“İmparatorun Yolculuğu”, penguenlerin Antartika’nın güçlüklerle dolu buz tabakaları üzerinde yüzlerce millik yolculukları sırasındaki hayatta kalma mücadelesini perdeye yansıtan bir belgesel dram. Yaşamı sürdürmenin neredeyse imkansız olduğu bu bölgede, hayatın mucizesini anlatmak için kullanılan manzaraların güzelliğine penguenlerin olağanüstü mücadelesi eklenince, ortaya son derece estetik ve zihinlerde yer edici bir belgesel çıkmış.

Tür : Belgesel, Aile
Gösterim Tarihi : 01 Nisan 2005
IMDB Puanı : 7.6/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.7/10
Yapım : 2005
Yönetmen : Luc Jacquet
Senaryo : Jordan Roberts, Luc Jacquet, Michel Fessler
Oyuncular : Charles Berling, Morgan Freeman, Romane Bohringer
Orijinal İsim : March of the Penguins 1

İzlenme : 206 views - Yorum : 0

Bir terör ekibi New Orleans eyaletinin batak bölgelerinde seyahate koyulurlar. O belgelerde bir şehir efsanesi olan Victor Crowley‘nin öyküsünün haberini alırlar. Öyküye göre şanssız evlat babası tarafından baltayla talihsiz bir şekilde öldürülmüştür. Tekneleri bu lanet dolu bölgede batmakta olan turistler korku dolu bir maceraya doğru resmen ilerlemektedirler. Dehşet içindeki bataklıktan rehafa kavuşmak için çaba sarf eden turistler için efsane artık gerçektir.

Tür : Komedi, Korku, Aksiyon
Gösterim Tarihi : 27 Nisan 2006
IMDB Puanı : 5.7/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2006
Yönetmen : Adam Green
Senaryo : Adam Green
Oyuncular : Amara Zaragoza, Deon Richmond, Joel David Moore, Joel Murray, Joshua Leonard, Kane Hodder, Mercedes McNab, Parry Shen, Patrika Darbo, Richard Riehle, Robert Englund, Tony Todd Orijinal İsim : Hatchet 1

İzlenme : 252 views - Yorum : 0

Predator 2, bir devam filmi… Danny Glover’u, uyuşturucu kullanımına karşı amansız bir mücadele sürdüren Teğmen Harrigan rolünde izleyeceğiz “Predator” Av’ın bu 2. versiyonunda… İlkinde, Avusturya’nın Hollywood’a ihracı dev oyuncu Schwarzenegger’in katkı koyduğu ve çok başarılı bulunan Predator’un bu ikincisinde, çukulata renkli oyuncu Danny Glover, farklı bir tat katıyor filme… Uuyuşturucuya karşı savaş yürüten bir polis olan Harrigan, birdenbire uyuşturucu lordlarının teker teker öldürülmeye başlanması üzerine olayı derinlemesine araştırmaya başlar. Bu tüyler ürpertici cinayetler zincirine yönelik üstlerinden alacağı uyarı, Teğmeni yavaşlatmaz. Üstleri ona bu olaydan uzak durmasını söylese de Harrigan işin arkasında bir bit yeniği olduğunu sezer ve üzerine gider. İçgüdüleri doğru çıkar ve cinayetlerin arkasında, kurbanlarını hunharca avlayarak kafataslarını ganimet olarak saklayan uzaylı avcı Predator olduğunu anlar. Harrigan, istediğinde görünmez olabilen vahşi yaratığı kendi şartları içerisinde durdurabilecek mi yoksa o da avın bir parçası mı olacak? Film giderek kaçınılmaz karşılaşmaya doğru ilerler.

Tür : Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Gösterim Tarihi : 01 Temmuz 1991
IMDB Puanı : 6.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 1990
Yönetmen : Stephen Hopkins
Senaryo : Jim Thomas, John Thomas
Oyuncular : Adam Baldwin, Bill Paxton, Calvin Lockhart, Danny Glover, Gary Busey, Henry Kingi, Kent McCord, Kevin Peter Hall, Lilyan Chauvin, Maria Conchita Alonso, Morton Downey Jr., Robert Davi, Rubén Blades, Teri Weigel
Orijinal İsim : Predator 2

İzlenme : 205 views - Yorum : 0

Dutch (Arnold Schwarzenegger) ve komandoları CIA tarafından bir Güney Amerika cangılında esir tutulan havacıyı bulup getirmekle görevlendirilirler. Görev başarılı olur ama dönüş yolunda tuhaf bir av partisinin kurbanı olurlar.
Uzaylı ve yenilmez bir varlık, kendine has ritüeller dahilinde, değişik dünyalardaki akıllı yaşam formlarını avlamaktadır. Bu kez kurban Dutch ve komando arkadaşları olacaktır.
Schwarzenegger’ın en sevilen filmlerinden biri olan ‘Predator’ ayrıca kısa sürede kült olarak bilim kurgu hayranlarının da çılgınca peşinden koştukları bir olay olmayı başarmıştır. Daha sonra çevrilen ikincisi ve onu takip eden Alien Predatorlara Karşı serileri ve benzeri temalar çizgi romanlara kadar sıçramış ve sayısız öyküye kaynak teşkil etmiştir.

Tür : Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Gösterim Tarihi : 01 Aralık 1988
IMDB Puanı : 7.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.0/10
Yapım : 1987
Yönetmen : John McTiernan
Senaryo : Jim Thomas, John Thomas
Oyuncular : Arnold Schwarzenegger, Bill Duke, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Jesse Ventura, Kevin Peter Hall, R.G. Armstrong, Richard Chaves, Shane Black, Sonny Landham
Orijinal İsim : Predator 1

İzlenme : 296 views - Yorum : 0

Her zaman macera peşinde koşan Eyalet polisi, karayollarını cehenneme çevirir, motorsikletlilerin sürekli dikiz aynasını kontrol etmelerine neden olur.
Eyalet yönetimi tarafından kapatılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve yerel polislerle de pek anlaşamayan Süper Polisler, yok olmak üzereyken kendilerini süper bir komik macerada bulurlar. Herşey bir cesedin bulunması ve olası bir uyuşturucu bağlantısının ortaya çıkmasıyla daha da karışır. Süper Polisler suçu önlemek ve kendi işlerini kaybetmemek için yerel polisle yarışmaya başlarlar.

Tür : Komedi, Suç, Gizem
Gösterim Tarihi : 19 Ocak 2001
IMDB Puanı : 7.1/10
hdfilmseli.com Puanı: 7.4/10
Yapım : 2001
Yönetmen : Jay Chandrasekhar
Senaryo : Jay Chandrasekhar, Kevin Heffernan, Steve Lemme
Oyuncular : André Vippolis, Brian Cox, Charlie Finn, Daniel von Bargen, Erik Stolhanske, Geoffrey Arend, Jay Chandrasekhar, Jim Gaffigan, Joey Kern, Kevin Heffernan, Maria Tornberg, Paul Soter, Steve Lemme
Orijinal İsim : Broken Lizard’s Super Troopers 1


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret