İzlenme : 834 views - Yorum : 0

Kılıç Ustası Film izle 2016 , Hong Kong’un sinema devleri Derek Yee ve Tsui Hark, destansı 3D dövüş sanatlarıyla güçlerini birleştiriyor. Kabuğuna çekilen yetenekli bir kılıç ustası, toplumdaki adaletsizlikler karşısında yeniden harekete geçer.Güçlü bir kılıç ustası, ölümcül yeteneklerinin başkalarına verdiği yıkıcı etkiden rahatsız olur. Dövüş sanatlarının doğası olan kan dökmek ve şiddet nedeniyle kendini toplumun sınırında dolaşan mütevazi bir berduş hayatı yaşamaya mahkum eder. Ancak kötü geçmişi onun sessizce arkasını dönüp gitmesine izin vermez. Kılıç ustasının bu kadar çok istediği huzuru bozanlara karşı koymak için kılıç kullanma yeteneğini tekrar kazanması gerekecektir.

Tür : Aksiyon
Gösterim Tarihi : 01 Aralık 2016
IMDB Puanı : 6.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 6.5/10
Yapım : 2016
Yönetmen : Tung-Shing Yee
Senaryo : Lung Ku, Tin Nam Chun
Oyuncular : Kenny Lin, Norman Chu, Peter Ho, Yiyan Jiang
Orijinal İsim : San shao ye de jian

İzlenme : 1.420 views - Yorum : 0

Deliormanlı 2016 film izle

Deliormanlı 2016 Yerli Film izle , Savaş Türkyılmaz, “Deliormanlı” lakaplı, Avrupa şampiyonu milli bir boksördür. Karısı öldükten sonra Deliormanlı ortadan kaybolur. Annesinin tedavi masraflarını karşılamak için ringlere geri dönme kararı alan Deliormanlı’nın yolu ünlü televizyoncu Hülya Yiğit ile kesişir. Büyük final maçına hazırlanan Deliormanlı ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli menajer ve mafya babası Tahsin Kara’dır.

Tür: Spor
IMDB Puanı: 5.3
Vizyon Tarihi: 01 Nisan 2016 (Türkiye)
Süre: 108 dakika
Oyuncular : Birce Akalay, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin
Yapımcı : Murat Seker, Ali Tanriverdi
Yönetmen : Murat Seker

İzlenme : 1.464 views - Yorum : 0

Ali Kundilli 2 HD Film izle 2016

Ali Kundilli 2 HD Film izle 2016 , İlk filmde evlenen Ali Kundilli, 2. filmde hamile karısı ile ilgilenmekte ve bir an evvel hayalini kurduğu bebeğine kavuşmayı dilemektedir. Hamile karısı ise hamilelik serüveni boyunca oldukça huysuzdur ve Ali’yi çok değişik hallere sokar. Bitmek bilmeyen neredeyse imkansız olan istekleri yüzünden Ali’nin başı yine farklı dertlere girecek gibi.Vine videoları ile Türkiye’nin kalbinde yer alan Emre Mutlu ile film daha renklenmiş.Tek part halinde izleyebileceksiniz.İyi seyirler dileriz…Hdfilmseli.com

Vizyon Tarihi: 04 Mart 2016
hdfilmseli.com puanı : 6.8/10
IMDB puanı : 3.9/10
Yapım Yılı : 2016
Tür : Komedi
Yönetmen : Faruk Aksoy
Oyuncular : Cem Gelinoğlu , Zeynep Aktuğ , Sami Aksu , Ezgi Tombul , Hakan Bilgin
Senaryo : Faruk Aksoy , Cem Gelinoğlu

İzlenme : 2.626 views - Yorum : 0

fkjmweedo

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok Film izle 2016 , Şevkat Yerimdar´ın devam filmi olan Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok´un senaristi ve yönetmeni ilk filmde olduğu gibi yine Bülent İşbilen. Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Mustafa Bilgin, Aslı İnandık gibi oyuncular yer almakta.Şevkat, düğün yapmak için dedesinden kalan evini satmak üzere Ankara’ya gider. Niyeti evi satıp hemen dönmektir fakat talihsiz âşık Sarper arabasının önüne atlayınca Şevkat’in planları altüst olur. Şevkat, kız tarafından dayak yiyen Sarper’in hesabını sormak için kahveyi basar ve macera başlar..

Gösterim tarihi: 22 Ocak 2016
hdfilmseli.com puanı: 6.8/10
IMDB puanı: 5.3/10
Yapım: 2015
Oyuncular: Başak Parlak, Cezmi Baskın, Özgürcan Çevik
Tür: Komedi
Senaryo: Bülent İşbilen
Yönetmen: Bülent İşbilen

İzlenme : 2.986 views - Yorum : 0

hayalet dayı izle

Hayalet Dayı Film izle Türkçe 2015 , Başlarını sokacak bir ev arayan Ozan ve Caner uzun ve zorlu arayışları sonucunda tam da istedikleri gibi bir ev bulurlar. Olağanüstü bir fiyata buldukları ev aslında gerçekten de olağanüstü çıkınca eğlenceli olaylar peşlerini bırakmaz. Tuttukları eski konağın vefat eden ev sahibi maalesef arafta kalmıştır ve onu sadece Caner ile Ozan görebilmektedir. Bu yaşlı ruhun öteki tarafa huzurla geçmesine yardım etmek artık bu iki gencin görevidir. Evde rahat bir nefes alabilmek için başladıkları bu görev onları çok komik ve bir o kadar duygusal olayların içine sürükler.

Gösterim tarihi: 29 Mayıs 2015
hdfilmseli.com puanı: 6.7/10
IMDB puanı: 4.710
Yapım: 2015
Oyuncular: Settar Tanriögen, Ozan Ozcan, Caner Özyurtlu
Tür: Komedi
Senaryo: Serkan Altunigne , Ozan Ozcan
Yönetmen: Ali Yorgancioglu
Orijinal İsim: Hayalet Dayı Sansürsüz


Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret