İzlenme : 1.342 views - Yorum : 0

Dabbe 6 Film izle 2015

Kriminal ve adli raporlara göre anneleri Mukadder beyin kanamasıyla ölmüştür fakat annesi öldüğünde onun yanında olan Ayla, bu durumu kabul etmemektedir. Ona göre annesi, ne olduğunu anlayamadığı çok hızlı hareket eden, kapkara yüzleri olan, bilinmeyen bir dilde konuşan, devasa kara varlıklar tarafından öldürülmüştür.

Ancak olayı inceleyenler Ayla’nın bir tür psikolojik travma geçirdiğini ve kısa sürede bu durumu atlatacağını düşünürler. Ama günler geçtikçe Ayla kişilik değiştirmeye ve söz konusu varlıklar tarafından saldırıya uğramaya başlar. Ayla’yı başka bir aleme götürmeye ve ona işkence ederek, annesinin ölümüyle ilgili bir takım sırları göstermeye çalışan bu varlıklar kimdir?

Gösterim tarihi: 11 Eylül 2015 (Türkiye)
hdfilmseli.com puanı: 7.1/10
IMDB puanı: 6.0/10
Yapım: 2015
Tür: Korku
Süre: 160 dakika
Orjinal İsim : Dabbe 6

İzlenme : 1.489 views - Yorum : 0

Terminus film izle

Terminus Film izle Altyazılı 2015 , David Chamberlain neredeyse hayatını kaybedebileceği bir kaza geçirir ancak bu sırada tanık olduğu benzersiz durum, yalnızca ailesinin değil tüm insanlığın kaderini belirleyecektir.

Gösterim tarihi: 30 Mayıs 2015
hdfilmseli.com puanı: 5.8/10
IMDB puanı: 5.9/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Jai Koutrae, Kendra Appleton, Todd Lasance
Tür: Bilim Kurgu
Senaryo: Marc Furmie, Shiyan Zheng
Yönetmen: Marc Furmie

İzlenme : 2.988 views - Yorum : 0

hayalet dayı izle

Hayalet Dayı Film izle Türkçe 2015 , Başlarını sokacak bir ev arayan Ozan ve Caner uzun ve zorlu arayışları sonucunda tam da istedikleri gibi bir ev bulurlar. Olağanüstü bir fiyata buldukları ev aslında gerçekten de olağanüstü çıkınca eğlenceli olaylar peşlerini bırakmaz. Tuttukları eski konağın vefat eden ev sahibi maalesef arafta kalmıştır ve onu sadece Caner ile Ozan görebilmektedir. Bu yaşlı ruhun öteki tarafa huzurla geçmesine yardım etmek artık bu iki gencin görevidir. Evde rahat bir nefes alabilmek için başladıkları bu görev onları çok komik ve bir o kadar duygusal olayların içine sürükler.

Gösterim tarihi: 29 Mayıs 2015
hdfilmseli.com puanı: 6.7/10
IMDB puanı: 4.710
Yapım: 2015
Oyuncular: Settar Tanriögen, Ozan Ozcan, Caner Özyurtlu
Tür: Komedi
Senaryo: Serkan Altunigne , Ozan Ozcan
Yönetmen: Ali Yorgancioglu
Orijinal İsim: Hayalet Dayı Sansürsüz

İzlenme : 1.601 views - Yorum : 0

124-290x405

Yapışık Kardeşler Film izle 2015 , Halim ve Selim, Balıkesir’in küçük bir köyünde mutlu mesut yaşayan yapışık kardeşlerdir. Herkes tarafından çok sevilmektedirler. Tek dertleri evlenememektir. Köyün son kızlarını da isteyen yapışıklar, bir türlü hayırlı kısmetlerini bulamayınca yolları İstanbul’a düşer.Fakat İstanbul onlar için bambaşka bir dünyadır. Köyde kendilerine göre bir yaşam kurmuş olan Halim ve Selim’in İstanbul’a uyum sağlaması hiç de kolay olmayacaktır.
Mutlu bir aile kurmak isteyen ve bunun için her yolu deneyerek kısmetlerini arayan Yapışıkların yolları Vahşi Cazibe ile kesişir ve hayatları bir anda değişir. Yapışık kardeşler artık komedi ve aksiyon dolu bir maceranın içindedirler…

Gösterim tarihi: 30 Ocak 2015
hdfilmseli.com puanı: 5.9/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Hakan Bulut, Ilker Ayrik, Şebnem Bamsey
Tür: Komedi
Senaryo: İlker Ayrık
Yönetmen: İlker Ayrık
Orijinal İsim: Yapışık Kardeşler

İzlenme : 1.492 views - Yorum : 0

Ali Kundilli

Ali Kundilli Yerli Film izle 2015 , Cem Gelinoğlu’nun yarattığı, dost canlısı, namuslu bir karakter olan Ali Kundilli sigortalı bir işte çalışmayı red eden ve sürekli projeler üreten ve yaptığı icatların bir gün mutlaka farkedileceğine ve büyük başarı kazanacağına inanan biridir. Kendisiyle aynı dünyayı paylaşmış çocukluk arkadaşı Vedatla aynı mahallede yaşamaktadırlar. Ancak Vedat sisteme boyun eğer ve Ali ile aynı hayallerin peşinde koşmaktan vazgeçer. Çünkü Vedatın sevdiği kız olan Ayşe ile evlenebilmesinin şartı sigortalı bir işe girmesidir. Aynı şart Ayşe’nin ablası İlknur’a aşık olan Ali için de geçerlidir. Ancak Ali ilknur’u prensesler gibi yaşatmak istediği için hayallerinin peşinden koşmaya devam eder ve her şey Vedatla Ayşe’nin kına gecesinde bambaşka bir hal alır.

Gösterim tarihi: 20 Şubat 2015
hdfilmseli.com puanı: -/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Emre Mutlu, Ezgi Tombul, Sami Aksu, Zeynep Aktuğ
Tür: Komedi
Yönetmen: Bülent İşbilen
Orijinal İsim: Ali Kundilli


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret