İzlenme : 560 views - Yorum : 0

Lise yıllarının sonu ayrı bir heyecan içerir. Anaokulundan başlayan temel eğitim bölümü artık geride kalır ve hayata yön vermeyi sağlayacak olan asıl kapı şimdi açılır. Bu ikisi arasındaki zaman da tamamen öğrencinindir. Sınav stresini artık arkalarında bırakan öğrenciler, üniversiteye başlamadan önceki yaz tatilinin tadını doyasıya çıkarabilir. Şikago’da yaşayan bir grup genç de, hayatlarının bu dönüm noktasındaki yaz tatillerinde gönüllerince eğlenmeyi planlar. Üniversiteye gitmeden önceki son yazlarında arkadaşlık, aşk ve aile ilişkilerinde bir yolculuğa çıkan gençler, bir yandan da yetişkin olmanın beraberinde getirdiği sorunlarla başa çıkmaya çalışır.

Tür : Komedi, Romantik, Gençlik
Gösterim Tarihi : 03 Mart 2019
IMDB Puanı : 6.0/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2019
Yönetmen : William Bindley
Senaryo : April Prosser, Scott Bindley, William Bindley
Oyuncular : Jacob Latimore, Jacob McCarthy, K.J. Apa, Maia Mitchell, Mario Revolori, Norman Johnson Jr., Sosie Bacon
Orijinal İsim : The Last Summer

İzlenme : 545 views - Yorum : 0

Babasının iflas etmesinin ardından genç dansçı Amalie’nin refah içindeki hayatı maziye karışır. Ama tanıştığı hip hop dansçısı Mikael onun hayatına yeni bir ritim katar.

Tür : Dram, Romantik, Gençlik
Gösterim Tarihi : 02 Eylül 2018
IMDB Puanı : 6.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.5/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Katarina Launing
Senaryo : Maja Lunde
Oyuncular : Achmed Akkabi, Lisa Teige, Stig R. Amdam, Vebjørn Enger
Orijinal İsim : Savaş

İzlenme : 1.552 views - Yorum : 0

Dude Film izle Türkçe Dublaj 2018 , Bu yetişkinliğe geçiş komedisinde, dört sıkı kız arkadaş lisenin son iki haftasında kaybedilenler ve hayatlarındaki önemli değişimler üzerine tartışıyor.

Tür : Komedi, Dram, Gençlik
Gösterim Tarihi : 20 Nisan 2018
IMDB Puanı : 5.8/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.4/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Olivia Milch
Senaryo : Kendall McKinnon, Olivia Milch
Oyuncular : Alex Wolff, Alexandra Shipp, Awkwafina, Claudia Doumit, Colton Dunn, Kathryn Prescott, Lucy Hale
Orijinal İsim : Dude

İzlenme : 1.608 views - Yorum : 0

Ben Ölmeden Önce Film izle Türkçe Dublaj 2017 , Geçirdiği bir trafik kazası sonrasında sürekli aynı günü yaşamak zorunda kalan ve bu süreçte hayatındaki pek çok gizemle yüzleşen Samantha’nın hikayesi..
Her şeyi değiştirmek için bir günün olsaydı? Samantha Kingston her şeye sahipti; mükemmel arkadaşlar, mükemmel bir erkek arkadaş ve mükemmel gözüken bir gelecek ancak her şey bir anda değişiverdi. Bir gecenin ardından Sam olmayan bir geleceğe uyanır. Artık aynı günü sürekli yaşamaya başlamıştır. Bu tekrar içerisinde hayatının mükemmelliğini sorgulamaya başlar. Raydan çıkmış hayatının gizemini çözmeye başlamasıyla birlikte etrafındaki insanların sırlarını açığa çıkarmaya başlar. Sam bu süreç içerisinde bir günün ne kadar değerli olduğunun farkına varır. Etkilenen sadece onun hayatı değildir, etrafındaki insanların hayatı da en az onunki kadar etkilenmektedir.
2010 yılında Lauren Oliver tarafından yazılan daha çok gençler için yazılan ama yetişkinlerin de ilgisiz kalamayacağı Before I Fall / Ben Ölmeden Önce’de aynı gün içinde mahsur kalan Sam’in kaldırması gereken bir sır perdesinin içine sıkışmasına tanıklık oluyoruz.Film 2014 yapımı Edge of Tomorrow gibi aynı günü tekrar tekrar yaşatıp neden orada sıkışıp kaldığını kahramanının kafasına vura vura anlatmayı seçiyor.

Tür : Dram, Gizem, Gençlik
Gösterim Tarihi : 17 Mart 2017
IMDB Puanı : 6.4/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2017
Yönetmen : Ry Russo-Young
Senaryo : Lauren Oliver, Maria Maggenti
Oyuncular : Cynthy Wu, Elena Kampouris, Halston Sage, Kian Lawley, Logan Miller, Zoey Deutch
Orijinal İsim : Before I Fall – Si no despierto

İzlenme : 1.203 views - Yorum : 0

Dolaptaki Canavar Film izle Türkçe Altyazılı 2015 , Bizlere genç bir eş cinsel erkeğin hayal dünyasını anlatıyor. Çocuk yaşta anne ve babasının ayrılmasıyla içine kapanan Oscar, kendisini fantastik kıyafetler ve maketler tasarlamaya verir. Yıllar sonra, sinema okuma hayaliyle üniversiteye girmeye hazırlanırken, en yakın arkadaşı ve tek sırdaşı çocukluğundan beri yanında olan hemstırı Buffy´dir. Bir gün işte tanıştığı Wilder dengeleri değiştirir; Oscar ilk kez âşık olur. Stilize bir görselliğe ve dinamik bir soundtrack´e sahip olan bu gençlik filmi, umut vaat eden bir yönetmeni müjdeliyor. Hamster Buffy´yi ünlü oyuncu Isabella Rossellini seslendiriyor.

Tür : Dram, Gizem, Gençlik
Gösterim Tarihi : 13 Eylül 2015
IMDB Puanı : 7.0
Yapım : 2015
Yönetmen : Stephen Dunn
Senaryo : Stephen Dunn
Oyuncular : Aaron Abrams, Isabella Rossellini, Jack Fulton, Joanne Kelly
Orijinal İsim : Closet Monster


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret