İsveçli yazar Stieg Larsson tarafından yazılan Ejderha Dövmeli Kız, Ateşle Oynayan Kız, Arı Kovanına Çomak Sokan Kız (Sayfanın altından ulaşabilirsiniz) adlı üçlemeden oluşan milenyum serisi Stieg Larsson’ın ani ölümünden sonra ailesi tarafından yayınlatılmış ve çok tutulmuştu, ardından bu üçlü film olarak çekilmişti.
Daha sonra seri tekrar 2011 yılında bir daha uyarlanmaya başlandı, uyarlandı tek film Ejderha Dövmeli Kız olarak.
2015’te İsveçli bir yazar David Lagercrant’ın serinin devamı niteliğinde yazdığı Örümcek Ağındaki Kız dördüncü romanını olarak piyasaya sürüldü ve bu film ona istinaden karşımıza serinin 4.sü olarak çıktı.
Polisiye türünde olan bu üçleme Milenyum adlı dergide yazı işleri müdürlüğü yapan Mikael Blomkvist ve gerçekleri ortaya çıkarmak için hackerlık yapan Lisbeth’in çözdüğü gizemleri konu alıyor. Birbirlerine tamamen zıt insanlar olsalar da doğruları ortaya çıkarmak için mücadele veren bilgisayar korsanı Lisbeth Salander ve gazeteci Mikael Blomkvist, bu kez kendilerini dev bir örümcek ağının ortasında bulur. Bu debelendikçe karmaşıklaşan örümcek ağı casuslar, siber suçlular ve yozlaşmış hükümet yetkilileriyle doludur…

Tür : Aksiyon, Suç, Gerilim
Gösterim Tarihi : 30 Kasım 2018
IMDB Puanı : 6.1/10
hdfilmseli.com Puanı : 7.2/10
Yapım : 2018
Yönetmen : Fede Alvarez
Senaryo : Fede Alvarez, Jay Basu, Steven Knight
Oyuncular : Beau Gadsdon, Cameron Britton, Claes Bang, Claire Foy, Lakeith Stanfield, Sverrir Gudnason, Sylvia Hoeks, Synnøve Macody Lund
Orijinal İsim : The Girl in the Spider’s Web: A New Dragon Tattoo Story


Fragman

Tek Parça

Yorumlar
İsmail
27 Nisan 2019 - 12:30

YouTube deki gibi
Filmleri televizyona aktaracak bir buton koyar mısınız?

Etiketler

Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
300x250 Reklam 1
Film Kategorileri
En Çok İzlenenler
300x250 Reklam 2
728x90 Alt Taraf

Türkiye'nin önde gelen film izleme sitemiz sizlere keyifli, güncel , aile , suç , korku, +18 erotik videolar ve erotik film izleme hizmeti sunar.

Erotik film izle Erotik film Erotik Film seyret