*/ ?>

İzlenme : 463 views - Yorum : 0

Buzda Deprem Film izle Türkçe Dublaj 2010 , Alaska toprakları üzerinde çalışan bilim adamları korkunç bir gerçeğin farkına varır. Ve bu korkunç gerçek olan deprem, tüm insanları ciddi anlamda tehdit etmeye başlar.Bunun üzerine bölgeye gelen bir grup araştırmacı ise sese karşı bile duyarlı olan fayları araştırmak ve gereken önlemleri almak için hayati bir yarışın içine girerler.

Gösterim tarihi: 11 Aralık 2010
hdfilmseli.com puanı: 5.4/10
IMDB puanı: 4.2/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Brendan Fehr, Holly Elissa, Jodelle Ferland
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo: David Ray
Yönetmen: Paul Ziller
Orijinal İsim: Ice Quake

İzlenme : 210 views - Yorum : 0

Kafes film izle 2010

Kafes Film izle Türkçe Dublaj 2010 , Danny (Tony Schiena) çok başarılı bir polis dedektifidir. Bir çok azılı suçluyu yakalayıp adalete teslim etmiştir. Bir çete yakalama operasyonunda komploya uğrar ve evinde uyuşturucu bulundurmaktan yakalanır ve hapse atılır. Gönderildiği hapishanede, Anton Vargas (Vinnie Jones) adeta kral gibi hüküm sürmektedir ve Danny’i hapishaneler arası mahkum dövüşlerine sokmak ve onun öldürülmesini sağlamaktır. Bahisler çok para getirmektedir. Danny kendini temize çıkarmak için bölge savcısı Gwen (Sarah Ann Schultz) ile yakınlık kurar. Ancak bu kirli oyunu bozmak ve suçsuz olduğunu ispatlamak için dövüşlere katılmak zorundadır. Ama önce hapishane kurallarına göre dövüşmesini öğrenmek zorundadır. Bunun içinde ona, hapishanede ki tek dostu Irving (Dave Fennoy) yardım edecektir.

Gösterim tarihi: 09 Kasım 2010
IMDB puanı: 4.2/10
hdfilmseli.com puanı : 4.8/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Rashad Evans, Tony Schiena, Vinnie Jones
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Yönetmen: Daniel Zirilli
Orijinal İsim: Locked Down

İzlenme : 176 views - Yorum : 0

Uykucu film izle 2010

Diğer dedektiflik hikayelerinden oldukça farklı olan bu seri izleyiciyi eşit derece heyecanlandırıyor, korkutuyor ve eğlendiriyor. Genç kadınların saldırılara uğradığı bir davayı soruştururken Thorne kendini geçmişinin kabuslarını tekrar yaşarken ve bu gizemli seri katili yakalayabilmek için zamanla yarışırken buluyor.

Gösterim tarihi: 10 Ekim 2010
hdfilmseli.com puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 6.8/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Brana Bajic, Lorraine Ashbourne, Trinity Barden
Tür: Suç, Dram, Gizem
Senaryo: Dudi Appleton
Yönetmen: Stephen Hopkins
Orijinal İsim: Thorne: Sleepyhead

İzlenme : 253 views - Yorum : 0

Bataklık Canavarı film izle

Bataklık Canavarı Film izle Türkçe Dublaj 2010 , Laura LeCrois, ortadan kaybolan babasını bulmak için Lousiana bataklıklarına dönmek zorunda kalır. Ancak, Laura, genetik yapısıyla oynanmış Aligaotr X adında bir timsahın saldırısına uğrayacak, ölüm kalım savaşı verecektir

Gösterim tarihi: 18 Ağustos 2010
hdfilmseli.com puanı: 3.8/10
IMDB puanı: 2.6/10
Yapım: 2011
Oyuncular: Elena Lyons, Lochlyn Munro, Mark Sheppard
Tür: Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo: George Michael Kostuch
Yönetmen: Amir Valinia
Orijinal İsim: Alligator X

İzlenme : 692 views - Yorum : 0

Jakuzi Ekspres film izle

Jakuzi Ekspres Film izle Türkçe Dublaj 2010 , Adam, Lou, Nick ve Jacob, hayatlarından katiyen memnun olmayan dört çocukluk arkadaşıdır. Adam eşi tarafından terkedilmiştir. Lou sürekli eğlence ve parti peşindedir ve sıkılmıştır. Nick eşi tarafından tamamen kontrol edilmektedir. Jacob ise bilgisayar oyunu bağımlısıdır ve bodrum katını terk etmeyi reddetmektedir. Bir akşam beraber içmeye çıkarlar ve en sonunda bir kayak merkezinin jakuzisinde sızarlar… Uyandıklarında ise bir sorun vardır : Bir şekilde 1986’ya geri gitmişlerdir! Bu dört kafadar için bulunmaz bir şanstır – geçmişlerini değiştirerek geleceklerini de değiştirme şansını da yakalamışlardır: Tabii yanlışlıkla kendilerini yok etmezlerse!

Gösterim tarihi: 26 Mart 2010
hdfilmseli.com puanı: 6.2/10
IMDB puanı: 6.5/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Craig Robinson, John Cusack, Rob Corddry
Tür: Komedi, Bilim Kurgu
Senaryo: Josh Heald
Yönetmen: Steve Pink
Orijinal İsim: Hot Tub Time Machine

Toplam 12 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler