film izle 2017 , Anna adındaki bir kadın izinsiz kazı yaptığı için hapse atılmıştır. Paleontologluk yapan Anna, oğlunu tek başına büyütmeye çalışırken uyuşturucu bağımlısı McCoy ile tanışır. Onunla bağ kuran Anna, onun suçları yüzünden sıkıntılı günler çekmeye başlar. Aradan geçen yıllar sonrasında T-Rex adındaki bir dinazorunun dişinin ipucuyla yolları kesişen Anna, o andan sonra McCoy’un bilgileriyle onun peşine takılacaktır. Bir dinazor dişini bulmak için hayatını çok zor bir sürece sokan Anna, bir yandan McCoy’un uyuşturucu kartelleriyle başının belaya girişinden dolayı sıkıntılı anlar yaşayacaktır. Ona güvenip bir iş yapmak isterken hayatı gerilim dolu anların içine girecektir..

Tür : Suç, Gerilim, Western
Gösterim Tarihi : 01 Eylül 2017
IMDB Puanı : 4.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 5.5/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Dan Glaser
Senaryo : Dan Glaser, Richard M. Lewis, Steven Molony
Oyuncular : Alexandra Billings, Autumn Reeser, Bill Smitrovich, Mark Margolis, Rhys Coiro, Steven Molony
Orijinal İsim : Kemik Vadisi

The Ballad of Lefty Brown Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Kovboy Lefty Brown (Bill Pullman), uzun süredir ortağı olan ve yeni seçilen Senatör Edward Johnson (Peter Fonda)’nın öldürülmesine tanık olduktan sonra katilleri bulmak ve arkadaşının korkunç ölümünün intikamını almak ister. Lefty, büyük ve ıssız Montana ovalarında kanun kaçaklarını takip etmek ve adalete teslim etmek için genç bir silahşör Yeremiah (Diego Josef) ve alkolik olan eski ABD komutanını (Tommy Flanagan) işe alır.

Tür : Western
Gösterim Tarihi : 01 Aralık 2017
IMDB Puanı : 6.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Jared Moshe
Senaryo : Jared Moshe
Oyuncular : Bill Pullman, Emily Jones, Jim Caviezel, Joseph Lee Anderson, Michael Spears, Peter Fonda, Tommy Flanagan
Orijinal İsim : Lefy Brown’un Türküsü

Toplam 13 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik filmler