Reklamı Kapat

Tüm Sırların Sahibi Kız Film izle Türkçe Altyazılı 2016 , Yakın bir gelecekte insanlık aleminin büyük kısmı “Ophiocordyceps unilateralis” adıyla tanımlanan bir çeşit zombi mantarından etkilenerek zombilere dönüşmüşlerdir. Bu mantar kan, tükürük ve mantar sporu yoluyla yayılmaktadır ve mantardan etkilenen kişiler, insan gördükleri anda tüm akli kontrollerini kaybederek saldıran “aç” yaratıklara dönüşmüşlerdir. Mantardan etkilenmemiş çok az sayıda insan, Birmingham’da ağır askeri tedbirler altında yaşamlarını sürdürmektedir. Burada hibrit çocuklar üzerinde mantarı tedavi edebilecek bir yöntem üzerinde çalışmalar sürdürülmektedir. Hibrit çocuklar, insan kokusuna çok yakından maruz kalmadıkları müddetçe saldırganlaşmadıkları için tedavi araştırmalarında kullanılmaktadır. Bu çocukların öğretmenlerinden biri olan Helen (Gemma Arterton), Melanie adlı oldukça özel ve farklı bir kız çocuğuyla arasında bir bağ kurar. Yaşadıkları üs açlar tarafından saldırıya uğradığında Melanie, Helen ve projenin başındaki Dr. Caroline Caldwell (Glenn Close), birkaç askerin yardımıyla kaçarlar ve hayatta kalabilmek için tehlikeli bir kaçışa başlarlar.

Gösterim tarihi: 30 Eylül 2016
IMDB puanı: 6.9/10
hdfilmseli.com puanı : 7.2/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Gemma Arterton, Glenn Close, Sennia Nanua
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Yönetmen: Colm McCarthy

İzlenme : 117 views - Yorum : 0

İşkence Odası Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Filmin hikayesinde çocukken kaçırılan ve işkence gören genç bir kadının intikam arayışı onu ve kendisi gibi çocuk istismarına maruz kalmış bir arkadaşını sapkınlığın korkunç ve derin bataklığına sürükler. Martyrs, 2008 yılında Pascal Laugier’ın yönettiği aynı adı taşıyan filmin yeniden yapımıdır. Yeni yapımın baş rollerinde Bailey Noble, Troian Bellisario, Kate Burton, Blake Robbins gibi isimler yer alırken, yönetmenliğini Kevin Goetz ve Michael Goetz üstleniyor.

Gösterim tarihi: 06 Mayıs 2016
hdfilmseli.com puanı: 4.7/10
IMDB puanı: 4.0/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Bailey Noble, Kate Burton, Troian Bellisario
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Senaryo: Mark L. Smith, Pascal Laugier
Yönetmen: Kevin Goetz, Michael Goetz
Orijinal İsim: Martyrs

İzlenme : 183 views - Yorum : 0

Night of the Wild Film izle Türkçe Dublaj 2015 , Büyük bir meteor kendi halinde bir kasabaya düşer ve birdenbire evcil köpekler gizemli bir şekilde vahşileşip saldırganlaşmaya ve sahiplerini öldürmeye başlarlar. Bu saldırılar başladığında, genç Roslyn (Mays) yaşlı sadık köpeği Shep ile ormanda kamp yapmaktadır. Şimdi Roslyn ile ailesi arasında kaosta bir kasaba, kapalı yollar ve kana susamış canavarlar vardır. Kasaba tamamen ele geçirilip, kaçış imkansız olmadan harekete geçmek zorundadırlar.

Gösterim tarihi: 01 Ekim 2015
hdfilmseli.com puanı: 3.4/10
IMDB puanı: 2.9/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Kelly Rutherford, Rob Morrow, Tristin Mays
Tür: Korku
Senaryo: Delondra Williams
Yönetmen: Eric Red
Orijinal İsim: Night of the Wild

İzlenme : 90 views - Yorum : 0

Gölge Altında Film izle Türkçe Dublaj 2016 , 1988 yılında geçekleşen İran – Irak savaşı döneminde geçecek olan Under the Shadow, farklı bir korku filmi deneyimi vadediyor. Evlerinin etrafını cinlerin sandığını düşünen bir anne ve kızın yaşadıklarını konu alacak olan film, korku sevenleri memnun edecek gibi gözüküyor.

Gösterim tarihi: 01 Ekim 2016
hdfilmseli.com puanı: 7.3/10
IMDB puanı: 7.0/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Avin Manshadi, Bobby Naderi, Narges Rashidi
Tür: Korku
Senaryo: Babak Anvari
Yönetmen: Babak Anvari
Orijinal İsim: Under the Shadow

İzlenme : 71 views - Yorum : 0

Canavar Film izle Türkçe Dublaj 2016 , Aralarında sürtüşme olan bir anne ile kızının yolculukları, yolda çarptıkları bir hayvan tarafından kabusa döner. Ne olduğu belli olmayan bir şey onları korkunun uç noktalarına sürükler ve hayatta kalma çabalarının arasında bu anne – kız için birbirlerine karşı gerçek hisleriyle tanışacakları bir mücadele başlar.

Gösterim tarihi: 01 Ekim 2016
hdfilmseli.com puanı: 6.3/10
IMDB puanı: 5.3/10
Yapım: 2016
Oyuncular: Aaron Douglas, Ella Ballentine, Zoe Kazan
Tür: Dram, Korku
Senaryo: Bryan Bertino
Yönetmen: Bryan Bertino
Orijinal İsim: The Monster

Toplam 116 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme siteleri arasında yer alan site sizlere güncel , aile , suç , korku, seri , +18, erotik film , izleme hizmeti sunar.

Erotik film Erotik film izle Erotik filmler