İzlenme : 29 views - Yorum : 0

Film zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulan iki adama odaklanıyor. Columbus tam bir korkaktır—ama korktuğunuz şey zombiler tarafından yenilmekse, korku sizi hayatta tutabilir. Tallahassee makineli tüfek kullanan, zombi avlayan, tek amacı yeryüzündeki son Twinkie kekini yemek olan sert biridir. Zombi karmaşasında hayatta kalmak için kendilerince eşsiz yollar bulan Wichita ve Little Rock’la güçlerini birleştirdiklerinde, neyin daha kötü olduğuna karar vermeleri gerekecektir: birbirlerine muhtaç olmak mı, zombilere teslim olmak mı? Film komik olmayı ama sulu bir durum komedisi olmamayı; korkutucu olmayı ama kâbus gördürecek kadar dehşetli olmamayı başarırken, her şey arasında bir denge kurmayı ve özgün olmayı beceriyor. Çok yönlü bir zombi filmi.

Tür :Macera, Komedi, Korku
Gösterim Tarihi:25 Aralık 2009
IMDB Puanı :7.7/10
hdfilmseli.com Puanı:7.9/10
Yapım :2009
Yönetmen :Ruben Fleischer
Senaryo :Paul Wernick, Rhett Reese
Oyuncular :Abigail Breslin, Amber Heard, Bill Murray, Derek Graf, Emma Stone, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson
Orijinal İsim :Zombieland 1

İzlenme : 71 views - Yorum : 0

“Inglorious Basterds”ın konusu, Alman işgali altındaki Fransa’da başlar. Çok sevdiği ailesinin, Nazi Albay Hans Landa’nın (Christoph Waltz) tarafından katledilmesine tanıklık eden Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) adlı kadın, katliamdan kılpayı kurtularak Paris’e kaçar. Orada sinema salonu sahibi ve işletmecisi olarak yeni bir kimlik edinir.Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir.
Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar. Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.

Tür : Aksiyon, Dram, Savaş, Gerilim, Suç
Gösterim Tarihi : 21 Ağustos 2009
IMDB Puanı : 8.3/10
hdfilmseli.com Puanı : 9.0/10
Yapım : 2009
Yönetmen : Quentin Tarantino
Senaryo : Quentin Tarantino
Oyuncular : Brad Pitt, Christoph Waltz, Daniel Brühl, Diane Kruger, Eli Roth, Mélanie Laurent, Michael Fassbender, Mike Myers, Samuel L. Jackson, Til Schweiger
Orijinal İsim : Inglorious Bastards

İzlenme : 2.080 views - Yorum : 0

Aladin film izle

Aladin Film izle Türkçe Dublaj 2009 , Aladin Chatterjee (Riteish Deshmukh) , Kasım ve çetesinin bulunduğu küçüklüğünden beri zorbalık gören bir yetim olarak büyür. Ama bir gün tanıştığı Jasmine (Jacqueline Fernandez) ona sihirli bir lamba verir. Bu lambanın içinden aşırı rahat olan Genius (Amitabh Bachchan) cin çıkar. Ama gelecekte onu bir tehlike beklemektedir. Sirk (Sanjay Dutt) ona 3 dilek hakkı olduğunu söyler. Sonra lambayı alacağını söyler. Aladin lambanın sözleşmesini arar. Jasmine , Aladin ve Genius birlikte çalışarak Sirk’i yenmeye çalışacakladır.

Gösterim tarihi: 23 Ekim 2009
hdfilmseli.com puanı: 5.7/10
IMDB puanı: 4.6/10
Yapım: 2009
Oyuncular: Amitabh Bachchan, Shubhankar Atre, Victor Banerjee
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Senaryo: Vishal Dadlani
Yönetmen: Sujoy Ghosh
Orijinal İsim: Aladin

İzlenme : 1.285 views - Yorum : 0

63 Cehennemi film izle

63 Cehennemi Film izle Türkçe Dublaj 2009 , Hollanda’da Altın Film ödülü alan, heyecanla izlenecek gerçek bir hikaye. Leeuwarden’da başlayıp 11 şehrin geçildiği, 200 km süren Hollanda’daki geleneksel paten yarışı hakkındaki film, bu organizasyonda 1963’te yaşananları ele alıyor. O yıl hava şartları son derece kötüdür ve yarışmacıların sadece yüzde 1’i finişe ulaşır. Hava sıcaklığının eksi 18 derece, rüzgarın ise son derece şiddetli olduğu yarış için 9294 kişi start alır ancak yalnızca 69’u bitiş çizgisini geçebilecektir.

Gösterim tarihi: 13 Aralık 2009
hdfilmseli.com puanı: 5.6/10
IMDB puanı: 6.3/10
Yapım: 2009
Oyuncular: Cees Geel, Chantal Janzen, Willeke van Ammelrooy
Tür: Dram, Spor
Senaryo: Steven de Jong
Yönetmen: Steven de Jong
Orijinal İsim: De hel van ’63

fsafefsefesfef

A Christmas Carol / Yeni Yıl Şarkısı Film izle HD Türkçe Dublaj , Charles Dickens’ın her zaman güncelliğini koruyan ünlü Noel hikayesinin yeni versiyonu.Scrooge inatçı, cimri ve huysuz bir adamdır. Çok zengin olmasına rağmen paylaşmayı bilmez. Onu mutlu etmek neredeyse imkansızdır. Noel akşamı üç hayalet onu ziyaret eder ve Scrooge’a eskiden nasıl bir insan olduğunu, bugününü ve değişmediği takdirde gelecekte onu nelerin beklediğini göstermeye başlarlar. Scrooge değişmesi gerektiğini anlar.

Yönetmen Adı:Robert Zemeckis
Tür: Animasyon, Dram, Komedi, Aile
Yapım Yılı:2009
Senaryo: Charles Dickens, Robert Zemeckis
Ülke :ABD
Süre:96 Dakika
Orjinal İsim:A Christmas Carol


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret