İzlenme : 169 views - Yorum : 0

Seri kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor, ikinci filmin konusu; Marybeth kaçtığı katil Victor Crowley’nin bulunduğu Louisiana bataklıklarına geri döner, çünkü ailesinin ölümünden onun sorumlu olduğunu öğrenir. Ama bu sefer yalnız değildir, yanında kanlı bir intikam almak için bir grup avcıyla gelir.

Tür : Komedi, Korku, Aksiyon
Gösterim Tarihi : 26 Ağustos 2010
IMDB Puanı : 5.5/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.8/10
Yapım : 2010
Yönetmen : Adam Green
Senaryo : Adam Green
Oyuncular : AJ Bowen, Colton Dunn, Danielle Harris, Kane Hodder, Mercedes McNab, Parry Shen, R.A. Mihailoff, Rick McCallum, Sarah Agor, Tom Holland, Tony Todd
Orijinal İsim : Hatchet II

İzlenme : 1.649 views - Yorum : 0

predators-film-izle

Predators / Yırtıcı Film İzle , paralı askerler ile başlayan bu macera dünyanın birçok farklı bölgelerinden farklı kimliklere sahip bir grup insan ne tür bir görev aldıklarını bilmeyerek gözlerini hiç tanımadıkları ormanda açarlar. Bu orman onların belkide sonu olacağı ve av konumuna düşeceğini gösterir. Dünyadan çok uzakta farklı bir dünyadır.. Bunun fakına varıp anladıklarında ise sayıları azalmış ve yaşam mücadelesini kaybetmek üzeredirler..

Orjinal Adı : “Predators” Av 3
Yapımcı Ülkesi: ABD
Yapım Yılı ve Gösterim Tarihi: 2010 – 3 Eylül 2010 (Türkiye)
Yönetmeni:Nimród Antal
Senaristi:Alex Litvak, Michael Finch
Başrol Oyuncuları :Adrien Brody, Topher Grace, Alice Braga
Kategorisi :Gerilim , Bilim Kurgu , Macera, Aksiyon
Süresi: 107 min (Dk)
IMDB.com Puanı: 6.4 (122.415 oy)
Sinemalar Puanı:7.2 (924 oy )
hdfilmseli.com Puanı: 6.8

İzlenme : 965 views - Yorum : 0

Halo Legends Film izle Türkçe Dublaj 2010 , Dünyanın önde gelen Japon animatörlerinin eseri, heyecanlı, anime, bilim kurgu destanı olanı Halo Legends video oyunun çok ötesine geçmektedir. Master Chief olarak tanınan seçkin süper askerin gizemli kökeninden, Spartalılar olarak bilinen ve ünlü Orbital Drop Shock Troopers (ODST’ler) arasındaki rekabetleriyle tanınan gelişmiş savaşçılara kadar Halo Legends, Covenant diye bilinen uzaylı ırkların ittifakına karşı insanlığın açtığı savaşı anlatmaktadır. Bu destan, her biri farklı ve yeni animasyon stilleriyle sunulan, sekiz kısa filmle anlatılan, yedi heyecan verici hikaye ile Halo evreni araştırmaktadır.

Gösterim tarihi: 16 Şubat 2010
hdfilmseli.com puanı: 7.2/10
IMDB puanı: 6.7/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Greg Ayres, Hiroyuki Kawasaki, Josh Grelle, Luci Christian
Tür: Animasyon, Aksiyon, Bilim-Kurgu
Senaryo: Frank O’Connor, Hiroshi Yamazaki, Joseph Staten
Yönetmen: Hideki Futamura, Shinji Aramaki, Toshiyuki Kanno

İzlenme : 1.325 views - Yorum : 0

Buzda Deprem Film izle Türkçe Dublaj 2010 , Alaska toprakları üzerinde çalışan bilim adamları korkunç bir gerçeğin farkına varır. Ve bu korkunç gerçek olan deprem, tüm insanları ciddi anlamda tehdit etmeye başlar.Bunun üzerine bölgeye gelen bir grup araştırmacı ise sese karşı bile duyarlı olan fayları araştırmak ve gereken önlemleri almak için hayati bir yarışın içine girerler.

Gösterim tarihi: 11 Aralık 2010
hdfilmseli.com puanı: 5.4/10
IMDB puanı: 4.2/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Brendan Fehr, Holly Elissa, Jodelle Ferland
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo: David Ray
Yönetmen: Paul Ziller
Orijinal İsim: Ice Quake

İzlenme : 950 views - Yorum : 0

Kafes film izle 2010

Kafes Film izle Türkçe Dublaj 2010 , Danny (Tony Schiena) çok başarılı bir polis dedektifidir. Bir çok azılı suçluyu yakalayıp adalete teslim etmiştir. Bir çete yakalama operasyonunda komploya uğrar ve evinde uyuşturucu bulundurmaktan yakalanır ve hapse atılır. Gönderildiği hapishanede, Anton Vargas (Vinnie Jones) adeta kral gibi hüküm sürmektedir ve Danny’i hapishaneler arası mahkum dövüşlerine sokmak ve onun öldürülmesini sağlamaktır. Bahisler çok para getirmektedir. Danny kendini temize çıkarmak için bölge savcısı Gwen (Sarah Ann Schultz) ile yakınlık kurar. Ancak bu kirli oyunu bozmak ve suçsuz olduğunu ispatlamak için dövüşlere katılmak zorundadır. Ama önce hapishane kurallarına göre dövüşmesini öğrenmek zorundadır. Bunun içinde ona, hapishanede ki tek dostu Irving (Dave Fennoy) yardım edecektir.

Gösterim tarihi: 09 Kasım 2010
IMDB puanı: 4.2/10
hdfilmseli.com puanı : 4.8/10
Yapım: 2010
Oyuncular: Rashad Evans, Tony Schiena, Vinnie Jones
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Yönetmen: Daniel Zirilli
Orijinal İsim: Locked Down


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret