*/ ?>
KAPAT

İzlenme : 797 views - Yorum : 0

Balistik Film izle Türkçe Dublaj 2002 , Uluslar arası casusluk, ülkelerin güvenlikleri ve haber almaları için can alıcı rol oynamaktadır. En iyi ajanların gerçek kimlikleri bilinmese de bu savaşın en önemli anahtarlarıdır. Araştırmalar, mikroskobik boyutta bir suikast cihazı üretildiğini ortaya koyar. Küçük cihaz, kurbana enjekte edilmekte, komut gelene kadar vücutta beklemekte ve düğmeye basıldığında taşıyıcısını iz bırakmadan öldürebilmektedir. Doğal olarak bu cihazı ele geçirmek, bütün büyük güçlerin amacı haline gelmiştir. Sadece iki ajan, bu mücadeleyi başarabilecek kadar yeteneklidir. Sever olarak bilinen dişi ölüm silahı ve ona karşı eski FBI ajanı Jeremiah Ecks . Birbirlerine karşı ölümüne bir rekabete girişen ajanlar, hedefe yaklaştıkça aslında yem olduklarını fark ederler ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini anlarlar. Kaos olarak da bilinen Tayland’lı yönetmen Wych Kaosayananda tarafından çekilen film, yönetmenin Hollywood’daki ilk filmi. Ülkesinde çektiği Fah adlı film, ülkenin en yüksek bütçeli filmi olarak gösterime girdikten sonra büyük başarı yakalamış ve yönetmene Hollywood kapılarını açmıştı.

IMDB puanı: 3.6/10
Yapım: 2002
Oyuncular: Antonio Banderas, Lucy Liu, Talisa Soto
Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Wych Kaosayananda

Talihsiz Serüvenler Dizisi Film izle Türkçe Dublaj 2005 , Birbirinden zeki ve özel yetenekleri olan üç yetim kardeşin mirasına konmak isteyen Kont Olaf amacına ulaşmak için çılgın planlar kurmaktadır fakat işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Gösterim tarihi: 28 Ocak 2005
hdfilmseli.com puanı: 7.4/10
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2004
Oyuncular: Jim Carrey, Jude Law, Meryl Streep
Tür: Macera, Komedi, Aile
Senaryo: Robert Gordon
Yönetmen: Brad Silberling
Orijinal İsim: Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

İzlenme : 381 views - Yorum : 0

İskelet Anahtar film izle

İskelet Anahtar / The Skeleton Key Film izle Türkçe Dublaj 2005 , Caroline(Kate Hudson) New Orleans ‘ın dışındaki köhne bir malikanede yaşayan yaşlı bir kadının(Gena Rowlands) hasta kocasına bakıcılık yapan genç bir hemşiredir.Boş zamanların birinde Caroline bir gün tüm kapıları kilitli olan bu malikanenin tavan arasında ölümcül ve korkunç bir sırla karşılaşır.Aslında her şey o zaman başlayacaktır.

Vizyon Tarihi: 26 Ağustos 2005 (Türkiye)
Imdb Puanı: 6.5/10
hdfilmseli.com puanı : 6.9/10
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Süre: 104 dakika
Oyuncular : Kate Hudson, Peter Sarsgaard, Joy Bryant
Yapımcı : Ehren Kruger
Yönetmen : Iain Softley

İzlenme : 907 views - Yorum : 0

Zaman Ötesi Film izle 2004

Zaman Ötesi Film izle Türkçe Dublaj 2004,Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan “Timeline”, Fransa’da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor.Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok kısa zamanları olan öğrenciler profesörü kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar fakat; 21.yy tekrar geri dönebilecekler mi?

Gösterim tarihi: 09 Ocak 2004
hdfilmseli.com puanı: 6.0/10
IMDB puanı: 5.6/10
Yapım: 2003
Oyuncular: Billy Connolly, Gerard Butler, Paul Walker
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Yönetmen: Richard Donner
Orijinal İsim: Timeline

İzlenme : 656 views - Yorum : 0

Üçkağıtçılar film izle 2003

Üçkağıtçılar Film izle Türkçe Dublaj 2003 , Roy ve Frank ortaktır. Dolandırıcılık yaparak büyük paralar kazanmayı düşünen Roy ve Frank, son yıllarda promosyonlu su filtre sistemleriyle ilgili bir iş yapmakta ve insanları çeşitli promosyon vaatleriyle kandırmaktadırlar. Satışlar bu promosyon vaatleri yüzünden oldukça yüklü olmaya başlamıştır. Bu arada Roy’un özel hayatı düşündüğü gibi iyi gitmemektedir. Varlığından bile habersiz olduğu on dört yaşındaki kızı, bir gün Roy’un karşısına çıkacaktır.

Gösterim tarihi: 28 Kasım 2003
hdfilmseli.com puanı: 7.0/10
IMDB puanı: 7.3/10
Yapım: 2003
Oyuncular: Alison Lohman, Nicolas Cage, Sam Rockwell
Tür: Komedi, Suç, Dram, Gerilim
Senaryo: Eric Garcia
Yönetmen: Ridley Scott
Orijinal İsim: Matchstick Men

Toplam 22 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...1020...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler