Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik, Gerilim
Gösterim Tarihi : 26 Mayıs 2017
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.2/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Espen Sandberg, Joachim Rønning
Senaryo : Jeff Nathanson, Ted Elliott, Terry Rossio
Oyuncular : Brenton Thwaites, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Johnny Depp, Kaya Scodelario, Kevin Mcnally
Orijinal İsim : Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales – P.O.T.C. 5

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Film izle Türkçe Altyazılı 2017 , Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik, Gerilim
Gösterim Tarihi : 26 Mayıs 2017
IMDB Puanı : 7.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 8.2/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Espen Sandberg, Joachim Rønning
Senaryo : Jeff Nathanson, Ted Elliott, Terry Rossio
Oyuncular : Brenton Thwaites, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Johnny Depp, Kaya Scodelario, Kevin Mcnally
Orijinal İsim : Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales – P.O.T.C. 5

pirates-of-the-caribbean-the-curse-of-the-black-pearl-poster1

Karayip Korsanları Siyah İncinin Laneti Film Türkçe Dublaj izle HD 2003 , Kaptan Jack Sparrow sevimli bir korsan olmakla beraber dolandırıcılık yönünde olan biridir. Kaptan Barbossa günün birinde sparrow un gemisini çalınca hayatı alt üst olur. Kaptan Barbossa bunla yetinmeyip bir şehre saldırır ve başkanın güzel kızınıda kaçırarak suçunu dahada katlar. Sparrow bunun altında kalır mı.

IMDB Puanı:8.9
hdfilmseli.com Puanı: 9.5/10
Yönetmen :Gore Verbinski
Karayip Korsanları 1
Oyuncular: Johnny Depp , Orlando Bloom , Keira Knightley , Geoffrey Rush , Zoe Saldana
Tür:Aksiyon , Fantastik , Johnny Depp Filmleri, Macera
Vizyon Tarihi:2003

karayip-korsanlari-dunyanin-sonu

Karayip Korsanları Dünyanın Sonu Film İzle – HD Türkçe Dublaj , Bütün dünya ülkelerinde hasılat rekorlarını aşan, senenin en fazla izleyici toplayan filmi rekorunu kıran “Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest”in (Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı) kaldığı bıraktığı yerden devam eden bu filmin konusu şöyle başlıyor: Kaptan Jack Sparrow’u, Davy Jones’un sandığındaki kalbi almak için akıllara zarar tuzaktan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturmaya karar veren Will Turner ile Elizabeth Swann, çaresizlik içinde Kaptan Barbossa ile ittifak anlaşma yaparlar. Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin kontrolünü elinde tutan Davy Jones’un korkunç ürkütücü görünümlü hayalet gemisi siyah inci The Flying Dutchman, dünyanın bütün denizlerini kasıp kavurmaktadır ve hükmetmektedir.Korsanların İhanet, vefasızlık ve dönekliğin kol gezdiği vahşi denizlerde yelken açan korsanlarımızın yolu egzotik Singapur’a düşer. Burada sevimli, kurnaz ve okadarda acımasız olan Çinli korsan Sao Feng ile karşılaşırlar. Dünyanın sonu olarak tanımlanan uzakdoğu okyanuslarındaki bu vazgeçilmez savaşta terazinin dengeleri belli olur. Korsanların her biri sadece kendi hayatı ve kaderi için taraf olmakla kalmayacak; aynı zamanda özgürlük sevdalısı korsan yaşam tarzının geleceğini kurtarma mücadelesi verecektir.Bu mücadelede kahramanlarımızın başlarına ne tür olaylar gelecek? Karayip Korsanları Filminin Serisini hdfilmseli.com sitemizde bulabilirsiniz.iyi seyirler

Yapım Yılı : 2007
IMDB Puanı : 7.1
hdfilmseli.com Puanı : 8.5/10
Karayip Korsanları 3
Tür : Macera,Fantastik,Gizem

karayip-korsanlari-2-olu-adamin-sandigi

Düzenbaz ve üçkağıtçı muhteşem korsan kaptan Jack Sparrow’un, siyah inci hayalet gemi Uçan Hollandalı’€˜nın efsanevi büyük korsan Davy Jones’a can borcu vardır. Sparrow, bu borcunu ödemediği takdirde sonsuza kadar onun kölesi olarak yaşayacaktır jack sparrowun niyeti ödemeye gönlü yoktur. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise Ölü Adamın Sandığı’nı ele geçirmek ve böylelikle de Davy Jones’u kontrol edebilmektirÖlü adamın sandığında ise davy jones’in kalbi bulunmaktadır ve sandığı ele geçiren onu rahatlıkla yönetir.Bu durumdan kesinlikle jack faydalanmak zorundadır.Keyifle izleyeceğiniz ve farklı bir Dünyanın kapılarını açan Karayip Korsanlarını seri olarak hdfilmseli.com sitemizde bulabilirsiniz.iyi seyirler

IMDB Puanı : 9.2/10
Tür : fantastik,macera,gizem
Karayip Korsanları 2
hdfilmseli.com Puanı : 9.4/10
Yapım Yılı : 2006


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret